صفحه 12 از 265 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

آلمان که فاند نمی ده، شما هم حداقل معدل دانشگاههای آلمان رو ندارید
    فکر کنم شانس واس آلمان ندارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    آلمان که فاند نمی ده، شما هم حداقل معدل دانشگاههای آلمان رو ندارید
    فکر کنم شانس واس آلمان ندارید
    در ضمن آلمان معروف به کشور قانون، اگر شما یه سری شرایط رو نداشته باشید خود صدر اعظم هم که توصیه کنه بازم نمی شه، ماشالا دانشگاه هایی هم که انتخاب کردید خیلی بالا هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    من برای خیلی جاها اقدام کردم. ولی این ددلاینش تا 15 مارچه. گفتم ببینم اصلا شانس دارم که مدارک بفرستم یا اصلا اگه شانسی ندارم بیخودی پول پستو ترجمه ندم دیگه. به هر حال مرسی از جوابت
    اونجا خیلی بالا !!! می خای شانست امتحان کن !!! ولی دانشگاه خیلی خفنیه !!!

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : وضعیت پذیرش از دانشگاههای تاپ آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    ضمن تشکر از اظهار نظر دوستان
    همونطور که گفتم اصلا منظور من جزو بهترین دانشگاه های المان نبود و فقط گفتم از نظر DAAD جزو دانشگاهای خوب در رشته کامپیوتر هست.خب درست گفتند دوستمون که به هر حال ماگدبورگ تو المان شرقی قدیم هست و حتما مثل خیلی از شهرهای غرب المان نیست.همین که تو لیست وزارت علوم تو دانشگاه های گروه ب اومده نشون میده که اگرچه مورد تایید هست ولی بهتره در صورتی که انتخابهای دیگه ای هم دارید ماگدبورگ رو انتخاب نکنید.
    سلام
    البته دانشگاه ژاکوب بهترین دانشگاه خصوصی آلمانه!
    البته وزارت علوم هم دلیل خوبی واسه رد کردن این دانشگاه نداره چون طبق قانون خود وزارت خونه دانشگاههای خصوصی آلمان که مورد تایید وزارت فرهنگ اونجاست قابل ارزشیابیه و دانشگاه یاکوب state-approved یا state-recognized می باشه در ضمن برای فوق لیسانس 20000 یورو (بیست هزار) شهریه داره و پذیرش گرفتن از اونجا خیلی سخته اونهم با حقوق!

Junior Member aries آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir

با سلام،
    من درحال حاضر دانشجوی ارشد هستم در ایران و می خوام برای آلمان مستر اپلای کنم. می خوام بدونم که آیا این که کسی با وجود داشتن مدرک ارشد، باز هم می خواد برای مستر اقدام کنه نکته مثبت درنظر گرفته می شه یا منفی. یعنی ممکنه شانسم پائین بیاد؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aries نمایش پست ها
    با سلام،
    من درحال حاضر دانشجوی ارشد هستم در ایران و می خوام برای آلمان مستر اپلای کنم. می خوام بدونم که آیا این که کسی با وجود داشتن مدرک ارشد، باز هم می خواد برای مستر اقدام کنه نکته مثبت درنظر گرفته می شه یا منفی. یعنی ممکنه شانسم پائین بیاد؟
    من خودم دارم برای مستر مجدد اقدام می کنم. دوستانی که تو آلمان دارم گفتن شاید شانستو بالا هم ببره
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط aries نمایش پست ها
    با سلام،
    بایذ ببینید اصلا میتونید با ارایه مدرک فوق این کار رو بکنید یا خیر؟اگر پذیرش هم بدهند آیا ویزا هم میدند یا خیر. دست کم فکر کنم از نظر سفارت این امکان پذیر نباشه.در این زمینه تحقیق کنید.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    بایذ ببینید اصلا میتونید با ارایه مدرک فوق این کار رو بکنید یا خیر؟اگر پذیرش هم بدهند آیا ویزا هم میدند یا خیر. دست کم فکر کنم از نظر سفارت این امکان پذیر نباشه.در این زمینه تحقیق کنید.
    مگه سفارت میفهمه که ما برای فوق دوم داریم میریم؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    مگه سفارت میفهمه که ما برای فوق دوم داریم میریم؟
    اگر مدرک فوقتون رو ارایه ندید دست کم این سوال براشون پیش میاد که تو این فاصله دو تا سه سال بعد از لیسانس کجا بودید و چرا الان به فکر اقدام برای ادامه تحصیل افتاده اید.که این خیلی خوب نیست.

بله از نظر سفارت مشکل پیش میاد. اونها با خودشون فکرای دیگه ای می کنند
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : January 23rd, 2010 در ساعت 12:21 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)