صفحه 5 از 265 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

من درسم هنوز تموم نشده و یک ترم دیگه مونده . به جای اصل مدرک چی باید بفرستم

پیش فرض پاسخ : وضعیت پذیرش از دانشگاههای تاپ آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ms نمایش پست ها
    من درسم هنوز تموم نشده و یک ترم دیگه مونده . به جای اصل مدرک چی باید بفرستم
    ممكنه بتونيد با ريز نمرات فعلي و ديگر مدارك پذيرش بگيريد ولي به هر حال شانستون خيلي كمتر از وقتي خواهد بود كه مدارك كامل ارايه بديد.
    چرا اينقدر عجله؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

سلام
    من جدیدا به فکر ادامه تحصیل در دوره دکتری رشته فیزیک افتادم
    یکی از گزینه هام آلمانه
    با توجه به وضعیت من شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی چقدره و کجاها اقدام کنم بهتره
    معدل لیسانس 15
    معدل فوق 16.90
    مقاله داخلی 3
    مقاله خارجی 2 چاپ شده و 3 submit شده
    مدرک زبان فعلا ندارم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط redstar63 نمایش پست ها
    سلام
    من جدیدا به فکر ادامه تحصیل در دوره دکتری رشته فیزیک افتادم
    یکی از گزینه هام آلمانه
    با توجه به وضعیت من شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی چقدره و کجاها اقدام کنم بهتره
    معدل لیسانس 15
    معدل فوق 16.90
    مقاله داخلی 3
    مقاله خارجی 2 چاپ شده و 3 submit شده
    مدرک زبان فعلا ندارم
    با تشکر
    در مورد شانس شما بنده اظهار نظري نميكنم ولي در مورد اينكه پرسيديد كجا اقدام كنيد بهتره(اگر آلمان منظورتون هست) بايد بگم هردانشگاه معتبري كه ممكنه به شما كمك هزينه بدهند رو امتحان كنيد چون كشوري مثل آلمان خيلي سخت تر از مثلا امريكا يا كانادا كمك هزينه تحصيلي ميده.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    در مورد شانس شما بنده اظهار نظري نميكنم ولي در مورد اينكه پرسيديد كجا اقدام كنيد بهتره(اگر آلمان منظورتون هست) بايد بگم هردانشگاه معتبري كه ممكنه به شما كمك هزينه بدهند رو امتحان كنيد چون كشوري مثل آلمان خيلي سخت تر از مثلا امريكا يا كانادا كمك هزينه تحصيلي ميده.
    من با نظر iceberg موافقم. گرفتن فاند از آلمان کلا سخته و شاید در دانشگاههای متوسط آلمان موفقتر باشید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان.
    من با معدل 13.7 دانشگاه شهید بهشتی(برق الکترونیک)
    TOEFL ibt 84
    و دوتا مقاله(یکی داخلی یکی خارجی) شانسی واسه پذیرش از آلمان برای فوق لیسانس دارم؟
    البته به بورس فکر نمیکنم ولی با این معدل به پذیرش معمولی از آلمان میشه امیدوار بود؟

سلام
    براي گرفتن پذيرش phd شيمي تجزيه يا محيط زيست ( با فوق ليسانس شيمي تجزيه از يكي از دانشگاههاي دولتي تهران و 42 سال سن ) از كدام دانشگاه بهتر است ؟ امكان گرفتن fund هست؟امكان استفاده از فرصت مطالعاتي با مدرك فوق ليسانس هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soleimani_h نمایش پست ها
    سلام
    براي گرفتن پذيرش phd شيمي تجزيه يا محيط زيست ( با فوق ليسانس شيمي تجزيه از يكي از دانشگاههاي دولتي تهران و 42 سال سن ) از كدام دانشگاه بهتر است ؟ امكان گرفتن fund هست؟امكان استفاده از فرصت مطالعاتي با مدرك فوق ليسانس هست؟
    به نظرم هر دانشگاه معتبري كه فاند بده رو بايد پذيرفت،قبلا هم عرض كردم كه دانشگاهاي اروپايي مخصوصا المان به راحتي كانادا يا امريكا فاند نميدهند.نكته بعدي اينكه فكر ميكنم سن شما هم براي اخذ پذيرش و مخصوصا براي ويزا زياد و مشكل ساز هست.البته شايد اينطور نباشه ولي من اينطوري فكر ميكنم.
    به هر حال بايد اقدام كنيد و نتيجه رو در عمل ببينيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من با معدل 13.7 دانشگاه شهید بهشتی(برق الکترونیک)
    TOEFL ibt 84
    و دوتا مقاله(یکی داخلی یکی خارجی) شانسی واسه پذیرش از آلمان برای فوق لیسانس دارم؟
    البته به بورس فکر نمیکنم ولی با این معدل به پذیرش معمولی از آلمان میشه امیدوار بود؟
    چرا كه نه.البته به شرطي كه از همه فرصتها استفاده كنيد و رو دانشگاه يا ايالت خاصي گير نباشيد.

r1000
    Guest

سلام دوستان.
    من میخوام برای ادمه تحصیل اگه بشه برم آلمان! الان اینجا ترم 2 کارشناسی عمران آزاد مشهد میخونم!
    یعنی میخوام انصراف بدم و برم اونجا لیسانس بخونم!

رشته مد نظرم هم automotive engineering هستش! نمیدونم در آلمان رشته تاپی محسوب مشه یا نه ولی به هر حال خیلی علاقه دارم!

یه سری اطلاعات پیش زمینه کسب کردم! کسی از دوستان در مورد موقعیت من(رفتن با دیپلم) میتونه راهنمایی بکنه؟!

پذیرش برای لیسانس راحتتره یا فوق!؟

از چند نفر شنیده بودم که در بعضی از دانشگاههای آلمان میشه رایگان تحصیل کرد،در این مورد هم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)