نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما موافقید که مسئولین این سایت برخی از تاپیک ها را

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

40 81.63%
  • خیر

9 18.37%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: حذف کردن برخی تاپیک های مضر

195
    Guest

پیش فرض حذف کردن برخی تاپیک های مضر

با سلام خدمت دوستان محترم و عزیز

متاسفانه هر از چند گاهی شاهد تاپیک ها یا پاسخهایی با عناوینی نظیر

* میشه سوالات فلان امتحان رو خرید؟
    * میشه تو فلان کار تقلب کرد؟
    * اگه این کارو بکنیم میفهمن؟
    *من یکی رو میشناسم که میگه...
    *و .....

من شخصا نمیتوانم دلیل مطرح کردن این موضوعات را در این سایت به درستی درک کنم. انگار بعضی از دوستان این سایت را با برخی از روزنامه های زرد یا برخی محافل خاله زنک بازی یا هر مکانی غیر از سایتی که در جهت اطلاع رسانی و کمک به دانشجویان برای ادامه تحصیل سهل تر فراهم شده اشتباه گرفته اند و گویا هنوز در حال و هوای بچگی به سر میبرند. البته بیشتر گمان میکنم مطرح کنندگان چنین موضوعاتی غالبا خارج از دایره افرادی هستند که این سایت اساسا برای آنان طرح شده است.

در یک کلام من به آن دوستان پپشنهاد میکنم از تریبون های دیگری اینگونه تصورات سست و سطحی خود را مطرح و دنبال کنند و از مسئولین سایت تقاضای برخورد جدی تری نسبت به این موضوع را دارم.

باتشکر.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : حذف کردن برخی تاپیک های مضر

این موضوع احتیاج به نظرخواهی جدید نداشت و همون طور که قبلا بارها اعلام شده و در مقررات فروم هم ذکر شده ارسال هر مطلبی در مورد تقلب و ترویج تقلب ممنوعه و کاربرانی که اقدام به این کار کنند از فروم اخراج خواهند شد.
    طبیعیه که به دلیل حجم بالای مطالب ارسالی ممکنه مدیران نتونند تمام پیام‌ها رو بخونند. شما می‌تونید در این زمینه به مدیران کمک کنید و مطالبی که خلاف مقررات هست رو گزارش کنید تا اقدام مناسب صورت بگیره.

سلام. راستش تا جایی که من دیده ام خود اعضاء در اخطار دادنهای به جا، همت میکنند. اگه موضوعی مشکلی داشت، با توجه به واکنش جمع میتونه حذف بشه ولی تأجیل در این کار و اینکه مدیری بخواهد هر روز دنبال موضوعاتی برای حذف باشد یک کمی زننده است و ممکنه جواب عکس بده!

خواهشا ترجیح حذف را با توجه به توافق و خرد جمع تصمیمگیری کنید تا صلاح دید مدیر و از طرفی اولویت اولتان این باشد که موضوعی را حتی المقدور حذف نکنید.

با تشکر از زحمات دوستان.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7
    سلام. راستش تا جایی که من دیده ام خود اعضاء در اخطار دادنهای به جا، همت میکنند. اگه موضوعی مشکلی داشت، با توجه به واکنش جمع میتونه حذف بشه ولی تأجیل در این کار و اینکه مدیری بخواهد هر روز دنبال موضوعاتی برای حذف باشد یک کمی زننده است و ممکنه جواب عکس بده!

خواهشا ترجیح حذف را با توجه به توافق و خرد جمع تصمیمگیری کنید تا صلاح دید مدیر و از طرفی اولویت اولتان این باشد که موضوعی را حتی المقدور حذف نکنید.

با تشکر از زحمات دوستان.
    حذف پیام‌ها از فروم سلیقه‌ای نخواهد بود و این طور نیست که مدیران هر پیامی رو که به دلشون نچسبه از فروم حذف کنند. چنین چیزی هرگز اتفاق نباید بیافته و من هم در این مورد با moderator ها صحبت کرده‌ام، اما ارسال موضوعاتی که تقلب رو ترویج کنند اکیدا ممنوعه و به هیچ وقت قابل قبول نیست. در چنین مواردی نه تنها پیام بدون هیچ ملاحظه‌ای حذف می‌شه بلکه کاربری هم که اقدام به ارسال چنین پیامی بکنه از فروم اخراج خواهد شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

آقای بابک

رک بگم

این کار شما مثل کارائیه که حضرات می کنن.
    یعنی: قیم معابی

بالاخره، تو هر جمعی, یک عده ای این مدلی هستن
    اینطور از زور استفاده کردن فک نکنم جالب باشه. هست؟
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mysmjafari
    آقای بابک

رک بگم

این کار شما مثل کارائیه که حضرات می کنن.
    یعنی: قیم معابی

بالاخره، تو هر جمعی, یک عده ای این مدلی هستن
    اینطور از زور استفاده کردن فک نکنم جالب باشه. هست؟
    شما اگر برید بزنید کسی رو بکشید و بعد بگیرند بندازندتون تو زندان، این کار به نظر شما قیم معابیه؟! شما مقررات رو نقض کردید و باید تاوانش رو بدهید.
    اون کاری که حضرات می‌کنند خیلی فرق می‌کنه. کار حضرات حذف هر چیزیه که خودشون نمی‌پسندند و به قانون هم کاری ندارند. این فروم قانون داره و روز اولی که شما عضویت فروم رو قبول کردید قوانینش به شما نشون داده شد و شما هم اون‌ها رو پذیرفتید. می‌تونستید نپذیرید و عضو نشید ولی وقتی عضو شدید باید مقرراتش رو رعایت کنید. از جمله‌ی اون مقررات عدم ارسال مطالبیه که تقلب رو ترویج می‌کنند و من و هیچ کدوم از مدیران دیگه در این زمینه هیچ چشم‌پوشی‌ای نخواهیم کرد.
    ضمن این که این مقررات با رای اعضا همین فروم وضع شده و نظر شخصی من یا مدیران دیگه نبوده. همون طور که نظرخواهی خود این پست هم نشون می‌ده که اکثریت با حذف مطالبی که تقلب رو ترویج می‌کنه موافقند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

صد در صد همینطوره
    ولی با نظر همه اونا که مسوولن
    در ضمن کسی از یک سری کارا دفا نمی کنه
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

نقل قول نوشته اصلی توسط mysmjafari
    صد در صد همینطوره
    ولی با نظر همه اونا که مسوولن
    در ضمن کسی از یک سری کارا دفا نمی کنه
    فکر میکنم ایشون مثل من تجربه ای داشتن مبنی بر اعمال نظر سلیقه ای در فروم، وگرنه هیچ کس موافق با ترویج تقلب و امثالهم نخواهد بود. من هم نظر ایشون رو دارم مبنی بر اینکه یک مدیر از قدرتش سوئ استفاده نکنه و اگر قرار هست مطلبی حذف بشه، خرد جمعی تشخیص بده . هر چند این تجربه نه چندان زیبا ، با توجه دست اندرکاران اصلی گروه حل و فصل شد و من همچنان از همه افراد دلسوز این جامعه سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بد نیست یکم درباره تجربه جناب romeo توضیح داده بشه تا برای بقیه روشن بشه جریان تجربه ایشون چی بوده، هر چند خود بابک در این مورد در جریان بوده ولی بد نیست بقیه هم بدونن.
    ایشون یک پست میفرستن و انواع اقسام بی احترامیها رو به من و ... انجام میدن و مشکلاتی رو که با شخص من و دیگران داشتن جایی مطرح میکنن که هیچ ربطی هم به موضوع نداشته و دیگران هم مایل یه شنیدن اونا نداشتن. در نتیجه من این پست رو که هم بی احترامی توش زیاد بوده و هم ربطی به اون تاپیک نداشته حذف میکنم. ایشون هم بهشون برمیخوره که باید میذاشتی همه از صحبتهای من فیض ببرن. شاید هر کس دیگه ای جای من بود ایشون رو اخراج میکرد. من ناراحت نمیشم اگه کسی اون حرفها رو بهم بزنه یعنی در واقع اهمیت نمیدم. ولی بهتره اگه کسی مشکل شخصی داره تو پیغام خصوصی اونو حل کنه. هر چند که از اون بدترشم ایشون تو پیغام خصوصی به عرض من رسوندن. بهرحال شما که اینقدر ادعا دارید باید بدونید فروم جای خوبی واسه بحث شما نبوده (چه از نظر محتوا و چه از نظر مکان). ضمنا من یادم نمیاد توی پست کسی به جز شما بی احترامی دیده باشم که نیاز به پاک کردن داشته باشه. پستهایی هم که ترویج تقلب بوده بلافاصله جلوش گرفته شده.
    امیدوارم دیگه بحث ادامه پیدا نکنه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : پاسخ : حذف کردن برخی تاپیک های مضر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    بد نیست یکم درباره تجربه جناب romeo توضیح داده بشه تا برای بقیه روشن بشه جریان تجربه ایشون چی بوده، هر چند خود بابک در این مورد در جریان بوده ولی بد نیست بقیه هم بدونن.
    ایشون یک پست میفرستن و انواع اقسام بی احترامیها رو به من و ... انجام میدن و مشکلاتی رو که با شخص من و دیگران داشتن جایی مطرح میکنن که هیچ ربطی هم به موضوع نداشته و دیگران هم مایل یه شنیدن اونا نداشتن. در نتیجه من این پست رو که هم بی احترامی توش زیاد بوده و هم ربطی به اون تاپیک نداشته حذف میکنم. ایشون هم بهشون برمیخوره که باید میذاشتی همه از صحبتهای من فیض ببرن. شاید هر کس دیگه ای جای من بود ایشون رو اخراج میکرد. من ناراحت نمیشم اگه کسی اون حرفها رو بهم بزنه یعنی در واقع اهمیت نمیدم. ولی بهتره اگه کسی مشکل شخصی داره تو پیغام خصوصی اونو حل کنه. هر چند که از اون بدترشم ایشون تو پیغام خصوصی به عرض من رسوندن. بهرحال شما که اینقدر ادعا دارید باید بدونید فروم جای خوبی واسه بحث شما نبوده (چه از نظر محتوا و چه از نظر مکان). ضمنا من یادم نمیاد توی پست کسی به جز شما بی احترامی دیده باشم که نیاز به پاک کردن داشته باشه. پستهایی هم که ترویج تقلب بوده بلافاصله جلوش گرفته شده.
    امیدوارم دیگه بحث ادامه پیدا نکنه.
    بابک جان برادر تحویل بگیر . من در شان خودم نمیبینم بخواهم در مورد این مسئله که قرار نیست فروم رو تحت الشعاع قرار بده، توضیحی بدم. شما هم هر نکته ای داشتید میتونید اضافه کنید . مشکل اصلی من و برخی دوستان این هست که بعضی ها فکر میکنن دیگران هستن : [b]دیگران هم مایل یه شنیدن اونا نداشت[/b]

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)