صفحه 41 از 150 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی - دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    منظور از ریزنمرات همون کارنامه تحصیلی هستش دیگه؟چون من همه مدارکم از جمله دیپلم و پیش و لیسانس الان دستم هست.کارنامه هام هم دستمه که به تایید دبیرستان و اموزش و پرورش رسیده.مدرک لیسانسم هم با کارنامه دوره دانشگاهم مهر تایید دانشگاه خورده.میخوام بدونم اینها رو باید همینجوری بدم ترجمه و خودشون بقیه کارها رو میکنند یا لازمه بازم بدم جایی برای تایید؟کپی پاسپورتم رو کجا بدم تایید کنه؟
    اگر در تهران هستید همه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات آنها را باید ببرید میدان فلسطین، ابتدای خیابان سرپرست، اداره کل آموزش و پرورش تهران مهر کنند
    اگر مدرک لیسانس را از دانشگاههای دولتی گرفته اید باید وزارت علوم (میدان فردوسی، بعد از ایرانشهر، خیابان شهید موسوی، سازمان دانشجویان وزارت علوم) مهر کند
    بعد از این مراحل می توانید ترجمه کنید.
    معمولا نیازی به تأیید کپی پاسپورت نیست ... ولی اگر از شما خواسته اند، این کار هم باید توسط مترجم رسمی انجام شود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MotarjemRasmi نمایش پست ها
    اگر در تهران هستید همه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات آنها را باید ببرید میدان فلسطین، ابتدای خیابان سرپرست، اداره کل آموزش و پرورش تهران مهر کنند
    اگر مدرک لیسانس را از دانشگاههای دولتی گرفته اید باید وزارت علوم (میدان فردوسی، بعد از ایرانشهر، خیابان شهید موسوی، سازمان دانشجویان وزارت علوم) مهر کند
    بعد از این مراحل می توانید ترجمه کنید.
    معمولا نیازی به تأیید کپی پاسپورت نیست ... ولی اگر از شما خواسته اند، این کار هم باید توسط مترجم رسمی انجام شود.

مدرک لیسانسم رو از دانشگاه دولتی گرفتم ولی شبانه بودم.در ضمن لیسانسم رو پرس کرده ام!

Senior Member

راستی من کپی این مدارک رو هم باید برای تایید اینجاهایی که گفتید ببرم؟چون من کپی مدارک و ترجمه تایید شده رو میفرستم نه اصل مدرک رو.یا اون کارها دیگه مربوط به دارالترجمه است؟
    یک سوال دیگه هم داشتم:این مهر و امضا گرفتنها از وزارت علوم و اموزش پرورش چقدر طول میکشه؟

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

سلام. کسی می دونه certified copy از پاسپورت چه طور می گیرند؟ عجله دارم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه certified copy از پاسپورت چه طور می گیرند؟ عجله دارم. مرسی
    باید برین دارالترجمه ، پاسپورتتونو بدین، ۳ روز کاری طول میکشه معمولا
    اگه منظورشون از certified copy همینه!
    هزینشم برای من فک کنم ۲۰ اینا شد توی تهران!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی - دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    باید برین دارالترجمه ، پاسپورتتونو بدین، ۳ روز کاری طول میکشه معمولا
    اگه منظورشون از certified copy همینه!
    هزینشم برای من فک کنم ۲۰ اینا شد توی تهران!
    اگه 20 هزار تومن بابت کپی برابر اصل پاسپورت پرداخت کردید از شما زیاد گرفته اند.
    حداکثر 15 هزار تومان باید باشد.

Junior Member

سلام

من هنوز نمیدونم لیست نهایی دانشگاهی که قراره اقدام کنم کدوم هست اما اگثرشون اپلایشون آنلاینه (این یعنی اینکه دیگه مهر و موم دانشگاه و .... رو نمیخواد؟)

من سوالم اینه که وقتی مدرک رو میدم دارالترجمه ، اونا مدرک اصلی رو با ترجمه ش منگنه میکنن و بعد پانچش میکنن
    حالا من میخوام آنلاین اپلای کنم چطور میتونم اسکن کنم و بفرستم؟؟ وقتی مدارکم پانچ شده؟؟؟

اونم برای چندین دانشگاه که بخوام اپلای کنم

لطفا کمک کنید بگید که ایا مدرک اصلی من باید منگنه بشه؟ یا میشه نشه؟
    و اپلای آنلاینو چه کار کنم ؟؟ آیا بعد از اپلای آنلاین باید ببرم دانشگاه seal کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط virdiyana نمایش پست ها
    سلام

من هنوز نمیدونم لیست نهایی دانشگاهی که قراره اقدام کنم کدوم هست اما اگثرشون اپلایشون آنلاینه (این یعنی اینکه دیگه مهر و موم دانشگاه و .... رو نمیخواد؟)

من سوالم اینه که وقتی مدرک رو میدم دارالترجمه ، اونا مدرک اصلی رو با ترجمه ش منگنه میکنن و بعد پانچش میکنن
    حالا من میخوام آنلاین اپلای کنم چطور میتونم اسکن کنم و بفرستم؟؟ وقتی مدارکم پانچ شده؟؟؟

اونم برای چندین دانشگاه که بخوام اپلای کنم

لطفا کمک کنید بگید که ایا مدرک اصلی من باید منگنه بشه؟ یا میشه نشه؟
    و اپلای آنلاینو چه کار کنم ؟؟ آیا بعد از اپلای آنلاین باید ببرم دانشگاه seal کنم؟
    دارالترجمه مدرک اصلی شما رو منگنه نمیکنه و کاری به اون نداره.
    شما ترجمه مدرک رو اسکن میکنید و اپلای میکنین.
    تو مراحل بعدی که دانشگاه مقصد اصل مدارک و ترجمشون رو میخواد ترجمه باید مهر و موم باشه.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

نقل قول نوشته اصلی توسط industrial نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هر چی توی فروم گشتم درباره ترجمه مدارک وزارت علوم توضیح داده بودند. من می خوام مدرک وزارت بهداشت رو ترجمه کنم. لطفا از دوستان اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه که برای تایید مدارک وزارت بهداشت باید کجا بریم ؟ (آدرسش کجاست؟) و چه مدارکی رو باید ببریم؟
    دوستان اگه کسی اطلاعی داره لطفا منو راهنمایی کنه

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط industrial نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی اطلاعی داره لطفا منو راهنمایی کنه
    پیشنهاد میکنم شما تماس بگیر با یه دارالترجمه، اونا تجربشو دارن میدونن!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)