صفحه 8 از 265 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای خصوصی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    این دانشگاه از نظر وزارت علوم معتبر نیست!
    کلا دانشگاههای خصوصی رو قبول ندارند!
    در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد اعتبار دانشگاههای آلمان با شماره 02182233026 تماس بگیرید.
    من تقریبا مطمین بودم و خواستم خودتون بیشتر تحقیق کنید.
    خب من پروفایل شما رو دیدم و متوجه شدم که متنظر بقیه نتایج هستید.البته شرایط و معدل خیلی خوبی دارید ولی فکر میکنم انتظار ساپورت مالی حداقل 1500 یورو در ماه خیلی زیاد هست.فکر میکنم همچین ساپورتی برای متاهل ها هم در المان در نظر نمیگیرند.تا اونجا که من میدونم برای مجرد ها 900 و برای متاهل ها1200 یورو نهایتا در ماه(تقریبا تو همین رنج یادمه)،تازه اگر کسی موفق به دریافتش بشه.مگر اینکه بجز این باشه.البته اینی که گفتم فکر کنم برای مقط فوق لیسانس بود و شاید برای دکتری میزان ساپورت فرق بکنه.
    ویرایش توسط iceberg : January 6th, 2010 در ساعت 11:58 AM

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام
    البته شما درست میگید ولی من برای دکتری پیوسته اقدام کرده ام.
    به احتمال زیاد موسسه مکس پلانک برای فیزیک گرانشی و یا علوم عصبی همچین برنامه هایی رو داره و ساپورت مالیش هم ماهی 1300 یوروست.
    راستش من دوست ندارم به همین مفتیا ایران رو ترک کنم...
    حتما باید یه دوره خوب و یه موسسه خوب باشه
    البته دانشگاه ژاکوب هم دانشگاه خیلی خیلی خوبیه تو رشته ما و دورش هم دکتری پیوسته است ولی مورد تایید نیست.دلیلش رو هم نمیدونم؟؟!!!
    در ضمن ساپورت هم تا 5 سال داره ولی نمیشه دیگه!!!

البته پذیرش الان من برای خود دانشگاه برمن است! Bremen University PhD-MSc
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : January 8th, 2010 در ساعت 03:54 AM

پیش فرض پاسخ : وضعیت پذیرش از دانشگاههای تاپ آلمان

دوست عزیز اگر زبان آلمانی نمی دونید پیشنهاد می کنم برای آلمان اقدام نکنید

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    سلام من تا حالا 256 ساعت آموزش آلمانی رفتم و تا قبل از رفتنم 500 ساعت خواهد شد ان شالله

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    سلام
    میشه دلیل این پیشنهادتون رو بفرمایید. چون تا جایی که من در جریان هستم برای پذیرش اینترنشنال نیازی به زبان آلمانی نیست.
    موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

سلام به همه عزیزان
    لطفا شرایط منو بررسی کنید
    لیسانس کامپیوتر با معدل 13 از دانشگاه دولتی شهرستان
    دارای 3 مقاله داخلی و یک مقاله معتبر خارجی و چند مقاله دیگه هم در دست کار دارم
    دارای یک تالیف کتاب (آیا کتاب هم به عنوان رزومه مطرح میشه؟)
    دارای یک کتاب ترجمه (با احتساب نقض کپی رایت)
    دارای چند سال تدریس در دانشگاه (در مقطع کاردانی)
    زبانم هم خوبه و میتونم نمره خوبی تو آیلتس بیارم

به نطرتون شانس پذیرش من در M.S با Fund از دانشگاههای خوب آلمان چقدره؟ برای بهبود شرایطم چیکار باید بکنم؟
    راستی مگه تحصیل در المان رایگان نیست؟ یعنی اگر فاند هم نباشه زیاد مهم نیست. درسته؟
    لطفا به صورت مفصل منو راهنمایی کنید
    از وقت و حوصله ای که برام میذارید به شدت متشکرم
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

برای خود کورس شاید نیازی به زبان آلمانی نباشه ولی من تمامی کسانی رو که دیدم مجبورا المانی بلد باشند برای praktikum یا diplomarbeit
    در ضمن من مواردی رو دیدم که کورس انگلیسی بوده ولی استاد اومده سر کلاس آلمانی درس داده
    خوب 256 ساعت بد نیست ولی خیلی کمه !!!
    اگر به 500 برسونید خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi jan نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان
    لطفا شرایط منو بررسی کنید
    لیسانس کامپیوتر با معدل 13 از دانشگاه دولتی شهرستان
    دارای 3 مقاله داخلی و یک مقاله معتبر خارجی و چند مقاله دیگه هم در دست کار دارم
    دارای یک تالیف کتاب (آیا کتاب هم به عنوان رزومه مطرح میشه؟)
    دارای یک کتاب ترجمه (با احتساب نقض کپی رایت)
    دارای چند سال تدریس در دانشگاه (در مقطع کاردانی)
    زبانم هم خوبه و میتونم نمره خوبی تو آیلتس بیارم

به نطرتون شانس پذیرش من در M.S با Fund از دانشگاههای خوب آلمان چقدره؟ برای بهبود شرایطم چیکار باید بکنم؟
    راستی مگه تحصیل در المان رایگان نیست؟ یعنی اگر فاند هم نباشه زیاد مهم نیست. درسته؟
    لطفا به صورت مفصل منو راهنمایی کنید
    از وقت و حوصله ای که برام میذارید به شدت متشکرم
    ضمن عرض سلام
    البته شما شانس پذیرش از دانشگاه های خوب المان رو هم میتونید داشته باشید به شرطی که در اپلای دقت کنید و همه گزینه ها رو از دانشگاه های خیلی خوب و معتبر انتخاب نکنید(با توجه به معدلتون).نکته مهم توجه به این موضوع هست که دانشگاهی که انتخاب میکنید در لیست مورد تایید وزارت علوم باشه،بعد اونجا میتونید طبق یه شرایطی که مثل اینجا نشد نیست و بعد از شاید یکی دو ترم دانشگاهتون رو عوض کنید.
    فکر نمیکنم بتونید از دانشگاهای خوب المان که در لیست وزارت علوم هم باشند فاند بگیرید(باز هم با توجه به معدلتون) به همین علت گزینه های بدون فاند رو نیز حتما دنبال کنید.
    اگر تاپیک زندگی در المان رو مطالعه کنید با توضیحاتی در مورد شهریه های دانشگا های آلمان آشنا خواهید شد.به طور کلی میشه گفت که برخی ایالت ها در المان شهریه رو تصویب کردند که بین500-700 یورو هست و تحصیل دربقیه ایالت ها هم رایگان هست که باز هم در این صورت هزینه ای تا سقف200 یورو بابت برخی خدمات دانشجویی در هر ترم اخذ میشه.میزان دریافت شهریه ایالتی هست،به این معنی که اگر در ایالتی شهریه تصویب نشده باشه این قانون برای همه دانشگاه های اون ایالت صدق میکنه(مگر در موارد زیرکه بسیار اندک هستند)
    در این بین دانشگاه هایی وجود دارند که برخی رشته ها رو با شهریه های چند هزار یورویی در ترم ارایه میدند(ممکنه جزو دانشگاهایی باشند که حتی تحصیل در اونها رایگان هست) و برخی دانشگاه های خصوصی هم شهریه های بالای دارند که اینها مورد بحث و توجه ما در حالت عادی نیستند و تعدادشون هم کم هست.
    در مورد زندگی هم میشه گفت که یه زندگی عادی دانشجویی بین 500تا700 یورو (بسته به شخص و شهری که در اون زندگی میکنه) در ماه هزینه در بر داره که درصد قابل توجهی از اون رو باید به مسکن اختصاص داد.
    سوالی بود در بخش مربوط به خودش بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام
    البته شما شانس پذیرش از دانشگاه های خوب المان رو هم میتونید داشته باشید به شرطی که در اپلای دقت کنید و همه گزینه ها رو از دانشگاه های خیلی خوب و معتبر انتخاب نکنید(با توجه به معدلتون).نکته مهم توجه به این موضوع هست که دانشگاهی که انتخاب میکنید در لیست مورد تایید وزارت علوم باشه،بعد اونجا میتونید طبق یه شرایطی که مثل اینجا نشد نیست و بعد از شاید یکی دو ترم دانشگاهتون رو عوض کنید.
    فکر نمیکنم بتونید از دانشگاهای خوب المان که در لیست وزارت علوم هم باشند فاند بگیرید(باز هم با توجه به معدلتون) به همین علت گزینه های بدون فاند رو نیز حتما دنبال کنید.
    اگر تاپیک زندگی در المان رو مطالعه کنید با توضیحاتی در مورد شهریه های دانشگا های آلمان آشنا خواهید شد.به طور کلی میشه گفت که برخی ایالت ها در المان شهریه رو تصویب کردند که بین500-700 یورو هست و تحصیل دربقیه ایالت ها هم رایگان هست که باز هم در این صورت هزینه ای تا سقف200 یورو بابت برخی خدمات دانشجویی در هر ترم اخذ میشه.میزان دریافت شهریه ایالتی هست،به این معنی که اگر در ایالتی شهریه تصویب نشده باشه این قانون برای همه دانشگاه های اون ایالت صدق میکنه(مگر در موارد زیرکه بسیار اندک هستند)
    در این بین دانشگاه هایی وجود دارند که برخی رشته ها رو با شهریه های چند هزار یورویی در ترم ارایه میدند(ممکنه جزو دانشگاهایی باشند که حتی تحصیل در اونها رایگان هست) و برخی دانشگاه های خصوصی هم شهریه های بالای دارند که اینها مورد بحث و توجه ما در حالت عادی نیستند و تعدادشون هم کم هست.
    در مورد زندگی هم میشه گفت که یه زندگی عادی دانشجویی بین 500تا700 یورو (بسته به شخص و شهری که در اون زندگی میکنه) در ماه هزینه در بر داره که درصد قابل توجهی از اون رو باید به مسکن اختصاص داد.
    سوالی بود در بخش مربوط به خودش بفرمایید.

Iceberg عزیز، از توضیحات مفصلتون بسیار سپاسگزارمآیا در مورد دانشگاه اشتوتگارت اطلاعاتی دارید؟ شرایط این دانشگاه تو رشته کامپیوتر چطوره؟ در ضمن من متاهل هستم. این موضوع شرایط رو عوض نمیکنه (بهتر یا بدتر؟)؟
    شنیدم تو آلمان فاند گرفتن برای Ph.d خیلی سخته و بیشتر فاندها رو به بومیهای خودشون میدن. درسته؟ درکل فاند گرفتن برای
    M.S راحتتره یا Ph.d؟ در ضمن آلمانی هم بلد نیستم. شما خودتون الان آلمان مشغول به تحصیل هستید؟
    بازم ممنونم Iceberg عزیز. دیگر دوستان هم منو از رهنمودهای ارزشمندشون محروم نکنند.
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

Junior Member

سلام. خواستم بدونم از دوستان فروم کسی اطلاعات خاصی از دانشگاه دورتموند داره؟(TU Dortmund) تو engineering وضعیتش چه جوره؟مثلا برق. پیشنهاد خاصی ندارن دوستان!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)