نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: اشتباه متداول(با یک دی اس که برای سفارت X پر میکنید، بریم سفارت Y!!!!!)

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض اشتباه متداول(با یک دی اس که برای سفارت X پر میکنید، بریم سفارت Y!!!!!)

سلام
    من دیدم خیلی ها دارن این اشتباه رو میکنن و بعدا بهم پیام میزنن که چکاری میشه کرد و.... . توی فروم هم به چند نفر جواب دادم و چند نفر دیگه پیام زدن چرا جو سازی میکنی و چرا تجربه نداری . توی سایت دی اس نوشته:
    What happens to my DS-160 if I select a U.S. Embassy or Consulate where I will be applying for my visa, but end up making an interview appointment instead at another U.S. Embassy or Consulate?
    The Embassy or Consulate at which you actually apply should be able to access your form using the barcode on your DS-160 confirmation page, which you must bring to the visa interview. For example, a business traveler intends to apply for his visa at the U.S. Embassy in City X, so he selects City X as the location where he will submit his application when he completes his DS-160. He then has an urgent reason to travel to City Y on business. Because there is a U.S. Consulate in City Y, he schedules an appointment for a visa interview there, using the barcode from his completed DS-160 application for appointment scheduling. The U.S. Consulate in City Y is able to accept his DS-160 even though it lists the U.S. Embassy in City X as the location where he originally intended to submit his application.

ولی اینا حرف خودشونم قبول ندارن.میگید نه، اینجا و اینجاو اینجا و اینجا رو بخونید.
    شما نمیتونید با دی اس که برای سفارت X پر میکنید، برید سفارت Y. یعنی اینکه شما پر میکنید فرمو، کدو میگیرید و با اون وقت میگیرید. مشکل اینجاست که روز مصاحبه شیک و مجلسی میرین و اونجاست که اجازه مصاحبه بهتون نمیدن! البته این کلی نیست و احتمال هم داره هیچ مشکلی برای شما پیش نیاد.

حالا این کارو کردید اشتباهی. چیکار کنم؟
    اگه هنوز وقت نگرفتید:
    یکی دیگه پر کنید و اون کدو جایگزین کنید.

اگه وقت گرفتیدخصوصا برای سفارت آنکارا ،دبی و ارمنستان)
    اگه وقت دارید تا شروع ترم که وقتو کنسل کنید و دوباره بگیرید.
    اگه که وقت ندارید که مصاحبه رو عقب بندازید، تنها راه ایمیل زدن و تماس گرفتن با سفارت مربوطه هست تا برای شما دی اس جدید رو توی پروفایل شما آپدیت کنند.
    من اطلاع دارم که سفارت آنکارا برای بچا اپدیت را انجام داده ولی دوتا سفارت دیگه رو نمیدونم.

حالا شصت نفر پیام میزنن که من با دی اس از یک سفارت برای سفارت دیگه وقت گرفتمو مشکلی نبوده. من گفتم احتمال داره مشکلی پیش نیاد و احتمال داره بیاد. پسخودتونو توی دردسر نندازید. من این تاپیکو زدم صرفا برای جلوگیری از متضرر شدن مالی و روحی روانی شما.
    ویرایش توسط simani : May 6th, 2016 در ساعت 07:11 PM

پیش فرض پاسخ : اشتباه متداول(با یک دی اس که برای سفارت X پر میکنید، بریم سفارت Y!!!!!)

سلام و با تشکر. اینها (دوبی) یه آدرس ایمیل مشخص هم تو سایتشون نزاشتن برای این منظور. به چه ایمیلی باید پیام بدیم؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اشتباه متداول(با یک دی اس که برای سفارت X پر میکنید، بریم سفارت Y!!!!!)

توجه:
    این مطلبی رو که نوشتم برای وقتی هست که شما Ds160 رو سابمیت کرده باشید و با اون وقت گرفته باشید. منظور وقتی نیست که شما DS160 رو ناقص پر کرده باشید و بشه لوکیشن رو تغییر داد.

راه حل این مشکل در سفارت دوبی:

از اونجایی که تجربه ی چند بار سفارت دوبی رفتن دارم اینو با اطمینان عرض میکنم:

در صورتی که به هردلیل بعد از سابمیت فرم DS-160 و گرفتن وقت با این شماره از سفارت دوبی، پشیمون شدید و خواستید با یک DS-160 دیگه مصاحبه بشید، نیازی به کنسل کردن وقت نیست. یک دی اس جدید پر کنید و سابمیت کنید، روز مصاحبه کانفرمیشن دی اس جدید و قدیم رو با خودتون ببرید و داخل سفارت در همون چک قبل از مصاحبه که کارمند سفارت با دستگاه بارکد رو کنترل میکنه بهش بگید که به دلایلی میل دارید با دی اسی به جز اونی که باهاش وقت گرفتید مصاحبه بشید. به راحتی ازتون میپذیره و حتی سراغ کانفرمیشن دی اس قبلی رو هم نمیگیره.
    این راهکاریه که اوپراتورهای کال سنتر دوبی ارائه میدن.
    در صورتی که بخواید مطمئن بشید میتونید به شماره ی کال سنتر دوبی زنگ بزنید و ازشون سوال کنید:
    0097143768311

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    توجه:
    این مطلبی رو که نوشتم برای وقتی هست که شما Ds160 رو سابمیت کرده باشید و با اون وقت گرفته باشید. منظور وقتی نیست که شما DS160 رو ناقص پر کرده باشید و بشه لوکیشن رو تغییر داد.
    میشه بگید چطور میشه لوکیشن رو عوض کرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoonee نمایش پست ها
    میشه بگید چطور میشه لوکیشن رو عوض کرد؟
    ممنون
    قبل از سابمیت در قسمت ریویو میتونین محل مصاحبه را ادیت کنید.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

کاربر گرامی، لطفا" پیش از ارسال موضوع جدید جستجو نمایید. موضوع شما بدلیل تکراری بودن قفل گردید. این سوال بارها در انجمن های دیگر پاسخ داده شده است.

مدیریت فروم ApplyAbroad
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)