صفحه 39 از 150 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    بعد از ترجمه رسمی، دوباره باید ببریم دانشگاه تو پاکت خودش بذاره؟ واسه اسکن و فرستادن ایمیلی که همون ترجمه دارالترجمه کافیه دیگه؟ بعد که خواستیم پست کنیم، بذاریمش تو پاکت دانشگاه.
    بله دقیقا درست فرمودید.

Junior Member

سلام
    سوالی که من داشتم اینه که من امسال لاتاری برنده شدم، و دارم میرم امریکا. مدارک تحصیلی و ریز نمراتم را گرفتم. ولی هنوز برای پذیرش اقدامی نکردم و هدفم اینه که یکی دو سال بعد از رفتنم برای دکترا اقدام کنم. لطفا من را راهنمایی کنید که برای ترجمه و اقدامات مربوط به مهر و موم و توصیه نامه اساتید...... چکار کنم. چون من اصلا هنوز دانشگاه مقصدم مشخص نیست.
    با سپاس بیکران

سلام دوستان
    من هر چی توی فروم گشتم درباره ترجمه مدارک وزارت علوم توضیح داده بودند. من می خوام مدرک وزارت بهداشت رو ترجمه کنم. لطفا از دوستان اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه که برای تایید مدارک وزارت بهداشت باید کجا بریم ؟ (آدرسش کجاست؟) و چه مدارکی رو باید ببریم؟

سلام دوستان
    من یه سوال دارم که هرچی گشتم جوابشو پیدا نکردم!
    ببینید من ریزنمراتم رو که 8 ترم کارشناسی بود ترجمه کردم و مهر وزرات امور خارجه و همه چی هم خورده.چن روز دیگه یه امتحانِ دو واحدی دارم که معرفی به استاد بوده.یعنی فقط همین دو واحدم مونده.حتی پایان نامه مو هم دفاع کردم! ینی حداکثر تا 10 روز دیگه من مدرکمو میگیرم و میدم برای ترجمه.میخواستم بدونم تکلیف اون دو واحد چی میشه؟ باز باید بدم ترجمه؟ باید کل ریزنمراتمو دوباره بدم ترجمه کنن؟ یا کلا لازم نیس؟

Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط feereeshteeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم که هرچی گشتم جوابشو پیدا نکردم!
    ببینید من ریزنمراتم رو که 8 ترم کارشناسی بود ترجمه کردم و مهر وزرات امور خارجه و همه چی هم خورده.چن روز دیگه یه امتحانِ دو واحدی دارم که معرفی به استاد بوده.یعنی فقط همین دو واحدم مونده.حتی پایان نامه مو هم دفاع کردم! ینی حداکثر تا 10 روز دیگه من مدرکمو میگیرم و میدم برای ترجمه.میخواستم بدونم تکلیف اون دو واحد چی میشه؟ باز باید بدم ترجمه؟ باید کل ریزنمراتمو دوباره بدم ترجمه کنن؟ یا کلا لازم نیس؟
    لازم نیست. همون مدرک کارشناسی را ترجمه کنید و همراه ریز نمرات بفرستید.

Junior Member

دوستان کسی میدونه ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی به تاییدیه وزارت علوم نیاز داره؟ چون اگه بخوام ترجمه کنم مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم داره

یا فقط باید توسط آموزش و پرورش ترجمه بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beelzebub نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی به تاییدیه وزارت علوم نیاز داره؟ چون اگه بخوام ترجمه کنم مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم داره
    تایید آموزش و پرورش رو میخواد . بعد ترجمه میشه و مهر میخوره
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط beelzebub نمایش پست ها

توجه کنید که جدیدا آموزش پرورش برای تایید باید اول آموزش و پرورش استانتون تایید کنه بعد کشور ..
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

سلام دوستان
    من الان دانشنامه و ريزنمراتم رو گرفتم، ميخوام ببرم دارالترجمه. منتها اول كه اپلاي كردم چون هنوز مدركم آزاد نبود، خودم ريزنمرات رو ترجمه كردم و فرستادم.
    حالا ميخوام ببنيم آيا ميشه وقتي ميرم دارالترجمه ترجمه خودم رو هم ببرم و بهشون بگم همونو مهر كنن يا اقلاً از همون لغات استفاده كنن. چون ميترسم برا بعضي درسا سليقه اي فرق كنه ترجمه ها و بعد دردسرساز شه.
    ممنون ميشم راهنمايي كنين.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

من مدارک لیسانس و ارشد و ریز نمراتم رو میخوام ترجمه کنم. فعلا به اسکن ترجمه رسمی اونا برای فرستادن ایمیلی به دانشگاه های اروپا نیاز دارم و چون هنوز دانشگاه مقصد مشخص نیست، نمیدونم مهر وزارت خارجه و دادگستری لازمه یا نه. بنطرتون بعد ترجمه رسمی و اسکن کردن، ببرم دانشگاهم(امیرکبیر) تا برام تو پاکت بذارن؟ یا اینکه همین الان مهر وزارت و دادگستری رو هم بگیرم؟ چون از شهرستان میام، میخوام یدفعه کارم رو انجام بدم . اصلا نمیدونم دانشگامون، مدارک مهر و موم شده رو دست خودمون میده یا نه؟(چون من الان نمیخوام پستش کنم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)