صفحه 76 از 150 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط plank نمایش پست ها
    راستش اینو دیگه من نمی دونم چون هنوز سفارت نرفتم اما دوستام از دانشگاه های دیگه حتی با پرینت نمراتشون از سایت دانشگاه ، که دیگه غیر رسمی تر از این نمیشه! ، رفتن سفارت. این کارنامه رسمی دانشگاه تهران امضا و مهر رییس آموزش دانشگاه ره داره به علاوه اینکه مهر برجسته هم می خوره روش و لاتین هم که هستش پاکت دانشگاه مهر و موم شده هم که داره... دیگه سفارت از این رسمی تر چی می خواد؟!!

حالا باز اگه خیلی اصرار دارین می تونید یه 20 - 30 هزار تومان خرج ترجمه کنید ولی بدونید که تا حالا چندتا از دوستام با همین کارنامه رفتن دوبی و سه هفته ای هم clear شدن رفتن دنبال خوشی شون. خیلی وسواس رو این چیزا نداشته باشید چون باید وسواستونو برای چیزای مهم تر خرج کنید، مثلا مدارکی جور کنید که ثابت کنید به سفارت که بر می گردید و ...
    نمی دونم جوابتونو گرفتین یا نه؟ شرمنده یکم پراکنده توضیح دادم!
    بله بسیار ممنونم و مرسی ازینکه با حوصله، وقت میذارید و راهنمایی میکنید. راستش من چون تا حالا نمونه های کارنامه لاتین رسمی دانشگاه رو ندیدم، یکم با خوندن صحبت های این دوستمون به میزان رسمیت این کارنامه ها شک کردم. که با این اوصاف که شما فرمودید مشکلی وجود نداره. منم که در هر صورت علاوه بر کارنامه های دانشگاه، برای داشتن یه نسخه کامل مدارک ترجمه شده همراه با تائیدیه ها، مدارک رو به دارالترجمه میدم، اینجوری دیگه فکر نمیکنم هیچ مشکلیم پیش بیاد. بازهم بابت همه راهنماییهای کامل و مفیدتون سپاسگزارم.

موفق و مؤید باشید

دوستان سلام
    من دانشنامه م رو از دانشگاه کردستان گرفته م. اولاً که کاغذیه! دوم اینکه من شنیده م که باید تو این سایت http://mad.saorg.ir مدرکم رو آپلود کنم تا به تأیید وزارت علوم برسه! میخواستم بدونم این کار قبل از ترجمه مدارک لازمه؟ و اینکه عکس مدرک و ریز نمرات کفایت میکنه یا حتماً باید اسکن شده باشه؟ چون دانشگاه متأسفانه جواب نمیدن!

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paryanickbeen نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دانشنامه م رو از دانشگاه کردستان گرفته م. اولاً که کاغذیه! دوم اینکه من شنیده م که باید تو این سایت http://mad.saorg.ir مدرکم رو آپلود کنم تا به تأیید وزارت علوم برسه! میخواستم بدونم این کار قبل از ترجمه مدارک لازمه؟ و اینکه عکس مدرک و ریز نمرات کفایت میکنه یا حتماً باید اسکن شده باشه؟ چون دانشگاه متأسفانه جواب نمیدن!
    سلام
    برای اینکه مدرکتون مهر دادگستری و امور خارجه بخوره لازمه قبلش به تایید وزارت علوم رسیده شده باشه.

باید شما مدارک رو تو این سایت(http://mad.msrt.gov.ir) آپلود کنید.

عکس و اسکن و هرچی که داری یه چیزی که طرف باز کرد بتونه بخونه و پرینت بگیره. خوانا باشه.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

کاربران گرامی
    تعدادی از پست های اخیر به دلیل عدم ارتباط با موضوع تاپیک، حذف شدند. لطفا سوالات خود را در تاپیکهای مربوطه بپرسید و از جواب دادن به سوالات نامرتبط با عنوان تاپیک، خودداری فرمایید.
    با تشکر از همکاری شما
    مدیریت فروم
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

سلام
    دوستان عزیز کسی میتونه دارالترجمه به من معرفی کنه که یک روزه بتونه متن رو ترجمه کنه و بفرسته. متاسفانه من زمان ندارم و باید مدارکم رو اسکن کنم و بفرستم. از دوستان عزیز هر کسی میتونه یاری برسونه لطفا پیام خصوصی بفرسته یا در اینجا اعلام کنه ممنون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز کسی میتونه دارالترجمه به من معرفی کنه که یک روزه بتونه متن رو ترجمه کنه و بفرسته. متاسفانه من زمان ندارم و باید مدارکم رو اسکن کنم و بفرستم. از دوستان عزیز هر کسی میتونه یاری برسونه لطفا پیام خصوصی بفرسته یا در اینجا اعلام کنه ممنون.
    دوست عزیز
    به هر دارالترجمه ای بگی فوری هست دو برابر هزینه ترجمه را می گیرند و یک روزه تحویل می دهند نگران نباش یک سر برو انقلاب
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned

دوست عزیز
    برای این کار باید به دارالترجمه های میدان انقلاب مراجعه کنید
    دارالترجمه نوید دارالترجمه سفیر دارالترجمه دانشجو سه دارالترجمه ای هستند که سابقه زیادی دارند و می تونن کار شما رو با فوریت انجام بدند به یکی از آن ها مراجعه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    اگه صفحات کپی برابر اصل (فارسی) به ترجمه ضمیمه نشده باشه دانشگاه ایرادی میگیره؟ اصل مدارک رو دارم با خودم.
    به دارالترجمه بفرمایید مهر برابر با اصل بزنه براتون. خیلی از دارالترحمه ها چنین مهری دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بله دوست عزیز من هم هفته پیش مدارک را ترجمه کردم جدا کرده بودن . متاسفانه بچه هایی که سال اینده مثلا بخوان فنلاند اپلای کنن برای هر کدوم باید 30 یورو بدن حساب کنید یکی برای مستر فوق دیپلم و لیسانس پیوسته باشه بنده خدا باید باید 120 یورو برای هر دانشگاه بپردازد! منظورم هزینه سرتیفای بعد از ترجمه سفارت هست
    اگر به اندازه دو مدرک تمبر باطل کنید( فعلن هر مدرک ۲۰ تومان ولی هر روز ممکن هست ۶۰ تومان شود) در یک پانچ تایید می کنند. به این روش هزینه مهر سفارتتان دو برابر نمی شود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    به هر دارالترجمه ای بگی فوری هست دو برابر هزینه ترجمه را می گیرند و یک روزه تحویل می دهند نگران نباش یک سر برو انقلاب
    برای حق فوریت، ۵۰ درصد به هزینه باید اضافه شود نه صد در صد. البته دفتر با دفتر متفاوت بوده که انشالله قرار است همه جا مثل هم شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)