صفحه 30 از 150 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

1- میشه من مدارکم رو آروم آروم شروع به ترجمه کنم و آماده داشته باشم برای آخر پاییز که می خوام پست کنم؟
    2- من دانشجوام و بهمن لیسانس میگیرم و نمیشه الان ریز نمره گرفت آخه باید فقط ترم آخرم مونده باشه دیگه درسته؟ و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل؟ چه چیزایی رو الان میشه ترجمه کرد؟
    3- میشه من امسال که ترجمه میکنم چند نسخه بیشتر سفارش بدم تا احیانا برای سال بعدم بمونه؟محدودیت زمانی دارن مهرها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    1- میشه من مدارکم رو آروم آروم شروع به ترجمه کنم و آماده داشته باشم برای آخر پاییز که می خوام پست کنم؟
    2- من دانشجوام و بهمن لیسانس میگیرم و نمیشه الان ریز نمره گرفت آخه باید فقط ترم آخرم مونده باشه دیگه درسته؟ و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل؟ چه چیزایی رو الان میشه ترجمه کرد؟
    3- میشه من امسال که ترجمه میکنم چند نسخه بیشتر سفارش بدم تا احیانا برای سال بعدم بمونه؟محدودیت زمانی دارن مهرها؟
    سلام
    1. هیچ مشکلی نداره (من هم همین کار رو کردم)
    2. حالا دانشگاه شمارو نمیدونم ولی معمولا هر ترمی که بخواید میتونید ریز نمرات بگیرید. گواهی اشتغالو من تا حالا نشنیدم، آخه معمولا توو ریز نمرات آخرین وضعیتتونو میزنن که دانشجویید یا فارغ التحصیل.
    شما لیسانسید، پس فکر نمیکنم چیز خاصی باشه که الان بخواید ترجمه کنید (حداقل الان چیزی به ذهن من نمیرسه). در واقع یه ریز نمرات و احیانا اصل مدرک (توو بعضی موارد بعضی دانشگاه ها اینو میخوان و اغلب همون ریزنمرات کفایت میکنه) رو فقط باید ترجمه کنید دیگه.
    3. تعداد نسخه های ترجمه ای که سفارش میدید دست خودتونه، چون مهرهایی که میزنن تاریخ نداره و فقط تاریخ ترجمه میخوره که اونم مهم نیست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    سلام
    1. هیچ مشکلی نداره (من هم همین کار رو کردم)
    2. حالا دانشگاه شمارو نمیدونم ولی معمولا هر ترمی که بخواید میتونید ریز نمرات بگیرید. گواهی اشتغالو من تا حالا نشنیدم، آخه معمولا توو ریز نمرات آخرین وضعیتتونو میزنن که دانشجویید یا فارغ التحصیل.
    شما لیسانسید، پس فکر نمیکنم چیز خاصی باشه که الان بخواید ترجمه کنید (حداقل الان چیزی به ذهن من نمیرسه). در واقع یه ریز نمرات و احیانا اصل مدرک (توو بعضی موارد بعضی دانشگاه ها اینو میخوان و اغلب همون ریزنمرات کفایت میکنه) رو فقط باید ترجمه کنید دیگه.
    3. تعداد نسخه های ترجمه ای که سفارش میدید دست خودتونه، چون مهرهایی که میزنن تاریخ نداره و فقط تاریخ ترجمه میخوره که اونم مهم نیست
    جدیییی؟ پس مشکل نداره بیشتر نسخه ترجمه کنم و میشه برای سال دیگم استفاده کرد؟!عالیه. من اول فوق دیپلم گرفتم.پس مدارکم بیشتره

سلام. نمیدونم جای این سوال اینجا باشه یا نه. میخواستم بدونم که آیا آدرسی که برای تائید مدارک و ریز نمرات وزارت علوم باید مراجعه کنیم عوض شده؟ چون در ویکی مربوطه تغییراتی داده شده ولی توضیح واضح ندادند. این کل توضیحی که در ویکی اومده:عد از دریافت ریز نمرات به سازمان امور دانشجویان در ،میدان فردوسی- خیابان موسوی یا فرصت ،نبش بن بست سهیل - طبقه اول مراجعه نمایید [[۱]نقشه]

این آدرسی که قبلاً میدان صنعت، بلوار خوردین بود آیا حالا باید به آدرس فوق مراجعه کنیم؟ ولی در لینک مربوط به نقشه همچنان بلوار خوردین در شهرک غرب وجود داره!! لطفاً اگر اطلاع دارید توضیح بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    سلام. نمیدونم جای این سوال اینجا باشه یا نه. میخواستم بدونم که آیا آدرسی که برای تائید مدارک و ریز نمرات وزارت علوم باید مراجعه کنیم عوض شده؟ چون در ویکی مربوطه تغییراتی داده شده ولی توضیح واضح ندادند. این کل توضیحی که در ویکی اومده:عد از دریافت ریز نمرات به سازمان امور دانشجویان در ،میدان فردوسی- خیابان موسوی یا فرصت ،نبش بن بست سهیل - طبقه اول مراجعه نمایید [[۱]نقشه]

این آدرسی که قبلاً میدان صنعت، بلوار خوردین بود آیا حالا باید به آدرس فوق مراجعه کنیم؟ ولی در لینک مربوط به نقشه همچنان بلوار خوردین در شهرک غرب وجود داره!! لطفاً اگر اطلاع دارید توضیح بدید!
    دوستان من تماس گرفتم با وزارت علوم و مطمئن شدم. درسته سازمان امور دانشجویان به میدان فردوسی منتقل شده و از این به بعد برای تائید مدارک وزارت علوم باید به آدرس فوق مراجع کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    دوستان من تماس گرفتم با وزارت علوم و مطمئن شدم. درسته سازمان امور دانشجویان به میدان فردوسی منتقل شده و از این به بعد برای تائید مدارک وزارت علوم باید به آدرس فوق مراجع کرد.
    میشه آدرس رو اینجا بنویسین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    میشه آدرس رو اینجا بنویسین؟
    جايي كه براي تاييد دانشنامه و ريز نمرات بايد مراجعه كرد:

معاونت امور دانشجويي داخل از روز دوشنبه 91/2/18 به آدرس زير منتقل شده است:
    خيبان انقلاب،ميدان فردوسي،خيابان شهيد موسوي (فرصت جنوبي سابق) جنب هتل اسكان
    تلفن 88828051

كپي كارت پايان خدمت يا معافي و فرم تسويه حساب لازمه

سلام دوستان. من مدارکمو ترجمه کردم و مبخوام به همراه کپی فارسی بفرستم واسه دانشگاهم. حالا سوالم اینه که باید کپی فارسی رو کجا کپی برابر با اصل کنم؟ دفتر اسناد رسمی یا دارالترجمه؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدارکمو ترجمه کردم و مبخوام به همراه کپی فارسی بفرستم واسه دانشگاهم. حالا سوالم اینه که باید کپی فارسی رو کجا کپی برابر با اصل کنم؟ دفتر اسناد رسمی یا دارالترجمه؟ مرسی
    وقتی دارالترجمه مدارک رو ترجمه میکنه، از صفحات فارسی هم کپی میگیره با ترجمه ها پانچ میکنه و همین کافیه. دیگه کپی و برابر اصل برای چی؟ (البته تجربه من مربوط به دانشگاه های کانادا و امریکا هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza277 نمایش پست ها
    جايي كه براي تاييد دانشنامه و ريز نمرات بايد مراجعه كرد:

معاونت امور دانشجويي داخل از روز دوشنبه 91/2/18 به آدرس زير منتقل شده است:
    خيبان انقلاب،ميدان فردوسي،خيابان شهيد موسوي (فرصت جنوبي سابق) جنب هتل اسكان
    تلفن 88828051

كپي كارت پايان خدمت يا معافي و فرم تسويه حساب لازمه
    منهم ديروز رفتم به همين آدرس 10 دقيقه اي كارم راه افتاد ، از اونجا هم رفتم دارلترجمه دانشجو توي انقلاب.
    از شما كه آدرس گذاشتين ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)