نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما موافقید که مسئولین این سایت برخی از تاپیک ها را

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

40 81.63%
  • خیر

9 18.37%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: حذف کردن برخی تاپیک های مضر

پیش فرض پاسخ : حذف کردن برخی تاپیک های مضر

نقل قول نوشته اصلی توسط romeo
    نقل قول نوشته اصلی توسط mysmjafari
    صد در صد همینطوره
    ولی با نظر همه اونا که مسوولن
    در ضمن کسی از یک سری کارا دفا نمی کنه
    فکر میکنم ایشون مثل من تجربه ای داشتن مبنی بر اعمال نظر سلیقه ای در فروم، وگرنه هیچ کس موافق با ترویج تقلب و امثالهم نخواهد بود. من هم نظر ایشون رو دارم مبنی بر اینکه یک مدیر از قدرتش سوئ استفاده نکنه و اگر قرار هست مطلبی حذف بشه، خرد جمعی تشخیص بده . هر چند این تجربه نه چندان زیبا ، با توجه دست اندرکاران اصلی گروه حل و فصل شد و من همچنان از همه افراد دلسوز این جامعه سپاسگزارم.

سلام
    فکر میکردم مساله خیلی بدیهی تر باشه! اما یه چیزی به نظرم رسید راجع به خرد جمعی بگم:
    ببینید، خرد جمعی نمیتونه و نباید در همه کارا مستقیم دخالت کنه! اون وقتی که قانون تنظیم شد، یا مدیران انتخاب شدن خرد جمعی دخالت می کنه، تا اینجا میشه پیشگیری از اتفاق و تعیین چهارچوب ها. بعد از اون کارای پیشگیرانۀ زیادی، میشه دخالت بیجا (اینکه همیشه همه باید نظر بدن تا نکنه که یه پست به طور سلیقه ای حذف بشه) اما وقتی که دیدیم که خود اصول دچار مشکل شد (مثلا بعد از حذف کردن های مکرر سلیقه ای) و قابل تصحیح نبود باید بازم خرد جمعی وارد شه و مساله رو حل کنه (تصحیح قانون، حذف مدیر). {این بخش آخری چیزیه که فعلا تو کشور دچار مشکله، اینکه نمیزارند بار دیگه خرد جمعی وارد شه، میشه قیم معابی)

فعلا که قانون داریم و مدیران هم به نظر من تا الان به درستی عمل کردند.

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

وحید جان
    امیدواروم از پیامم تو و بابک ناراحت نشده باشین
    اصلا و ابدا من از کار این آقا دفا نمی کنم
    منم تو این زمینه بل شما موافقم
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نه قربان
    این چه حرفی هست میزنی.
    بالاخره تو هر کاری هم موافق هست هم مخالف. مهم این هست که اکثریت موافق باشن و سعی کنیم به هم بی احترامی کنیم.
    قسمت نظرات و پیشنهادات هست و داریم بحث میکنیم. چرا باید ناراحت بشیم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

فكر كنم آخرش بايد همين تاپيك رو هم حذف كنيد . داره مضر ميشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

ApplyAbroad Champion

vahid1982 و romeo، اون قضیه‌ای که پیش اومده بود گذشته و تکرار نشده. شما هم باید ازش بگذرید. مطرح کردن دوباره‌اش در این پست فایده‌ی خاصی نداشت.
    نظر arash کاملا درسته و نمی‌شه سر هر مساله‌ی کوچکی به رای اکثریت مراجعه کرد. به هر حال باز اگر مشکل اساسی در مدیریت فروم پیش بیاد، حتما نظرخواهی خواهد شد و مشکلات رو حل خواهیم کرد.
    mysm بحث ناراحت شدن نبود. می‌خواستم بدونی که بین اعمال قانون و زورگویی فرق وجود داره و دلم نمی‌خواد در این فروم کسی فکر کنه که من یا مدیران دیگه داریم بهش زور می‌گیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    vahid1982 و romeo، اون قضیه‌ای که پیش اومده بود گذشته و تکرار نشده. شما هم باید ازش بگذرید. مطرح کردن دوباره‌اش در این پست فایده‌ی خاصی نداشت.
    نظر arash کاملا درسته و نمی‌شه سر هر مساله‌ی کوچکی به رای اکثریت مراجعه کرد. به هر حال باز اگر مشکل اساسی در مدیریت فروم پیش بیاد، حتما نظرخواهی خواهد شد و مشکلات رو حل خواهیم کرد.
    mysm بحث ناراحت شدن نبود. می‌خواستم بدونی که بین اعمال قانون و زورگویی فرق وجود داره و دلم نمی‌خواد در این فروم کسی فکر کنه که من یا مدیران دیگه داریم بهش زور می‌گیم.
    موافقم، ولی بنظر دوستان علاقه دارن این بحث باز بشه. با توجه به صحبت های که با هم در مورد اون قضیه داشتیم، لازم ندیدم متن پیام های خصوصی دوستمون رو بزارم تا ببینیم ادبیات ایشون از من قوی تر بوده.
    از نظر من وقت برای کارهای مهم تر هست تا ادامه دادن به این خاله بازی ها که نتیجه ی خاصی هم نداره و پرونده اش بسته شده.

با سپاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نقل قول نوشته اصلی توسط mysmjafari
    آقای بابک

رک بگم

این کار شما مثل کارائیه که حضرات می کنن.
    یعنی: قیم معابی

بالاخره، تو هر جمعی, یک عده ای این مدلی هستن
    اینطور از زور استفاده کردن فک نکنم جالب باشه. هست؟
    شما اگر برید بزنید کسی رو بکشید و بعد بگیرند بندازندتون تو زندان، این کار به نظر شما قیم معابیه؟! شما مقررات رو نقض کردید و باید تاوانش رو بدهید.
    اون کاری که حضرات می‌کنند خیلی فرق می‌کنه. کار حضرات حذف هر چیزیه که خودشون نمی‌پسندند و به قانون هم کاری ندارند. این فروم قانون داره و روز اولی که شما عضویت فروم رو قبول کردید قوانینش به شما نشون داده شد و شما هم اون‌ها رو پذیرفتید. می‌تونستید نپذیرید و عضو نشید ولی وقتی عضو شدید باید مقرراتش رو رعایت کنید. از جمله‌ی اون مقررات عدم ارسال مطالبیه که تقلب رو ترویج می‌کنند و من و هیچ کدوم از مدیران دیگه در این زمینه هیچ چشم‌پوشی‌ای نخواهیم کرد.
    ضمن این که این مقررات با رای اعضا همین فروم وضع شده و نظر شخصی من یا مدیران دیگه نبوده. همون طور که نظرخواهی خود این پست هم نشون می‌ده که اکثریت با حذف مطالبی که تقلب رو ترویج می‌کنه موافقند.
    من هم با نظر آقا بابک موافقم
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Global Moderator

Simon آواتار ها

فكر مي كردم موضوعات من فقط هميشه مضره ؟ به هر حال انسان جايزالخطاست . گاهي ممكنه سوال اشتباه به ذهن آدم برسه . يهتر نيست به جاي تهديد و ايجاد رعب از حذف شدن كاربري ، به همه فرصت اشتباه كردن داده شه ، با توجه به اينكه دست اساتيد براي پاك كردنم كاملا بازه ؟ اين يك فارومه كه وظيفه مقدس اموزش رو به عهده داره اما آدم از خوندن بعضي چيزها هميشه فكر ميكنه كه يه سايت شخصيه كه هميشه هم يه عده قليل مثل ناظم با چوب ايستادن بالاي سرت . آدم باهاش احساس رفاقت نمي كنه . اما در مجموع فكر كنم بهتر باشه موضوعات يك بخش مثل همين نظرسنجي كنارشون داشته باشن تا هم نظر شخصي مديران و هم جمع با هم تلفيق شه . اينجوري شخص با حذف موضوعش از اينجا متواري نميشه . بلكه مي بينه كه خيلي ها با باعث و بانيه حذف موضوع هم عقيده بودن و دلسرد نميشه و سعي مي كنه موضوعات پخته تري مطرح كنه .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Champion

simon جان
    شما مثل این که پست‌ها رو دقیق مطالعه نکردی. بحث بر سر ارسال پست‌هاییه که تقلب رو ترویج می‌کنند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)