صفحه 60 از 150 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    مگه مدارک دانشگاه آزاد رو هم وزارت علوم مهر می زنه؟ من فکر می کردم باید اون مدارک و ببرن ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد و بعد از تایید اونها برای ترجمه رسمی ببرن دارالترجمه .
    بله حق با شما ست دوست عزیز من باید برم فکرم می کنم پاسداران ( ساختمان مرکزی ) توی کپی/ پیست اشتباه شد.

ولی سوال اینجاست که این برگه تصویه حساب دیگه چیه ؟!!
    به شما این برگه دادن ؟

Junior Member

سلام
    من یه دانشگاه رو میخام اپلای کنم که ریز نمرات غیر رسمی رو قبول می کنه. اگه الآن بدم واسم ترجمه غیر رسمی کنن بعدا از همین ترجمه می تونم استفاده کنم؟
    یعنی خودم ببرم دادگستری و وزارت امور خارجه مهر و امضا بگیرم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sudenega نمایش پست ها
    سلام
    من یه دانشگاه رو میخام اپلای کنم که ریز نمرات غیر رسمی رو قبول می کنه. اگه الآن بدم واسم ترجمه غیر رسمی کنن بعدا از همین ترجمه می تونم استفاده کنم؟
    یعنی خودم ببرم دادگستری و وزارت امور خارجه مهر و امضا بگیرم؟
    دوست عزیز. اگه مدرکتون غیر آفیشال نباشه و قابل ترجمه رسمی ، فکر نمی کنم مشکلی براتون پیش بیاد، برای اطمینان از خود دارالترجمه هم می تونین بپرسین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    بله حق با شما ست دوست عزیز من باید برم فکرم می کنم پاسداران ( ساختمان مرکزی ) توی کپی/ پیست اشتباه شد.

ولی سوال اینجاست که این برگه تصویه حساب دیگه چیه ؟!!
    به شما این برگه دادن ؟
    دوست گرامی، من دانشگاه آزادی نبودم. اما فکر می کنم برگه تسویه حساب مربوط به دانشگاههای دولتیه. شما که پول هر ترم و همون موقع دادین. اگه به دانشگاه دسترسی دارین یا شماره امور بین الملل دانشگاه آزاد و، یه زنگ بزنین و ازشون بپرسین تا مطمئن شین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

سلام دوستان

من الان سربازم و مشخص نیست سربازیم کی تموم میشه!!! (شاید زوود زوووووود شاید دیر دیر)

البته دارم سعی میکنم مدارک زبانم را برای ضرب العجل(Deadline) دانشگاه ها برسونم.

اما سوال من اینه که میتونم سایر مدارکم را هم برسونم؟ یعنی دانشنامه یا کارنامه را حتماً باید بعد از سربازی آزاد کنم و بعد ترجمه کنم یا نه برای قبل از اون که سربازیم تموم شه میتونم مدارکم را به نحوی برای دانشگاه ها ارسال کنم؟

با آرزوی بهترینها...
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Junior Member

سلام من اگه فردا مدارکم رو بفرستم وزارت علوم کی بهم تحویل میدن؟ اگه خودم شنبه حضوری برم چطور؟(بلیطم رو هم میبرم که نشون بدم کارم فوریه)

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط venuse1010 نمایش پست ها
    سلام من اگه فردا مدارکم رو بفرستم وزارت علوم کی بهم تحویل میدن؟ اگه خودم شنبه حضوری برم چطور؟(بلیطم رو هم میبرم که نشون بدم کارم فوریه)
    من خودم دیدم بچه هایی که با نامه پذیرش و بلیط هواپیما و وقت سفارت، حضوری مهر و امضا گرفتن...فک کنم شمام بتونی....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

سلام بچه ها،
    من دانشنامه و ریز نمراتم (هر دو مقطع فوق و لیسانس) رو بردم دارالترجمه. مسئولش ازم پرسید که آیا میخوام که برگه های دانشنامه و ریزنمراتم رو به هم وصل کنه؟چون در اینصورت هزینه مهر دادگستری برام نصف میشه (مثلا 100هزارتومن میشه 50هزارتومن) من بهش گفتم خیلی در جریان نیستم ولی اگه مشکلی پیش نمیاد آره. نهایتش اینکه برام قرار شد وصل کنه. راستش هنوز نمیدونم دقیقا فرق اینی که گفت چیه! و نگرانم نکنه مشکلی چیزی پیش بیاد بعدا. بچه ها کسی میدونه منظورش دقیقا چی بوده؟

یه سوال دیگه اینکه مهر وزارت خارجه در چه صورتی ضروری هست که باشه؟ ازم پرسید میخوام مهر وزارت خارجه رو هم یا نه؟ منم گفتم آره. حالا با توجه به اینکه من فعلا توی مرحله اپلای کردن هستم و هنوز از جایی اوکی قطعی نگرفتم و میخوام مدارکم رو برای اپلای بفرستم، آیا نیازی به مهر وزارت خارجه هم هست؟ فردا قراره برم چک پرینت بگیرم از دارالترجمه و اگه بدونم که نیازی به مهر وزارت خارجه نیست میتونم فردا بهش بگم که نظرم عوض شده. واسه همین ممنون میشم اگه کسی جواب سوالام رو میدنه تا امشب بهم جواب بده.

Junior Member

سلام به همگی،
    بچه ها من مدارکمو (دانشنامه و ریز نمرات لیسانس) واسه تایید توی پرتال وزارت علوم گذاشتم،کد رهگیری رو هم گرفتم اما موقع پرداخت 35000 تومان به صورت آن لاین به حساب درآمد اختصاصی سازمان امور دانشجویان، سرورشون جواب نمیده.الان دیگه 6 روزه که این داستان ادامه داره.به وزارت علوم زنگ زدم گفت ما از سازمان امور دانشجویان جدا شدیم.خود سازمان امور دانشجویانم که از 60 تا تلفن من 10 12 تاشو جواب داده که فقط تونستم با تلفنچی صحبت کنم.یعنی هرچی وصل میکنه به مسئولین ... سازمان،هیچ کس حتی زحمت برداشتن گوشی رو هم به خودش نمیده.حالا سوال من اینکه کسی تا حالا تو این شرایط بوده؟ و اگه بله چیکار کردین که مشکلتون حل بشه؟به آقای تلفنچی گفتم حتی حضوری برم تهران دم در سازمان شاید اونجا یه طرف حرف حساب پیدا کنم،گفت بیاین دم در راهتون نمیدیم.خواهش میکنم اگر میتونین یا چیزی به ذهنتون میرسه کمک کنین. الان تنها امیدم دیگه شماهایین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak777 نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    بچه ها من مدارکمو (دانشنامه و ریز نمرات لیسانس) واسه تایید توی پرتال وزارت علوم گذاشتم،کد رهگیری رو هم گرفتم اما موقع پرداخت 35000 تومان به صورت آن لاین به حساب درآمد اختصاصی سازمان امور دانشجویان، سرورشون جواب نمیده.الان دیگه 6 روزه که این داستان ادامه داره.به وزارت علوم زنگ زدم گفت ما از سازمان امور دانشجویان جدا شدیم.خود سازمان امور دانشجویانم که از 60 تا تلفن من 10 12 تاشو جواب داده که فقط تونستم با تلفنچی صحبت کنم.یعنی هرچی وصل میکنه به مسئولین ... سازمان،هیچ کس حتی زحمت برداشتن گوشی رو هم به خودش نمیده.حالا سوال من اینکه کسی تا حالا تو این شرایط بوده؟ و اگه بله چیکار کردین که مشکلتون حل بشه؟به آقای تلفنچی گفتم حتی حضوری برم تهران دم در سازمان شاید اونجا یه طرف حرف حساب پیدا کنم،گفت بیاین دم در راهتون نمیدیم.خواهش میکنم اگر میتونین یا چیزی به ذهنتون میرسه کمک کنین. الان تنها امیدم دیگه شماهایین.
    دوست عزیز من نمیدونم مشکلتون چی ممکنه باشه، ولی چون سوالتون به موضوع بحث اینجا مربوط نمیشه ممکنه دیر جواب سوالتون رو بگیرین برای همین برید سوالتون رو اینجا مطرح کنید که مزتبط با مشکل شماست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%B7/page59

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)