صفحه 1 از 265 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

سلام
    من زیاد در مورد آلمان اینجا اطلاعات جمع آوری نکردم
    ولی تا اینجا فهمیدم که با دانشجوهای دانشگاههای سراسری ایران خوب راه میان و هر کی اقدام کنه میتونه به یکی از دانشگاهاش برسه
    اما سوالم اینجاس آیا میشه از تاپ ترین دانشگاههاش مثل rwth یا utm (دانشگاه تکنیک مونیخ) با شرایط متوسط پذیرش با زبان انگلیسی گرفت؟
    برای مثال شرایط خودمو مینویسم که خیلی خوب نیس خیلی هم بد نیست

مکانیک دانشگاه سراسری مازندران معدل حدود 14.5 برای مستر میخوام پذیرش بگیرم

برای اونایی که تو آمریکا شانس زیاد ندارن آلمان گزینه خوبی هست ولی تو این فروم ندیدم کسی حرف از پذیرش از این دو دانشگاه رو بزنه

ممنون
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت پذیرش از دانشگاههای تاپ آلمان

بايد اپلاي كني تا معلوم بشه. تا اونجا كه تجربه نشون داده TU Muenchen به تجربيات تحقيقاتي و اطلاعات عمومي در رشته خودتون خيلي اهميت ميده (استادهاش موقع مصاحبه تلفني در مورد اينجور چيزها خيلي سؤال ميكنن و اگه چيز جالبي بهشون بگي شانس پذيرش گرفتنت خيلي بالا ميره). اگه معدلت پايينه تا حد زيادي ميتوني با نمرات بالاي دروس اختصاصي و نمره بالاي تافل بپوشونيش. يه چيزي رو هميشه يادت باشه، تا خودت رو در معرض اتفاقات خوب قرار ندي نميتوني بهترينها رو بدست بياري. حتماً جفتش رو اپلاي كن. ايشالا از جفتش پذيرش بگيري

دوست عزیز در قسمت نتایج پذیرش افرادی که واسه دانشگاههای آلمان اقدام کردن مشخص هستن (که خیلی هاشون به فروم زیاد سر نمی زنن). اگه بتونید با پیام خصوصی یا ایمیل باهاشون در ارتباط باشید و نتایج اطلاعاتی رو که جمع آوری می کنید رو اینجا قرار بدید بقیه هم که مشکل شما رو دارن می تونن استفاده کنن.
    موفق و موید باشید
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

خوب کلا وضعیت پذیرش این دو دانشگاه نسبت به دانشگاههای آمریکایی چطوریه؟
    مثلا همین مونیخ که بهترین دانشگاه آلمان و یکی از بهترین های دنیا هست راحتتر میشه تا یه دانشگاه متوسط به بالای امریکا؟
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    خوبی؟
    اول یه چیز خدمتت بگم.
    دوست عزیز شما فقط یه کنکور سراسری دادی و دانشگاه درجه دو قبول شدی اون هم با معدل پایین.
    پس وضعیتت خوب نیست.
    کاش از نمره زبانت یا تافل ویا جی آر ای مینوشتی؟
    آیا مقاله داری؟
    یا کار تحقیقاتی کردی؟
    من هم شرایطم مثل شماست ها اینها رو گفتم یه وقت پذیرش نگرفتی به روحیت ضربه نخوری.
    شما با دانشگاه تماس بگیر وازشون میانگین معدل بچه هایی که اونجا قوبل شدند و یا میانگین نمره تفال وکلا شرایطشون رو بخواه برات می فرستند.
    من یکی از دوستم اونجاست میگردم ایمیلشو اگه پیدا کردم میذارم.
    موفق باشی
    این کاربر ،غیر فعال است.

سلام
    میدونم
    ولی خیلی ها هستن که با وضعیت های بد معدل پایین و دانشگاه آزاد پذیرش گرفتن و رفتن
    منم دنبال فاند و ایا نیستمفقط یه پذیرش میخوام با هزینه خودم فکر نمی کنم شانسشو نداشته باشم
    درسمم حدود 1 سال مونده تمام بشه
    اگه کسی 2 تا مقاله زورنال داشته باشه به نظرتون شانسش خیلی بالاست؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    سلام
    خوبی؟
    اول یه چیز خدمتت بگم.
    دوست عزیز شما فقط یه کنکور سراسری دادی و دانشگاه درجه دو قبول شدی اون هم با معدل پایین.
    پس وضعیتت خوب نیست.
    کاش از نمره زبانت یا تافل ویا جی آر ای مینوشتی؟
    آیا مقاله داری؟
    یا کار تحقیقاتی کردی؟
    من هم شرایطم مثل شماست ها اینها رو گفتم یه وقت پذیرش نگرفتی به روحیت ضربه نخوری.
    شما با دانشگاه تماس بگیر وازشون میانگین معدل بچه هایی که اونجا قوبل شدند و یا میانگین نمره تفال وکلا شرایطشون رو بخواه برات می فرستند.
    من یکی از دوستم اونجاست میگردم ایمیلشو اگه پیدا کردم میذارم.
    موفق باشی
    سلام
    من با mparsa_1365 موافقم با معدل شما و دانشگاهتون امکان پذیرش با فاند آنهم از آلمان سخته چه برسه به این دو تا دانشگاه خوب آلمان.اگر دنبال فاند نیستی در دانشگاههای پایینتر از این دو شانس خوبی داری به شرط داشتن مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی. اون کسایی که می بینی از دانشگاههایی که میگی پذیرش گرفتن اکثرا بدون فاند و از دانشگاههای متوسط آلمان است البته نباید نا امید بشی اگر از نظر گرفتن توصیه نامه از استاده محدودیت نداری برای این دو تا هم اقدام کن و شانست رو امتحان کن هرچند شانس نقش دارد ولی بخش عمده ای را به عهده ندارد.ضمنا گرفتن پذیرش از دانشگاه متوسط و نداشتن فاند دردسرهای خاص خود را برای ویزا به همراه دارد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام
    من دنبال فاند نیستم
    آخه خرج تحصیل تو آلمان خیلی که بالا نیست
    دانشگاههای متوسط آلمان سطحشون چطوره؟
    مثلا از دانشگاه شریف یا تهران ما خیلی بالاترن؟
    راستش هدف من اینه که مستر یه جا باشم که شانسم واسه دکترای آمریکا خیلی بالا باشه
    حالا میشه اسم چند تا دانشگاه المان که من با این شرایط توش شانس داشته باشم رو بگید؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop
    سلام
    من دنبال فاند نیستم
    آخه خرج تحصیل تو آلمان خیلی که بالا نیست
    دانشگاههای متوسط آلمان سطحشون چطوره؟
    مثلا از دانشگاه شریف یا تهران ما خیلی بالاترن؟
    راستش هدف من اینه که مستر یه جا باشم که شانسم واسه دکترای آمریکا خیلی بالا باشه
    حالا میشه اسم چند تا دانشگاه المان که من با این شرایط توش شانس داشته باشم رو بگید؟

ممنون
    فكر ميكنم براي درصد زيادي از دانشگاهها ي المان شانس داشته باشيد.ابتدا بايد دانشگاهايي كه رشته دلخواه شما رو دارند پيدا كنيد بعد ببينيد كه از بين اينها كدوم اعتبار بيشتري دارند.و اينطور هم نيست كه با قطعيت بشه گفت شانس پذيرش صد در صد هست ،پس بايد براي گزينه هاي متعددي اقدام كنيد و بعد دست به انتخاب بزنيد
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

بغییر از چنتا دانشگاه خیلی معروف مثل مونیخ به نظر می رسید بعضی دانشگاه های متوسط در آلمان هم از سطح بسیار خوبی برخوردار باشند ، مثلا در مورد دانشگاه
    Technische Universität Darmstadt که البته من نمیدونم چه رنکی داره ، شما اول مدارک نمیفرستید بلکه همه مدارکو اسکن می کنید و میل می زنید ، بعد از برسی اگه قبول کردن در صفحه شخصی شما که در سایت دانشگاه برای شما درست شده یه آزمون اینترنتی باید انجام بدین کتاب های منابع آزمون هم اعلام کرده بود که تقریبا همونایی بود که در ایران منبع تدریس رشته برق هست، من برای رشته مخابرات این دانشگاه اپلای کرده بودم یه آزمون 2 ساعته هم انجام دادم پشت کامپیوتر که بعد از یه هفته جواب زد شما در آزمون هم قبول شدین حالا شما اصل مدارک را برای ما پست کنید تا جواب نهایی اعلام بشه که من چون سوئد پذیرش گرفتم کلا آلمان رو بیخیال شدم ، آزمونش هم خیلی با حال بود قبلش گفته بود از اینترنت پر سرعت استفاده کنید اگه برق خونه شما بره هنگام آزمون هیچ ربطی به ما نداره و سرور سر 2 ساعت به آزمون پایان میده و اینکه کسی دیگه به جای شما آزمون نده اونوقت میایی اینجا درسا سخته کم میارید ،سوالاش که خیلی گلابی بود ، چند تا مسئله حل کردنی هم داشت که تو گزینه هاش مثل کنکور ارشد نکته داشت و اگه یه اشباه می کردی جواب اخر اشتباه تو گزینه ها بود ،تافل ibt بالای 88 می خواست و دانشگاه مجانی هم هست ، سیستم پذیرشش که به نظر من خیلی جالب بود ، سیلابس تدریسی فوق العاده ای هم داشت در سطح ارشد برای رشته ما ولی خوب به نظر من همیشه دانشگاه های آلمان رو آخرین گزینه بزارین برای گرفتن پذیرش چون یه ذره غریب نوازن این آلمانی ها : .
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)