صفحه 78 از 150 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام بچه ها
    این روزا مثل اینکه تو تایید مدارک سنگ اندازی میکنه و لفتش میده آیا میشه بعد از تایید دادگستری از دارالترجمه مدارک رو بگیریم و خودمون بریم وزاذت خارجه تاییدیشو بگیریم؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    این روزا مثل اینکه تو تایید مدارک سنگ اندازی میکنه و لفتش میده آیا میشه بعد از تایید دادگستری از دارالترجمه مدارک رو بگیریم و خودمون بریم وزاذت خارجه تاییدیشو بگیریم؟؟؟؟؟
    بله دوست عزیز
    امکانش هست از اول به دارالترجمه بگی تایید دادگستری فقط میخوام
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بله دوست عزیز
    امکانش هست از اول به دارالترجمه بگی تایید دادگستری فقط میخوام
    ممنون دوست عزیز
    فقط میخواستم بدونم آیا روند انجامش سریعتر هم میشه یا خیر
    یا چند روزه اوکی می کنن؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    فقط میخواستم بدونم آیا روند انجامش سریعتر هم میشه یا خیر
    یا چند روزه اوکی می کنن؟؟
    شما برای اینکه به جوابت برسی تنها نیاز بود که چند تا پست قبل رو بخونی.
    البته لینکش تو امضای من هم هست. این رو بخونی متوجه می شی..
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

بچه ها کسی نیست منو راهنمایی کنه؟ مشکل من اینه که میخوام پوزیشن های دکترای اروپا رو اپلای کنم و وقتی فرمشون رو پر میکنی نیازه که ترجمه ریز نمرات هم آپلود کنی. حالا من میخواستم مدارکمو بدم ترجمه فعلا یه نسخه هم کارمو راه میندازه ولی بعدآ اگه بخوام باز ترجمه کنم دوباره باید پول نسخه اولو بدم. الانم خیلی زوده برای اینکه بدونم چند نسخه نیاز دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

شما جایی رو میشناسین که اگه مدارکمون رو برای ترجمه داده باشیم تا چند ماه فایلشو نگه دارن و با تخفیف به عنوان نسخه های بعدی حساب کنن؟ من یادمه یه بار تو همین سایت دیدم یکی جایی رو معرفی کرده بود که تا 6 ماه تخفیف نسخه های بعدی رو میتونستیم ازشون بگیریم ولی الان هر چی میگردم پیداش نمی کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدرک اصلی...؟؟؟

بله اکثر دانشگاه ها براشون مهمه که مدارک مهر و موم شده باشند و دانشگاههایی هم که می خوان مدارک رو مهر و موم کنند اکثرا مدارک با تأیید امور خارجه رو مهر و موم می کنند

Global Moderator

Simon آواتار ها

بچه ها کسی نیست منو راهنمایی کنه؟ مشکل من اینه که میخوام پوزیشن های دکترای اروپا رو اپلای کنم و وقتی فرمشون رو پر میکنی نیازه که ترجمه ریز نمرات هم آپلود کنی. حالا من میخواستم مدارکمو بدم ترجمه فعلا یه نسخه هم کارمو راه میندازه ولی بعدآ اگه بخوام باز ترجمه کنم دوباره باید پول نسخه اولو بدم. الانم خیلی زوده برای اینکه بدونم چند نسخه نیاز دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    سلام
    ازتون نمیپذیرند مگر اینکه آشناتون باشن. شما چاره ایی ندارید به ضررتون تموم میشه. بهتره یک برآورد کلی بزنید فوقش 1-2 نسخه بیشتر رو دستتون میمونه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام. تا جاییکه من میدونم همۀ دارالترجمه ها فایل ترجمه هار و نگه میدارن (حداقل تا 6 ماه)
    و بعد برای نسخۀ دوم نصف قیمت باهاتون حساب میکنن.
    بهتره برای نسخۀ اول پیش دارالترجه ای برین که این کار رو براتون انجام بده

Junior Member

سلام ب همگی دوستان.نمیدونم سوالم مرتبط با تاپیک هست یا ن.ولی جایی دیگه ای پیدا نکردم
    من حدودن یکسال و نیم تا دوسال دیگه طول میکشه ک برای تحصیل برم اونور.حالا برای گرفتن مدرک موقت لیسانسم دانشگاه گفته ک اصل مدرک پیش دانشگاهیو میخان. ی نامه گرفتم و رفتم مدرسه اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیو گرفتم و فردا میخام برم ریز نمرات 3سال دبیرستان + پیش دانشگاهیمو بگیرم.حالا سوالم اینه ک ب نظرتون این مدارک رو ترجمه کنم بعدش بدم دانشگاه باری کارای فارغ اتحصیلی یا میشه بعدن گرفت ازشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

سلام دوستان
    کلا میخواستم بدونم مدارک رو باید چند سری ترجمه کنیم؟و اینکه آیا همشون باید به تایید سفارت در بیاد؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)