صفحه 4 از 265 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت پذیرش از دانشگاههای تاپ آلمان

ممنون Zenith جان از توضیح کاملت. پس باید مدارک دبیرستان و کنکور هامو هم بدم ترجمه و تایید کنن. من البته گواهی برای پیش دانشگاهی ندارم فقط ریز نمره هست که زیرش هم یک خط نوشته فارغ التحصیلیمو. در ضمن گواهی دیپلمم هم خطاب به دانشگاه بوده و زیرش گفته این مدرک غیر از اطلاع به دانشگاه لیسانسم ارزش دیگه ای نداره.
    این مدارک به نظرت کفایت میکنه؟
    ببخش اینقدر وارد جزئیات میشم. حدس زدم شاید برخورد داشته باشی، راهنمائیت برام مفیده.

Junior Member

به نظر من مهم اینه كه مدركی داشته باشید كه صلاحیت یا پایان دوره یا هر چیز دیگه ای رو نشون بده. اینكه خطاب به كجا یا كدوم ارگان باشه اونقدر ها اهمیت نداره. وضعیتی كه ما ایرانی ها داریم خیلی شبیه به همه. من هم وقتی نتونستم خطاب به دانشگاه خارجی گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم مجبور شدم خطاب به سازمان سنجش بگیرم و همون رو ترجمه كنم و بفرستم. كاری كه از دست ما بر میاد همینه كه با این جور مدرك ها كارمون رو راه بندازیم و از چیزی كه داریم استفاده كنیم

اگر استاد هم بهتون گیر داد بفرمایید اینجا به ما از این چیزا نمیدن. اگه هم درخواست بدیم، خانوم/آقای پشت میز بهمون میخنده

Junior Member

سلام
    من برای مستر برای دانشگاه فرانکفورت مدارکمو فرستادم، حالا برام میل زدن که مدرکی که نشون میده از دبیرستان برای ورود به دانشگاه آماده بودینو بفرستین، یعنی کارنامه کنکور لیسانس؟؟ میشه بگید که از کجا باید بگیرم این مدرکو؟ در ضمن من واقعا نمی فهمم این مدرک به جه دردشون می خوره، حالا باز اگه مدرک کنکور فوق لیسانسو می خواستن منطقی بود، منظورشون همون نیست؟! هر چند که ندارم. میشه کمک کنید ؟!

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط idehnn
    سلام
    من برای مستر برای دانشگاه فرانکفورت مدارکمو فرستادم، حالا برام میل زدن که مدرکی که نشون میده از دبیرستان برای ورود به دانشگاه آماده بودینو بفرستین، یعنی کارنامه کنکور لیسانس؟؟ میشه بگید که از کجا باید بگیرم این مدرکو؟ در ضمن من واقعا نمی فهمم این مدرک به جه دردشون می خوره، حالا باز اگه مدرک کنکور فوق لیسانسو می خواستن منطقی بود، منظورشون همون نیست؟! هر چند که ندارم. میشه کمک کنید ؟!
    منظور مدرکی دال بر قبولی شما در دانشگاه است که باید از سازمان سنجش بگیری در ضمن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم معمولا دانشگاه های آلمان می خواهند ( برای من که خواست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    منظور مدرکی دال بر قبولی شما در دانشگاه است که باید از سازمان سنجش بگیری در ضمن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم معمولا دانشگاه های آلمان می خواهند ( برای من که خواست)
    یعنی مدرکی که توی دانشگاه برای لیسانس قبول شدم؟!

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط idehnn
    یعنی مدرکی که توی دانشگاه برای لیسانس قبول شدم؟!
    همینطوره

sodium
    Guest

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

سلام به نظر شما با معدل ۱۶ از دانشگاه آزاد تهران شانسی واسه گرفتن اپلای از یکی‌ از دانشگاهای آلمان رو دارم یا نه؟ البته واسه مقطع دکترا و رشتهٔ عمران آب.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

لطفا مطالب خود در مورد شانس گرفتن هرگونه پذیرش از دانشگاههای آلمان را در این قسمت مطرح نمایید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

سلام
    امکان پذیرش گرفتن دارید ولی‌ فاند گرفتن کمی‌ برایه شما سخت خواهد بود با توجه به مدرکتون ولی‌ اگر دانشجویی فعالی‌ بوده اید و مقاله خوب دارید میتوانید امیدوار باشید هرچند گرفتن فاند از آلمان کلا سخته.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

sodium
    Guest

با تشکر از نیما جان
    فقط اگه امکانش هست اینرو هم بگو که کلا معدل و دانشگاه کارشناسی چقدر تو پذیرش تاثیر داره یا مثلا اگه مدرک کارشناسی ناپیوسته باشه چی‌ اون چقدر تاثیر داره؟
    من ۱ مقاله تو کنفرانس هیدرولیک دارم ۲ -۳ تا هم تو مرحله تأیید چکیده واسه یکی‌ دوتا کنفرانس داخلی‌ حالا اگه اینا هم چاپ بشه چقدر واسه گرفتن فاند تاثیر داره؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)