صفحه 58 از 150 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام
    من اسکن دانش نامه و ریز نمراتم رو برای وزارت علوم فرستادم، و تاییدشون کردن و الان باید اصل مدارکمو به گفته ی خودشون براشون پست کنم، میشه لطفا راهنماییم کنید که دقیقا به چه آدرسی باید براشون پست کنم، آخه فقط توی پاسخی که به من دادن گفتن روی هر دو پاکت بنویسم منطقه 14 پستی، چه کاکنم؟؟
    توی قسمت گیرنده و فرستنده چی بنویسم؟؟

سلام دوستان عزیز.

من دانشنامه و ریزنمراتم رو برای ترجمه دادم، قرار بود مدارکم (هر دو) تایید وزارت دادگستری و امور خارجه بشه. امروز که مدارکم رو گرفتم، میبینم که فقط مهر و تمبر وزارت خارجه و دادگستری روی دانشنامه ام هست و روی ریزنمراتم فقط مهر مترجم هست. دانشنامه و ریزنمرات رو باهم برای تایید فرستاده بودن. به نظرتون مهر قوه قضاییه نباید روی ریزنمراتم هم باشه؟! فقط روی دانشنامه باید باشه؟! دوستان که تجربشون بالاتره لطفا کمک کنن. به نظرتون لازمه فردا برم دارالترجمه و این موضوع رو بگم؟ یا این 1 موضوع عادی هس؟!!!!! ممنون میشم زود جوابمو بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

من دانشنامه و ریزنمراتم رو برای ترجمه دادم، قرار بود مدارکم (هر دو) تایید وزارت دادگستری و امور خارجه بشه. امروز که مدارکم رو گرفتم، میبینم که فقط مهر و تمبر وزارت خارجه و دادگستری روی دانشنامه ام هست و روی ریزنمراتم فقط مهر مترجم هست. دانشنامه و ریزنمرات رو باهم برای تایید فرستاده بودن. به نظرتون مهر قوه قضاییه نباید روی ریزنمراتم هم باشه؟! فقط روی دانشنامه باید باشه؟! دوستان که تجربشون بالاتره لطفا کمک کنن. به نظرتون لازمه فردا برم دارالترجمه و این موضوع رو بگم؟ یا این 1 موضوع عادی هس؟!!!!! ممنون میشم زود جوابمو بدید.

دوست عزیز. اگه مدارکتون و به هم پانچ کردن، درسته. چون یک پک حساب می شه و فقط روی صفحه آخر مهر های وزارت خارجه و دادگستری می خوره.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    دوست عزیز. اگه مدارکتون و به هم پانچ کردن، درسته. چون یک پک حساب می شه و فقط روی صفحه آخر مهر های وزارت خارجه و دادگستری می خوره.
    سلام. آره مدارکم رو پانچ کردن. ولی خوب برای اینکه اسکن ریزنمراتم رو میخوام برای اپلای آپلود کنم، لازم نیست که مهر قوه قضاییه داشته باشه؟؟! آخه برای اپلای آنلاین که مشخص نیست اینا باهم پانچ شدن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام. آره مدارکم رو پانچ کردن. ولی خوب برای اینکه اسکن ریزنمراتم رو میخوام برای اپلای آپلود کنم، لازم نیست که مهر قوه قضاییه داشته باشه؟؟! آخه برای اپلای آنلاین که مشخص نیست اینا باهم پانچ شدن.

نه نیاز نیست. شما در نهایت باید مدارکتون و اگه پذیرشتون نهایی شد براشون پست کنین، اون موقع می فهمن. تو این مرحله همین جوری کافیه. من که همین کار و کردم و مشکلی هم نبود.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام
    من اسکن دانش نامه و ریز نمراتم رو برای وزارت علوم فرستادم، و تاییدشون کردن و الان باید اصل مدارکمو به گفته ی خودشون براشون پست کنم، میشه لطفا راهنماییم کنید که دقیقا به چه آدرسی باید براشون پست کنم، آخه فقط توی پاسخی که به من دادن گفتن روی هر دو پاکت بنویسم منطقه 14 پستی، چه کاکنم؟؟
    توی قسمت گیرنده و فرستنده چی بنویسم؟؟
    وقتی میرین پست دوتا پاکت می خرین که تو یکیش مدارکتونو میزارین تا بره واسه تایید پس قسمت فرستنده آدرس خودتون و گیرنده منظقه 14 پستیه. پاکت دوم واسه اینه که بعد تایید مدارکو برگردونن به شما، پس گیرنده آدرس خودتون و فرستنده منطقه 14 پستی میشه.

دوستان یک سوال : در ترجمه ی ریزنمرات اگر اشکال تعداد واحد پاس شده وجود داشته باشه مهمه؟ یعنی دارالترجمه به جای 142 واحد نوشته 145 واحد پاس شده !! نمیدونم از کجاش درآورده !
    روز بعد اینکه ترجمه ها رو تحویل گرفتم متوجه شدم ، الان دارالترجمه آیا موظفه اشتباه خودش رو مجانی برام درست کنه؟؟ یعنی دوباره مهر و تایید دادگستری و خارجه بفرسته !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال : در ترجمه ی ریزنمرات اگر اشکال تعداد واحد پاس شده وجود داشته باشه مهمه؟ یعنی دارالترجمه به جای 142 واحد نوشته 145 واحد پاس شده !! نمیدونم از کجاش درآورده !
    روز بعد اینکه ترجمه ها رو تحویل گرفتم متوجه شدم ، الان دارالترجمه آیا موظفه اشتباه خودش رو مجانی برام درست کنه؟؟ یعنی دوباره مهر و تایید دادگستری و خارجه بفرسته !
    والا اگه چک کرده بودین و تحویل گرفتین قبول نمی کنن ولی برین صحبت کنید عموما قبلی را لاک گرفته و دوباره تایپ کرده و مهر امضا می کنند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

منظورتون چیه لاک میگیرن؟؟! یعنی دستکاری میکنن ترجمه رو؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    منظورتون چیه لاک میگیرن؟؟! یعنی دستکاری میکنن ترجمه رو؟!
    دوست عزیز ندیدین در متنی اشتباه مینویسند مثلا چک خط میزنن و بالاش درستش را میونیسن و پشت چک را مهر و امضا میکنن که فلان .. صحیح است. برای من یک ترجمه اشتباه شده بود دار الترجمه اینکار را کرد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)