صفحه 6 از 150 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدرک اصلی...؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    اگر دانشگاه شهرستان باشیم هم باید تهران بیایم؟
    بله. چون مدارک تمامی دانشگاههای زیر نظر وزارت علوم در هر کجای ایران که هستند باید در اداره کل دانشجویان داخل وزارت علوم که در تهران قرار دارد مورد تایید نهایی برای ترجمه قرار بگیرد.

Junior Member

وزارت علوم پنج شنبه ها هم برای تائید مدارک هستند؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    وزارت علوم پنج شنبه ها هم برای تائید مدارک هستند؟
    فکر نمیکنم باشند چون وزارتخانه ها در تهران روز پنجشنبه تعطیل هستند.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

سلام
    همونطور که تو ویکی گفته بود من قبل از تکمیل فرم فارغ التحصیلی تقاضای ریز نمرات دادم.حالا که ریز نمرات گرفتم نوشته "ضمنا نامبرده دانشجو و مشغول به تحصیل می باشد."دانشنامه هم که هنوز آماده نیست. حالا من چه مدرکی ارائه بدم که نشون بده من فارغ التحصیلم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که تو ویکی گفته بود من قبل از تکمیل فرم فارغ التحصیلی تقاضای ریز نمرات دادم.حالا که ریز نمرات گرفتم نوشته "ضمنا نامبرده دانشجو و مشغول به تحصیل می باشد."دانشنامه هم که هنوز آماده نیست. حالا من چه مدرکی ارائه بدم که نشون بده من فارغ التحصیلم؟؟
    ریز نمراتتون همچنان مشکلی نداره ولی اون زمان که اون ریز نمرات رو گرفتید ای کاش یه نامه ی اشتغال به تحصیل به انگلیسی هم میگرفتید، الان اون نامه میتونست تا زمانی که مدرکتون آماده بشه بهتون کمک کنه... به هر حال در حال حاضر به نظر نمیاد راهی داشته باشید به جز اینکه منتظر اومدن دانشنامه بشید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    ریز نمراتتون همچنان مشکلی نداره ولی اون زمان که اون ریز نمرات رو گرفتید ای کاش یه نامه ی اشتغال به تحصیل به انگلیسی هم میگرفتید، الان اون نامه میتونست تا زمانی که مدرکتون آماده بشه بهتون کمک کنه... به هر حال در حال حاضر به نظر نمیاد راهی داشته باشید به جز اینکه منتظر اومدن دانشنامه بشید.
    سلام
    ممنونم از پاسختون.ولی من ریز نمرات رو چند لحظه قبل از فارغ التحصیلی گرفتم.یعنی اول گفتم یه ریز نمرات پرینت بگیرید و بعد گفتم حالا فرم فارغ التصیلی رو بدین و امضاهاشون رو با هم گرفتم.
    نامه اشتغال به تحصیل هم که چون این ترم ثبت نام نداشتم نمیدادن بهم.تازه اگر هم میدادن من مدرکی برای فارغ التحصیلی میخام نه اشتغال به تحصیل.
    دانشنامه هم 6 ماه دیگه آماده هست که دیره.
    مدرک موقتم آماده هست ولی ارزش ترجمه نداره.اونایی که دانشجوی ترم آخر هستن یه نامه معمولی از استاد میگیرن که توش گفته ایشون فارغ میشه تا اون موقع و دانشگاه مقصد هم همین نامه رو قبول داره(تو ویکی خوندم اینا رو)حالا من یه نامه ای مشابه این بگیرم فایده ای داره؟؟اصلا میدن این نامه رو ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از پاسختون.ولی من ریز نمرات رو چند لحظه قبل از فارغ التحصیلی گرفتم.یعنی اول گفتم یه ریز نمرات پرینت بگیرید و بعد گفتم حالا فرم فارغ التصیلی رو بدین و امضاهاشون رو با هم گرفتم.
    نامه اشتغال به تحصیل هم که چون این ترم ثبت نام نداشتم نمیدادن بهم.تازه اگر هم میدادن من مدرکی برای فارغ التحصیلی میخام نه اشتغال به تحصیل.
    دانشنامه هم 6 ماه دیگه آماده هست که دیره.
    مدرک موقتم آماده هست ولی ارزش ترجمه نداره.اونایی که دانشجوی ترم آخر هستن یه نامه معمولی از استاد میگیرن که توش گفته ایشون فارغ میشه تا اون موقع و دانشگاه مقصد هم همین نامه رو قبول داره(تو ویکی خوندم اینا رو)حالا من یه نامه ای مشابه این بگیرم فایده ای داره؟؟اصلا میدن این نامه رو ؟؟
    دقیقاً! شما قبل از انجام کارهای فارغ التحصیلی میتونستین یه نامه بگیرید که توش بیان کنه که شما هنوز فارغ التحصیل نشدید و احتمال میره که تا این تاریخ فارغ التحصیل بشید و الان توسط همون میتونستید اقدام کنید و بعد از گرفتن پذیرش دانشنامه رو بهشون تحویل بدید، at the first day of enrollment ، ولی زمانی که اقدام کردید برای فارغ التحصیلی دیگه این نامه رو بهتون نمیدن و باید فقط صبر کنید که دانشنامه تون بیاد.

ميخواستم بدونم آيا دانشگاهها ريز نمرات ترجمه شده كه ممهور به مهر دادگستري و دارالترجمه است رو استعلام ميكنند؟اگر استعلام ميكنند از كجا؟و اينكه چقدر طول ميكشه تا استعلام بشه.ضمنا بگم كه من از رييس دپارتمان دانشگاه مقصد Recommndation دارم و منو تحت ساپورت مالي هم قرار داده.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط xnnelement نمایش پست ها
    ميخواستم بدونم آيا دانشگاهها ريز نمرات ترجمه شده كه ممهور به مهر دادگستري و دارالترجمه است رو استعلام ميكنند؟اگر استعلام ميكنند از كجا؟و اينكه چقدر طول ميكشه تا استعلام بشه.ضمنا بگم كه من از رييس دپارتمان دانشگاه مقصد Recommndation دارم و منو تحت ساپورت مالي هم قرار داده.
    تنها مرجع استعلام دانشگاه مبداء هستش و در 99% موارد هم استعلام نمی کنند

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : روند ترجمه رسمی مدرک اصلی...؟؟؟

به هنگام تحويل اصل ريز نمرات و دانشنامه ها به دارالترجمه، بايد دارالترجمه از آنها كپي تهيه و اصل آنها را به مشتري بر گرداند؟
    منظورم اينه كه نميشه كه اعتماد كرد اصل مداركت رو بدي به يه دارالترجمه، ممكنه گم كنند يا ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)