نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: آیا بعد از کلیر شدن میشود از طریق ایمیل درخواست ویزای مالتیپل داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    در حال گذارندن دوره پسادکتری

پیش فرض آیا بعد از کلیر شدن میشود از طریق ایمیل درخواست ویزای مالتیپل داد؟

سلام دوستان. من 6 آوریل برای ویزای j1 تو ایروان اقدام کردم که کلیرنس خوردم و تا به امروز جوابی نگرفتم. هدف از سفر من دوره پسادکتری یک ساله هست و ممکنه طی دوره ای که تو آمریکا هستم (یحتمل) بخوام تو کنفرانس های بین المللی شرکت کنم و کما اینکه الان برای سخنرانی تو یه کنفرانس تو ژاپن دعوت شدم و اگر ویزای آمریکا بگیرم باید از اونجا برم ژاپن. میخواستم ببینم آیا به این منظور حتما باید ویزای من مالتیپل باشه؟ اگر سینگل باشه راهی هست که تو آمریکا بتونم اجازه شرکت در کنفرانس و بازگشت به آمریکا رو با همون ویزای سینگل بگیرم؟ و اگر از طرف سفارت اعلام شد که من میتونم ویزا بگیرم آیا میتونم به سفارت ایمیل یزنم و شرایط رو توضیح بدم و بخوام که ویزام مالتیپل باشه یا این کار ممکنه نظر اونها درباره صدور ویزا رو عوض کنه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا بعد از کلیر شدن میشود از طریق ایمیل درخواست ویزای مالتیپل داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sargardun نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 6 آوریل برای ویزای j1 تو ایروان اقدام کردم که کلیرنس خوردم و تا به امروز جوابی نگرفتم. هدف از سفر من دوره پسادکتری یک ساله هست و ممکنه طی دوره ای که تو آمریکا هستم (یحتمل) بخوام تو کنفرانس های بین المللی شرکت کنم و کما اینکه الان برای سخنرانی تو یه کنفرانس تو ژاپن دعوت شدم و اگر ویزای آمریکا بگیرم باید از اونجا برم ژاپن. میخواستم ببینم آیا به این منظور حتما باید ویزای من مالتیپل باشه؟ اگر سینگل باشه راهی هست که تو آمریکا بتونم اجازه شرکت در کنفرانس و بازگشت به آمریکا رو با همون ویزای سینگل بگیرم؟ و اگر از طرف سفارت اعلام شد که من میتونم ویزا بگیرم آیا میتونم به سفارت ایمیل یزنم و شرایط رو توضیح بدم و بخوام که ویزام مالتیپل باشه یا این کار ممکنه نظر اونها درباره صدور ویزا رو عوض کنه؟
    شما برای ورود به امریکا نیاز به ویزا دارید، اگر ویزای شما مالتیپل باشه، تا زمانی که ویزا معتبر هست، میتونید ب دفعات از امریکا خارج و با همون ویزا وارد بشید ولی اگر ویزای شما سینگل باشه، بعد از هر بار خروج از امریکا، برای ورود مجدد به امریکا، باید با مراجعه به سفارت، دوباره ویزا دریافت کنید. تا جایی که من اطلاع دارم، ایمیل زدن به سفارت و توضیح دادن شرایط، تاثیری در سینگل/مالتی بودن ویزا نداره و این افسر هستش که بر اساس موارد ناشناخته (حداقل از دید ما متقاضیان) تصمیم میگیره که ویزا سینگل باشه یا مالتی! بنظر شخصی من، ایمیل زدن، تاثیری نداره اصلا
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : آیا بعد از کلیر شدن میشود از طریق ایمیل درخواست ویزای مالتیپل داد؟

سلام دوباره. شماره پرونده من توی سایت اعلام شده . من میخوام مدارک رو برای پیک آپ بفرستم. آیا راهی هست قبلش بدونم ویزا سینگ هست یا مالتیپل؟
    اصلا اگر من بهشون ایمیل بزنم و توضیح بدم شرایط رو و ازشون بخوام که ویزام رو مالتیپل برنن توجه میکنن؟ ممکنه تاثیر بدی داشته باشه و بهانه کنن و اصلا ویزا ندن؟
    من برای پسادکتری به مدت یک سال تحصیلی با ویزای j1 قراره اونجا باشم و خوب طبیعی هست که برای سخنرانی و شرکت در کنفرانس های بین المللی دعوت بشم. اگر ویزا مالتیپل نباشه عملا من نمیتونم تو این مدت تو کنفرانسی خارج از آمریکا شرکت کنم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام دوباره. شماره پرونده من توی سایت اعلام شده . من میخوام مدارک رو برای پیک آپ بفرستم. آیا راهی هست قبلش بدونم ویزا سینگ هست یا مالتیپل؟
    اصلا اگر من بهشون ایمیل بزنم و توضیح بدم شرایط رو و ازشون بخوام که ویزام رو مالتیپل برنن توجه میکنن؟ ممکنه تاثیر بدی داشته باشه و بهانه کنن و اصلا ویزا ندن؟
    من برای پسادکتری به مدت یک سال تحصیلی با ویزای j1 قراره اونجا باشم و خوب طبیعی هست که برای سخنرانی و شرکت در کنفرانس های بین المللی دعوت بشم. اگر ویزا مالتیپل نباشه عملا من نمیتونم تو این مدت تو کنفرانسی خارج از آمریکا شرکت کنم.
    نوع ویزا مشخص شده و فقط وقتی بگیرید میفهمید مالتی هست یا سینگل. ایمیل زدن و اینا هیچ تاثیری نداره. تاثیر منفی هم نداره. اصلا اهمیتی نمیدن بهش. تازه شما فقط یه سال میرید بیچاره اونایی که چندین و چند سال میخوان برن اونا باید قبل از شما ایمیل بزنن بخوان مالتی باشه.

شاید در ایمیل بگن که چه نوع ویزایی دارید. ولی درخواست شما تاثیری نخواهد داشت.
    معمولا در هر رشته ای یکی از بهترین کنفرانس ها در آمریکا برگزار میشه. نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون. آخه من برای اکتبر دعوت به سخنرانی شدم تو ژاپن. به همین دلیل خیلی مایل هستم که بتونم برم.

ممنون. آخه من برای اکتبر دعوت به سخنرانی شدم تو ژاپن. به همین دلیل خیلی مایل هستم که بتونم برم.
    ببینید اعتبار ویزاتون تا کی هست. اگر تا بعد از کنفرانس اعتبار داره میتونید برید ژاپن و بعد برید آمریکا. بلیطتون رو میتونید اینطور تهیه کنید. قبلا که ویزای سینگل تا ۳ ماه اعتبار داشت (یعنی تا ۳ ماه فرصت داشتید وارد آمریکا بشید). الان نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من بعد از دریافت ایمیل از سفارت مبنی بر تحویل گذرنامه به پست ایمیلی زدم و پرسیدم که ویزام سینگل هست یا مالتیپل. جواب زیر رو دریافت کردم: You are issued a multiple entry visa limited per your program end. منظورشون چی هست؟ بخش limited per your program end یه کم مشکوکه. چقدر میشه به صحت جوابشون اعتماد کرد؟ توی انجمن یک نفر میگفت بهش اشتباهی جواب دادن.
    ویرایش توسط sargardun : August 22nd, 2016 در ساعت 04:08 PM

من بعد از دریافت ایمیل از سفارت مبنی بر تحویل گذرنامه به پست ایمیلی زدم و پرسیدم که ویزام سینگل هست یا مالتیپل. جواب زیر رو دریافت کردم: You are issued a multiple entry visa limited per your program end. منظورشون چی هست؟ بخش limited per your program end یه کم مشکوکه. چقدر میشه به صحت جوابشون اعتماد کرد؟ توی انجمن یک نفر میگفت بهش اشتباهی جواب دادن.
    مشکوک نیست! ویزاهای مالتیپل مدت زمان اعتبار دارن. مثلا برای دانشجوی ایرانی ۲ ساله هست. این عبارت میگه شما تا زمان خاتمه دورتون میتونید به دفعات خارج شید (یکساله برای شما). اگر بعدا تاریخ خاتمه رو اکستند کنید این اعتبار تغییری نخواهد کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)