صفحه 10 از 265 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : وضعیت پذیرش از دانشگاههای تاپ آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام
    كسي از رنكينگ دانشگاه ووپرتال آلمان اطلاعي داره!؟
    اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    بعضی جاها که من سرچ کردم در آلمان رتبه 59 و در دنیا رتبه 834 رو داره.البته نمیشه زیاد به این رنکینگ ها وابسته بود و اطمینان کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    در مورد دانشگاه یاکوب درست فرمودید.من تو یکی دیگه از تاپیکها در جواب دوست دیگری گفته بودم مورد تایید نیست و همچنین تو یه تاپیک دیگه درجواب دوستی که در مورد رنکینگ رشته های مرتبط با کامپیوتر سوال کردند باز هم به این نکته اشاره کردم که دانشگاههایی هستند که از نظر اونها رنکینگ بالایی دارند ولی تو لیست مورد تایید وزارت علوم نیستند!به هر حال باید به این نکته اشاره کرد که دانشگاهیی که انتخاب میشه مورد تایید باشه.در مورد ماگدبورگ هم اطلاع دقیقی ندارم که چه کیفیتی داره ولی به هر حال اینها جزو خوبها در رشته کامپیوتر از نظر سایت DAAD بودند.برای برسی دقیق تر لینک مربوطه رو قرار میدم.باز هم عرض میکنم به نظر من اصل رو رتبه کلی دانشگاه و مورد تایید بودن وزارت علوم قرار بدید.

Ranking Overview: Electrical Engineering and Information Engineering
    for Universities

http://www.daad.de/deutschland/hochs...&esb=9&hstyp=1

خب الان دیدم که Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg http://www.uni-magdeburg.de همونطور که حدس میزدم رنکینگ خیلی خوبی داره که برخی سایتهای معتبر رتبه 461 دنیا رو بش دادند. اگرچه زیاد نباید رو این رتبه بندی ها حساب کرد ولی به هر حال این از سایت webometrics و در مقایسه با بقیه دانشگاهای دنیا هست.پس اینکه دوستمون فرمودند دانشگاه ضعیفی هست نمیتونه درست باشه.پس گزینه خوبی هست برای گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    خب الان دیدم که Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg http://www.uni-magdeburg.de همونطور که حدس میزدم رنکینگ خیلی خوبی داره که برخی سایتهای معتبر رتبه 461 دنیا رو بش دادند. اگرچه زیاد نباید رو این رتبه بندی ها حساب کرد ولی به هر حال این از سایت webometrics و در مقایسه با بقیه دانشگاهای دنیا هست.پس اینکه دوستمون فرمودند دانشگاه ضعیفی هست نمیتونه درست باشه.پس گزینه خوبی هست برای گرفتن پذیرش
    دوست عزیز، خیلی به رنگینگ اعتماد نکنین در اینجا من اطلاعاتم دقیق هست که توضیح می دم
    اولا اینکه ماگدبورگ جز شهر های محروم آلمان، از بعد از جنگ حهانی درست نشده خیلی (برای اثبات حرفم یه سرچ روی عکساش بکنید)
    دوما اینکه شهر نژاد پرستان آلمان و تو این زمینه معروف ( شک دارید از یک آلمانی بپرسید)
    سوما یه سر به سایتش بزنید: تعداد phd به دانشجوهاش کمه
    چهارما به قول دوست بنده در آلمان هر جا دیدی دارن رو کتابخونه و سلف و اینجور چیزا کار می کنن بدون که از نظر علمی پایین تر بوده اینجوری می خان بیارنش بالا

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

با سلام
    دوست عزیزم جناب iceberg اکثر موارد رو گفتند. شما چون متاهل هستید بحث ویزاتون پیچیدست!!! شاید با یه متدهایی بشه راحت تر ویزا گرفت ولی در حالت عادی ویزا گرفت از آلمان براتون مشکل !!!
    در مورد پذیرش هم باید بکم فکر امثال اشتوتگارت رو نکنید ! اگر کورس انگلیسی باشه که متقاضیش زیاده! به عنوان مثال برای یه کرس مکانیک در اشتوتگارت 700 تا متقاضی امثال داشته !!!
    فاند هم درست گفتند، تو اروپا دنبال فاند نباشید
    در مورد زندگی هم که همه چیز رو گفتند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیزم جناب iceberg اکثر موارد رو گفتند. شما چون متاهل هستید بحث ویزاتون پیچیدست!!! شاید با یه متدهایی بشه راحت تر ویزا گرفت ولی در حالت عادی ویزا گرفت از آلمان براتون مشکل !!!
    در مورد پذیرش هم باید بکم فکر امثال اشتوتگارت رو نکنید ! اگر کورس انگلیسی باشه که متقاضیش زیاده! به عنوان مثال برای یه کرس مکانیک در اشتوتگارت 700 تا متقاضی امثال داشته !!!
    فاند هم درست گفتند، تو اروپا دنبال فاند نباشید
    در مورد زندگی هم که همه چیز رو گفتند

مرسی از iceberg , Maschinenbau عزیز
    iceberg عزیز من ایمیلمو با بدبختی براتون فرستادم. بخش پیامهای خصوصی درست کار نمیکنه.
    به خاطر راهنماییهای خوبتون از شما 2 دوست عزیز تشکر میکنم.
    با این شرایطی که من دارم و صحبتهای شما، کجا رو توصیه میکنید که هم بتونم فاند بگیرم و هم اینکه با همسرم برم؟
    امریکا یا استرالیا شرایطش بهتر از اروپا ست؟ لطفا راهنماییم کنید که چه مسیری برای من راحتتره؟
    اگر M.S داشتم و میخواستم برای Ph.d اقدام کنم بازم شرایط همینطور بود؟
    مرسی دوستان (دلگرمی فراموش نشه)
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

فکر کنم کانادا و سوئیس بهتر فاند می دن ! ولی اگر اینجا مستر خونده باشی می تونی برای مستر دوم آلمان هم اقدام کنی که مثلا همون اشتوتگارت فاند می ده!!! ولی چشمگیر نیست البته!!!
    یا اینکه اگر بتونی برای دو نفر ماهی 1 میلیون هزینه کنی می تونی برای ی مستر با پول خودت در آلمان شرقی یا شهرای ارزون حساب باز کنی !!! نگران نباش، بالاخره یه طوری می شه
    موفق باشید

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

فکر کنم کانادا و سوئیس بهتر فاند می دن ! ولی اگر اینجا مستر خونده باشی می تونی برای مستر دوم آلمان هم اقدام کنی که مثلا همون اشتوتگارت فاند می ده!!! ولی چشمگیر نیست البته!!!
    یا اینکه اگر بتونی برای دو نفر ماهی 1 میلیون هزینه کنی می تونی برای ی مستر با پول خودت در آلمان شرقی یا شهرای ارزون حساب باز کنی !!! نگران نباش، بالاخره یه طوری می شه
    موفق باشید
    کسی می دونه که MUNICH UNIVERSITY OF TECHNOLOGY توی پذیرش خیلی سختگیره یا میشه پذیرش گرفت؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

سخت گیره، دوست عزیز یه سری به سایت دانشگاه MITبزنید ببینید چند نفر نحصیل کرده ی مونشن رفتن اونجا درس می دن

رشته و دانشگاه

سخت گیره، دوست عزیز یه سری به سایت دانشگاه MITبزنید ببینید چند نفر نحصیل کرده ی مونشن رفتن اونجا درس می دن
    پس با اینحساب کسی که اونجا مستر بخونه شانس زیادی داره که یه جای خوب دکتری بخونه و از نظر کاری هم آینده خوبی داره. درست نمی گم؟

البته من یه مستر دارم و دارم مجددا برای مستر اقدام می کنم؟این نمیتونه یه فاکتور مثبت باشه؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

رشته و دانشگاه

من اطلاعاتم راجع به آلمان کمه. حالا به نظر شما با این رزومه میشه از دانشگاه فنی مونیخ پذیرش گفت؟
    لیسانس ، سراسری اراک، معدل 16.1
    فوق، تربیت مدرس، معدل 16.2
    1 مقاله کنفرانس معتبراتریش
    1 مقاله isi تحت داوری با IMPACT FACTOR بالا
    آیلتس 7.5
    3 سال سابقه کار
    و REC های خیلی خوبی هم می تونم بگیرم
    از بچه هایی که راجع به آلمان و به خصوص راجع به Technische Universität München اطلاعات دارن ممنون میشم که راهنماییم کنن.
    من برای مسترمجدد دارم اقدام می کنم.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)