صفحه 52 از 150 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام
    من مدارک لیسانس و ارشدم و ریز نمراتشون رو (عدم کاریابی) پارسال آزاد کردم و دو نسخه (با مهر وزارت و دادگستری) ترجمه کردم. الان ایران دکترا قبول شدم و اصل مدارک، جزو مدارک لازم برای ثبت نامه.
    می خوام ببینم اگه جایی پذیرش بگیرم، اصل مدرک فارسی هم لازمه؟
    یا اگه بیشتر از دو نسخه ترجمه بخوام، بدون اصل مدرک نمیتونم کاری کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید تا قبل ثبت نام اگه لازمه باز هم بدم مدارکم رو دارالترجمه .
    بنظرتون میتونم اصل مدرک رو ندم اینجا؟؟ چی کار کنم؟؟

دوستان من مدارک رو دو هفته پیش ترجمه کردم. الان میخوام چند نسخه دیگه هم داشته باشم. با دارالترجمه تماس گرفتم گفتن اگر برا دوهفته پیش بوده پاک کردیم و باید دوباره از نو ترجمه کنیم و همون قدر باید پول بدی. میخواستم ببینم همه دارالترجمه ها اینطوری هستن؟ الان من چیکار میتونم بکنم که هزینم بیاد پایین؟

ممنونم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    دوستان من مدارک رو دو هفته پیش ترجمه کردم. الان میخوام چند نسخه دیگه هم داشته باشم. با دارالترجمه تماس گرفتم گفتن اگر برا دوهفته پیش بوده پاک کردیم و باید دوباره از نو ترجمه کنیم و همون قدر باید پول بدی. میخواستم ببینم همه دارالترجمه ها اینطوری هستن؟ الان من چیکار میتونم بکنم که هزینم بیاد پایین؟

ممنونم
    كاري جز چانه زني نداري
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من مدارک لیسانس و ارشدم و ریز نمراتشون رو (عدم کاریابی) پارسال آزاد کردم و دو نسخه (با مهر وزارت و دادگستری) ترجمه کردم. الان ایران دکترا قبول شدم و اصل مدارک، جزو مدارک لازم برای ثبت نامه.
    می خوام ببینم اگه جایی پذیرش بگیرم، اصل مدرک فارسی هم لازمه؟
    یا اگه بیشتر از دو نسخه ترجمه بخوام، بدون اصل مدرک نمیتونم کاری کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید تا قبل ثبت نام اگه لازمه باز هم بدم مدارکم رو دارالترجمه .
    بنظرتون میتونم اصل مدرک رو ندم اینجا؟؟ چی کار کنم؟؟
    شما اصل مدرك را نميديد. گواهي از دانشگاه قبلي يا كپي برابر اصل كفايت ميكنه. كپي برابر اصل را هم هر چند تا بخوايد دانشكاه ميده

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

1) آیا نمیشه ریزنمره را خودمون ترجمه کنیم ما که شهرستانیم دیگه نیاییم تهران و خودمون ترجمه کنیم و بفرستیم مگه دارالترجمه قراره چی کار کنه؟ خب خودمون همون کار را می کنیم دیگه؟

2) یه سوال دیگه هم دارم. من ریز نمره ای که گرفتم از دانشگاه، مهر و امضا نداره. پایینش هم نوشته: "این کارنامه فاقد هر گونه اعتبار قانونی می باشد" خب همین را می تونم ترجمه کنم دیگه؟ یک جایی خوندم که اگر کارننامه مهر و امضا نداشته باشه، حتی نمیشه ترجمه اش کرد! درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    1) آیا نمیشه ریزنمره را خودمون ترجمه کنیم ما که شهرستانیم دیگه نیاییم تهران و خودمون ترجمه کنیم و بفرستیم مگه دارالترجمه قراره چی کار کنه؟ خب خودمون همون کار را می کنیم دیگه؟

2) یه سوال دیگه هم دارم. من ریز نمره ای که گرفتم از دانشگاه، مهر و امضا نداره. پایینش هم نوشته: "این کارنامه فاقد هر گونه اعتبار قانونی می باشد" خب همین را می تونم ترجمه کنم دیگه؟ یک جایی خوندم که اگر کارننامه مهر و امضا نداشته باشه، حتی نمیشه ترجمه اش کرد! درسته؟
    1- اگه ريز نمره رسمي كه تاييديه هاي وزارت هاي علوم، دادگستري و خارجه را نميخاي بنظرم ميشه.
    2- اگه غير رسمي ميخان ديگه بايد همه اين كارها را بكني

Junior Member Phontom_Lord آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    صنایع

سلام. من دانشنامه و ریز نمراتم رو دادم برا ترجمه ولی هنوز تایید وزارت علوم نشده. آیا تو پذیرش از طرف دانشگاه برام مشکلی پیش میاد؟ مرسی از جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Phontom_Lord نمایش پست ها
    سلام. من دانشنامه و ریز نمراتم رو دادم برا ترجمه ولی هنوز تایید وزارت علوم نشده. آیا تو پذیرش از طرف دانشگاه برام مشکلی پیش میاد؟ مرسی از جوابتون.
    مگه ميشه! شما بايد ابتدا مداركي كه از دانشگاه ميگرفتي را ميبردي تاييد وزارت علوم، بعد ميدادي دالترجمه
    دركل اگه تا ددلاين مدارك انگليسي معتبر را به دست دانشگاه مقصد برسوني نبايد مشكلي باشه

سلام بچه ها من مدرکمو خریدم
    الان 1 دانشنامه دستمه و کپیش، یک برگه که ریز نمرات رسمیم، یک برگه هم که نوشته روش نوشته ( فرم انجام تعهد خدمت دانش آموختگان بهره مند از مزایای آموزش رایگان ) ، با توجه به اینکه کلا وزارت علوم اعلام کرده که خودمون مستقیما باید تاییدیه وزاررتشو بگیریم، میشه لطفا واسم واضح و با جزییات بگید که چکا باید بکنم الان؟ چون دارترجمه میگه اینکارو نمیکنه دیگه
    کلا چه قدر وقت دارم واسه کارای ترجمه و مهر و موم؟؟؟

مستقیما هم میتونم برم تهران و اینکارای مهر وزارتشو بگیرم؟؟ دانشگاه روزانه دولتی درس خوندم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)