صفحه 87 از 150 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    تا جایی من می دونم که نمیشه خود آدم ببره مهر ها رو بگیره که. مجبوریم بدیم به دارالترجمه. اینطوری نیست؟ من ترجمه مدارکم رو دادم به یه جا ولی واسه مهرهاش خیلی پول اضافه میگیره، می تونم خودم ببرم؟
    نه عزیزم. میتونید حضورا ببرید و اگر هم دارالترجمه از شما پول خواسته کار بدی کرده! اونا نهایتا 2000 تومان بگیرن برای خدمات رفت و آمد ولی دارالترجمه پدر و مادر دار پول نمیگیره چون هر روز یکبار استاد رو میبرن و مهر میزنن و ساعت 4 عصر به بعد به مشتریا تحویل میدن. لای این ترجمه های جدید هر روزه خودشون ترجمه های شما رو هم میتونن ببرن و پولی هم نمیگیرن و اگرم بگیرن نهایتا همون دو هزار تومانه.خودتون ببرید آدرساشونم هست. Matinking عزیز فرمودن زمانبر هست ولی تا جاییکه من و دوستام انجام دادیم زمانبرم نیست. دارالترجمه به شما میگه فردا یا پس فردا بیا تایید شده رو ببر ولی شما میتونید برید حسن آباد و مهر بزنید و کلش پروسه رفت و آمد و انجام کارم زیر 4 ساعت زمان میگیره.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    نه عزیزم. میتونید حضورا ببرید و اگر هم دارالترجمه از شما پول خواسته کار بدی کرده! اونا نهایتا 2000 تومان بگیرن برای خدمات رفت و آمد ولی دارالترجمه پدر و مادر دار پول نمیگیره چون هر روز یکبار استاد رو میبرن و مهر میزنن و ساعت 4 عصر به بعد به مشتریا تحویل میدن. لای این ترجمه های جدید هر روزه خودشون ترجمه های شما رو هم میتونن ببرن و پولی هم نمیگیرن و اگرم بگیرن نهایتا همون دو هزار تومانه.خودتون ببرید آدرساشونم هست. Matinking عزیز فرمودن زمانبر هست ولی تا جاییکه من و دوستام انجام دادیم زمانبرم نیست. دارالترجمه به شما میگه فردا یا پس فردا بیا تایید شده رو ببر ولی شما میتونید برید حسن آباد و مهر بزنید و کلش پروسه رفت و آمد و انجام کارم زیر 4 ساعت زمان میگیره.
    خیلی خیلی ممنون بابت اطلاعاتتون یکم خیالم راحت شد. من یه چیز دیگه که اینجا تو فروم ها خوندم این بود که یه سری تمبر روی ترجمه ها وجود داره که دارالترجمه باطل می کنه. همین باعث میشه فقط خودش بتونه ببره مهرهارو بگیره. میشه بگید شما همچین تمبرهایی داشتید که تونستید خودتون ببرید یا من اشتباه شنیدم؟
    آخه من رو یه نسخه که مهرهاش رو دارالترجمه واسم گرفته این تمبرهارو می بینم. ولی رو بقیه نسخه های بدون مهر که بهم داده نزده (مهر مترجم روشون هست فقط) هیچ تمبری نیست. اینا رو تو همون دادگستری خودشون میزنن؟ در ضمن میشه بگید شما حدودا چند وقت پیش انجام دادید این کارو؟

Senior Member

دوستان میشه یکی لطف کنه و بگه که بالاخره روی مدارک چند تا مهر دادگستری و چندتا وزارت خارجه باید بخوره؟؟؟...چون من امروز رفتم میدون انقلاب و یه دارالترجمه میگفت برای هرکدوم یکی و یه دارالترجمه هی میگفت هر کدوم چند تامهر میخواد...بالاخره کدومش درسته؟
    بعدم تمبر رو هم باید سوال کنیم که باطل میکنه یا نه...یا اینکه جز روند رسمی ترجمه است.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان میشه یکی لطف کنه و بگه که بالاخره روی مدارک چند تا مهر دادگستری و چندتا وزارت خارجه باید بخوره؟؟؟...چون من امروز رفتم میدون انقلاب و یه دارالترجمه میگفت برای هرکدوم یکی و یه دارالترجمه هی میگفت هر کدوم چند تامهر میخواد...بالاخره کدومش درسته؟
    بعدم تمبر رو هم باید سوال کنیم که باطل میکنه یا نه...یا اینکه جز روند رسمی ترجمه است.
    سلام دوست عزیز خوبی؟
    ببین رک بگم مهر دادگستری و خارجه سرکیسه کردن مردم هست!!!
    ببین دوست عزیز تا وقتی که خود داشنگاهت رسما و واضح و عینی نگفته مهر وزارت خارجه و دادگستری پولت رو حروم نکن!!!
    با همه دوستان هستم!
    ترجمه رسمی دارالترجمه جواب میده و کافیه!
    من با بدون این مهر ها و قرتی بازی ها از چند جا پذیرش گرفتم نمونش دانشگاه اوترخت در هلند رتبش هم تو دنیا 50 هست
    رتبش رو میگم که فکر نکنید دنشگاه در پیتیه و همینجوری پذیرش میده نه! اینجوری نیست
    من توی روند مدارکم ازم حتی خواسته بودن براشون مدارک certify شده بفرستم من مهر انگلیسی مدارک رو زدم پاش و اونا همون رو قبول کردن
    پولتون رو حروم نکنید اگر نمیدونید با پولتون چیکار کنید برید بدیدش خیریه نریزیدش تو شیکم دادگتسری و خارجه!

Banned

سلام

مدارک می تونن تک تک یا به صورت package تایید بشن..
    اگر فقط قرار هست که hard copy ارسال بشه، میشه بسته مدارک رو تایید کرد که خب هزینه رو هم کاهش میده..
    ولی اگر قرار باشه مدارک upload بشن، معمولا تک تک تایید میشن... چون زمان upload تاییدیه باید روی همه مدارک باشه چرا که بسته دیگه تعریف شده نیست...
    تمبر هم جزو روند کار تایید هست و شما در اون دخالتی نخواهید داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

مدارک می تونن تک تک یا به صورت package تایید بشن..
    اگر فقط قرار هست که hard copy ارسال بشه، میشه بسته مدارک رو تایید کرد که خب هزینه رو هم کاهش میده..
    ولی اگر قرار باشه مدارک upload بشن، معمولا تک تک تایید میشن... چون زمان upload تاییدیه باید روی همه مدارک باشه چرا که بسته دیگه تعریف شده نیست...
    تمبر هم جزو روند کار تایید هست و شما در اون دخالتی نخواهید داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    هم هارد هست هم باید آپلود کنم...الان ریزنمره لیسانسم ده ترمه...کلا یه مهر دادگستری میخواد و یه مهر وزارت خارجه رو "کل" ریزنمره دیگه؟... و یه مهر دادگستری و یه خارجه روی دانشنامه؟...درسته؟

Banned

هم هارد هست هم باید آپلود کنم...الان ریزنمره لیسانسم ده ترمه...کلا یه مهر دادگستری میخواد و یه مهر وزارت خارجه رو "کل" ریزنمره دیگه؟... و یه مهر دادگستری و یه خارجه روی دانشنامه؟...درسته؟
    سلام

بله!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member Mic آواتار ها

مدارکی که آپلود میشند که official محسوب نمیشند و قاعدتاً نباید نیاز به مهر داشته باشند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mic نمایش پست ها
    مدارکی که آپلود میشند که official محسوب نمیشند و قاعدتاً نباید نیاز به مهر داشته باشند.
    سلام

هستند دانشگاه هایی که اعلام می کنند مدارک upload شده رو با مدارک hard copy تطبیق میدن و البته در مورد official بودنشون هم به شدت تاکید کرده اند!
    به هر صورت در صورت عدم نیاز، طبیعتا سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member Mic آواتار ها

سلام

هستند دانشگاه هایی که اعلام می کنند مدارک upload شده رو با مدارک hard copy تطبیق میدن و البته در مورد official بودنشون هم به شدت تاکید کرده اند!
    به هر صورت در صورت عدم نیاز، طبیعتا سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

منطقیه که مدارک آپلود شده و پست شده از نظر تطابق محتوا با هم مقایسه بشند. اما آیا موردی بوده که چون hard copy مهر داشته درحالیکه نسخه آپلودی بدون مهر بوده ایراد بگیرند؟ مدارکی که آپلود میشند نمیتونند "official" محسوب بشند. تا جاییکه من اطلاع دارم وقتی دانشگاه‌ها تاکید میکنند که تصویر مدارک official رو ارسال کنید منظورشون تصاویر با مهر وزارت امور خارجه نیست، منظور اینه که screenshot پروفایل دانشجویی آپلود نشه. من با محکم کاری مخالف نیستم اما از طرفی تاییدات اضافی توقع دانشگاه‌ها رو افزایش میده و کار دانشجویانی که هنوز اپلای نکردند دشوار میشه. به همین دلیل سعی میکنم کسی رو تشویق به گرفتن تاییداتی نکنم که از ضرورتشون اطمینان ندارم. #نوع‌دوستی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)