صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    سالم
    ببخشید من فوق لیسانس کامپیوتر هستم و میشه برای phd اقدام کرد وبورس یا با وام رفت.ممنون میشم راهنمایی کنید .یا شماره های بدید که کسی این پذیرش رو انجام میده
    برای مقطع ارشد رشته کامپیوتر نداره دیگه چه برسه یه دکترا.

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    برای مقطع ارشد رشته کامپیوتر نداره دیگه چه برسه یه دکترا.
    دوست عزیز شما یک سری به سایت دانشگاه ملی قطر بزنید دوره فوق داره دانشگاه کارنگی ملون قطر برای بچه های که فوق بخوان بگیرن اگر لیسانس دانشگاه کارنگی ملون قطر گرفته باشن میتونن برن دانشگاه اصلی در امریکا برای فوق .دانشگاه کارنگی ملون قطر احتمال زیاد تصمیم داره تا چند سال دیگه فوق رشته کامپیوتر هم اضافه کنه.

این لینک دانشگاه ملی قطر هست که در دوره لیسانس و فوق و دکترا یک سری رشته رو داره که محدودیت پذیرش جنسیتی داره .
    http://www.qu.edu.qa/students/programs.php

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط maghsoud110 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما یک سری به سایت دانشگاه ملی قطر بزنید دوره فوق داره دانشگاه کارنگی ملون قطر برای بچه های که فوق بخوان بگیرن اگر لیسانس دانشگاه کارنگی ملون قطر گرفته باشن میتونن برن دانشگاه اصلی در امریکا برای فوق .دانشگاه کارنگی ملون قطر احتمال زیاد تصمیم داره تا چند سال دیگه فوق رشته کامپیوتر هم اضافه کنه.
    من تنها دانشگاه ملی قطر رو نگاه نکرده بودم ولی در زمینه کامپیوتر هم رشته خاصی در مقطع ارشد نداره تنها یک رشته داره که اونم جالب به نظر نمی رسه.(تشکر بابت لینکی که قرار دادید.)
    امکانش هست که بخواد فوق بزاره به همین خاطر گفتم در حال حاظر ندارند.

دوستان تنها دانشگاه ملی قطر تا مقطع لیسانس مورد تائید وزارت علوم هست البته من بعید میدونم دانشگاه امریکایی تائید کنن باز خواستید میتونید بپرسید از وزارت علوم. رنک دانشگاه ملی قطر 1443

سلام
    دانشجوی سال آخر مهندسی نفت هستم از دانشگاه صنعت نفت. معدلم 16.7 و ی مقاله هم دارم. میخواستم بدونم امکان گرفتن Found یا Half found از یکی از دانشگاهای نفتی امارات یا هر کدوم از کشورهای عربی چقدره.
    همین طور امکان گرفتن پذیرش بدون بورس برای من چقدره.
    اگه بتونید یه تخمینی هم از کل هزینه ی زندگی و تحصیل (بدون بورس ) بدید ممنون میشم.
    با تشکر.

Junior Member

درود بر شما
    من دانشجوی مهندسی شیمی ترم آخر هستم. می خواستم بدونم دانشگاه A&M شعبه قطر در مقطع کارشناسی ارشد در ترم بهار هم پذیرش داره؟ یا فقط در ترم پاییز؟
    و اینکه ددلاین شعبه اصلی با شعبه قطر یکی ه؟ یا وابسته به هر شعبه تغییر میکنه؟
    با سپاس

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mskashed نمایش پست ها
    درود بر شما
    من دانشجوی مهندسی شیمی ترم آخر هستم. می خواستم بدونم دانشگاه A&M شعبه قطر در مقطع کارشناسی ارشد در ترم بهار هم پذیرش داره؟ یا فقط در ترم پاییز؟
    با سپاس
    فکر کنم اگه با ایمیلی که در این صفحه است مکاتبه کنی جوابتو بتونی بگیری
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط deanstark نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی سال آخر مهندسی نفت هستم از دانشگاه صنعت نفت. معدلم 16.7 و ی مقاله هم دارم. میخواستم بدونم امکان گرفتن Found یا Half found از یکی از دانشگاهای نفتی امارات یا هر کدوم از کشورهای عربی چقدره.
    همین طور امکان گرفتن پذیرش بدون بورس برای من چقدره.

با تشکر.
    این صفحه رو ببینید همینطور این صفحه

University cost varies here. Usually it is in the range 50K to 120K Qatar Riyal.

زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

سلام دوست عزیز شما میتونید برای دو ترم پذیرش بگیری ولی برای گرفتن وام تحصیلی باید در ترم پاییز ثبت نام کرده باشی شما میتونید کل دوره تحصیلتون رو وام بگیرد و در مقابلش برای دانشگاه بعد از تحصیلت کار کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mskashed نمایش پست ها
    درود بر شما
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)