صفحه 89 از 150 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

یه سوال، من برا آزاد کردن مدرکم با عدم کاریابی اقدام کردم که موقع ثبت نام کاریابی ازم مدرک موقت نخواست منم پیگیرش نشدم تا اینکه یه ماه پیش این مدرک موقتم آماده شد الانم یه سال از فارغ التحصیلیم میگذره ولی مدرکمو آزاد نمیکنن میگن تازه مدرک موقت برا تو صادر شده . کسی تجربه ای داره که بگه من الان چیکار میتونم بکنم؟

مرسی

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

دوست عزیز چه جوری یه سال فارغ شدید ولی تازه مدرک بهتون دادن؟؟
    به هر حال شما باید یک سال از تاریخی که داخل مدرک موقتتون ذکر شده بگذره !

نقل قول نوشته اصلی توسط lylgh نمایش پست ها
    یه سوال، من برا آزاد کردن مدرکم با عدم کاریابی اقدام کردم که موقع ثبت نام کاریابی ازم مدرک موقت نخواست منم پیگیرش نشدم تا اینکه یه ماه پیش این مدرک موقتم آماده شد الانم یه سال از فارغ التحصیلیم میگذره ولی مدرکمو آزاد نمیکنن میگن تازه مدرک موقت برا تو صادر شده . کسی تجربه ای داره که بگه من الان چیکار میتونم بکنم؟

مرسی
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

من نمیدونم جای درستی دارم پست میدم یا نه .برای کسانی که ریزنمرات کارشناسی دانشگاه آزاد رو میخوان بگیرن :

من امروز رفتم هروی (تهران شمال) که ریز نمره ها رو بگیرم ولی انگار سیستم عوض شده و فوری نمیدن .اول گفتن دو ماه طول میکشه تا حاضر بشه .بعد که اصرار کردم یکیشون گفت از هفته سوم تماس بگیر پیگیری کن شاید زودتر آماده شده بود بیای ببری .البته من چون عجله نداشتم خیلی پیگیر نشدم

نامه فوری هم میدن ولی استفاده برای دانشگاهای داخلی داره و چون "نامه رسمی" نداره سازمان مرکزی برای ترجمه تاییدش نمیکنه .

برای تایید هم باید برین سازمان مرکزی دانشگاه آزاد. از پاسداران منتقل شده سمت حصارک .کنار دانشگاه علوم و تحقیقات

با سلام،
    من مدارک دانشگاهیم تکمیل شده و الان میخاستم برای ترجمه اقدام کنم. بسیار ممنون میشم در موارد زیر راهنمایی نمایید:

1- وضعیت مدارک در سامانه وزارت علوم همه مورد تایید دانشگاه ها قرار گرفته است. آیا الان میتوانم با مراجعه به وزارت خانه مهر تایید را دریافت کنم؟ لطفا آدرس محل مراجعه را هم اشاره کنید. ممنوم میشم اگه دوستان بگن از طریق کدام ایستگاه مترو دسترسی راحت تر هست؟

2- من ترجمه انگلیسی رسمی ریزنمرات را از دانشگاه دریافت کردم. آیا میتوانم همین ریز نمرات را کپی برابر اصل کنم و برای دانشگاه ها ارسال کنم؟ آیا نیازی به ترجمه ریز نمرات نیست؟ در صورت مثبت بودن جواب برای کپی برابر اصل نمودن ریز نمرات به کجا باید مراجعه کنم؟ (در مورد مدرک آیلتس هم همین مورد کپی برابر اصل شدن نیاز دارم)

3- برای ترجمه مدارک (دانشنامه و ...) بهترین دارالترجمه در شیراز کجاست؟ لطفا اگه کسی سراغ داره آدرس و شماره تلفن محل رو بیان کنه. لطفا از حدود قیمت ها هم صحبت نمایید.

لطفا اگه نکته خاصی مد نظر دوستان هست حتما اشاره کنند.

با احترام و تشکر

سلام ، من یه سرال داشتم نمیدونم اینجا میتونم مطرحش کنم یا نه
    من باید ریز نمرات دیپلم،دیپلم ،ریز نمرات پیش دانشگاهی و مدرک پیشم رو ترجمه کنم،متأسفاهنه مدرک اصل ریز نمرات دیپلمم رو ندارم و فقط یه کپی ازش دارم، نمیشه برای ترجمه کاری کرد؟ حتماً اصل مدرکو باید ببریم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان یه سوال بعد از ترجمه مدارکم باید برم دانشگاه بدم بزاره تو پاکت ؟یعنی مدرکی که ترجمه انگلیسی هست را میذاره تو پاکت ؟
    بعد میشه اینکار را انجام نداد
    و اینکه من میخواهم برای چند دانشگاه اپلای کنم باید به دارالترجمه بگم چند سری ارجمه کنه

Junior Member

سلام دوستان

یه سوالی داشتم.من دفعه قبل که رفتم وزارت امور خارجه برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل، گفتند که اول باید اون مدرکی که می خواید تایید بشه رو در این وبسایت(؟) اپلود کنید و بعد اپلود یک کد شناسایی میده وقتی اون کد رو داشته باشید ما می تونیم کارتونو انجام بدیم.یادمه کارت ملی رو می خواست و متاسفانه اسکنر و اینترنت هم در دسترس نبود و خلاصه کلییییی اذیت شدم.حواستون به این قضیه باشه و آماده برید.حالا برای این ترم من ایران نیستم و پدرم اینکارو قراره برای من انجام بده ولی متاسفانه من ادرس اون سایت رو یادم نمیاد.هرچی هم سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم. می خواستم بپرسم کسی تازگی رفته و ادرس این سایت رو داره؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sos34128 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوالی داشتم.من دفعه قبل که رفتم وزارت امور خارجه برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل، گفتند که اول باید اون مدرکی که می خواید تایید بشه رو در این وبسایت(؟) اپلود کنید و بعد اپلود یک کد شناسایی میده وقتی اون کد رو داشته باشید ما می تونیم کارتونو انجام بدیم.یادمه کارت ملی رو می خواست و متاسفانه اسکنر و اینترنت هم در دسترس نبود و خلاصه کلییییی اذیت شدم.حواستون به این قضیه باشه و آماده برید.حالا برای این ترم من ایران نیستم و پدرم اینکارو قراره برای من انجام بده ولی متاسفانه من ادرس اون سایت رو یادم نمیاد.هرچی هم سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم. می خواستم بپرسم کسی تازگی رفته و ادرس این سایت رو داره؟

ممنونم

سلام خیلی ممنون که تجربتونو در اختیار ما گذاشتین.یه سوال یعنی وزارت علوم مدارکی مثل گواهی اشتغال به تحصیل یا ریز نمرات غیر رسمی دانشجویانی که در حال تحصیل در ایرانن رو هم تایید میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khodakiii1374 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون که تجربتونو در اختیار ما گذاشتین.یه سوال یعنی وزارت علوم مدارکی مثل گواهی اشتغال به تحصیل یا ریز نمرات غیر رسمی دانشجویانی که در حال تحصیل در ایرانن رو هم تایید میکنه؟
    نمی دونم دوست عزیر. آخه من برای تایید اشتغال به تحصیل دانشگاه خارج از ایران رفته بودم.

Junior Member

سلام

دانشگاه EPFL برای اپلای میگه ریز نمرات و مدرک رو آپلود کنید. من مدرکم رو ترجمه کردم که شامل صفحه ترجمه و کپی مدرک (الصاق شده) هست. حالا به نظرتون برای مدرک، چی رو آپلود کنم؟

1. فقط اسکن صفحه اول (ترجمه انگلیسی)؟
    2. اسکن ترجمه انگلیسی + اسکن نسخه فارسی که اتچ شده؟؟
    3. اسکن ترجمه انگلیسی + اسکن اصل مدرک فارسی؟؟

چیزی که برام سوال ایجاد میکنه اینه که ترجمه انگلیسی مهر دانشگاه رو نداره و مدرک فارسی هم که همش فارسیه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)