صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

دوست عزیز برای قطر برنامه فعلا برای فوق نفت ندارن فعلا شیمی رو تا فوق دارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maghsoud110 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما میتونید برای دو ترم پذیرش بگیری ولی برای گرفتن وام تحصیلی باید در ترم پاییز ثبت نام کرده باشی شما میتونید کل دوره تحصیلتون رو وام بگیرد و در مقابلش برای دانشگاه بعد از تحصیلت کار کنی
    سپاس که وقت میذارید
    با توجه به روابط سیاسی ایران و قطر آیا ایرانی بودن واسه پذیرش، مشکل ایجاد میکنه؟ یا سختگیری گرفتن ویزا از جانب خود قطر هست؟
    باید چکار کرد؟

باسپاس فراوان

تا اونجا که من با یک دو تا از دانشگاه ها مکاتبه داشتم هم نوع جوابدهی شون عالی بوده و فکر نمیکنم مسائل سیاسی برای دانشگاه مهم باشه
    در مورد ویزا هم نمیدونم ولی یک بار با سفیر صحبت کردم سفیرشون فارسی بلده خیلی خوب جوابت میده در ضمن رابطه قطر با ایران به نسبت خیلی از کشور های عربی بهتر هستش تعداد ایرانی هم توش زیاده عرب های خوزستان اونجا زیادن زن امیر قطر ایرانی هستش پس بعید میدونم با ایرانی ها بد باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط mskashed نمایش پست ها
    سپاس که وقت میذارید
    با توجه به روابط سیاسی ایران و قطر آیا ایرانی بودن واسه پذیرش، مشکل ایجاد میکنه؟ یا سختگیری گرفتن ویزا از جانب خود قطر هست؟
    باید چکار کرد؟

باسپاس فراوان

Junior Member

تا اونجا که من با یک دو تا از دانشگاه ها مکاتبه داشتم هم نوع جوابدهی شون عالی بوده و فکر نمیکنم مسائل سیاسی برای دانشگاه مهم باشه
    در مورد ویزا هم نمیدونم ولی یک بار با سفیر صحبت کردم سفیرشون فارسی بلده خیلی خوب جوابت میده در ضمن رابطه قطر با ایران به نسبت خیلی از کشور های عربی بهتر هستش تعداد ایرانی هم توش زیاده عرب های خوزستان اونجا زیادن زن امیر قطر ایرانی هستش پس بعید میدونم با ایرانی ها بد باشن
    بسیار سپاس!
    برای گرفتن وام ، آیا شرایط خاصی نیاز هست؟ به همه میدن یا؟v
    فاند چطور؟ تو سایت موسسه قطر یا qatar foundation نوشته که scholarship به تعداد کمی از undergarduateها داده میشه. با این حساب که مقطع مستر Graduateحساب میشه این یعنی در مقطع مستر فاند نمی دن؟ به طور کلی سپاس گزار میشم اگه درباره تامین هزینه های دانشگاه و کار دانشجویی یه توضیحی بدین؟(من در صورت پذیرش نمی تونم خودم هزینه ها رو مستقیم بپردازم و نیاز به یکی از این فرصت ها دارم)

دوست عزیزم شما نیازی به بورس تحصیلی نداری چون تعداد بورس خیلی کمه تقریبا هر دانشگاه 10 بورس داره پس میتونید از وام استفاده کنید طریقه گرفتن وام هم بعد گرفتن پذیرش در ترم پاییز شما باید یک فرم دیگه تو موسسه فاند قطر پر کنی تا وام به مدت یک سال برای شما فعال بشه و درصورت کسب نمرات خوب این وام برای سال بعد هم تمدیدی میشه .کار دانشجوی هم لینکش قبلا گذاشتن نگاه کنید به پست های قبل حتما پیدا میکنید که من فکر میکنم شاید یک مقداربرای هزینه زندگی نیازمند حمایت خانواده باشید .
    شما میتونید از خوابگاه دانشگاه هم استفاده کنید که هزینش برای یک سال پنج میلیون هستش
    امیدوارم اطلاعاتم جوابگو سئوالاتتون باشه دوست من

نقل قول نوشته اصلی توسط mskashed نمایش پست ها
    بسیار سپاس!
    برای گرفتن وام ، آیا شرایط خاصی نیاز هست؟ به همه میدن یا؟v
    فاند چطور؟ تو سایت موسسه قطر یا qatar foundation نوشته که scholarship به تعداد کمی از undergarduateها داده میشه. با این حساب که مقطع مستر Graduateحساب میشه این یعنی در مقطع مستر فاند نمی دن؟ به طور کلی سپاس گزار میشم اگه درباره تامین هزینه های دانشگاه و کار دانشجویی یه توضیحی بدین؟(من در صورت پذیرش نمی تونم خودم هزینه ها رو مستقیم بپردازم و نیاز به یکی از این فرصت ها دارم)

سلام رشته ی زبان انگلیسی هستم لیسانس وفوق آزاد شیراز معدلم به ترتیب 17.5 و18.5 هست می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدر هست 10 کتاب چاپ شده و 10 مقاله که 2 ال 3 تاش ای اس ای هست و 10 کنفرانس که 2 تاش خارجی هست نمره ایلتس 8 و توصیه نامه از استاد تمام معروف در رشته ی خودم ایا شرایطی وجود داره که اونجا بعد از تحصیل خود دانشگاه جذب بشی یا نه؟

Junior Member

دوست عزیزم شما نیازی به بورس تحصیلی نداری چون تعداد بورس خیلی کمه تقریبا هر دانشگاه 10 بورس داره پس میتونید از وام استفاده کنید طریقه گرفتن وام هم بعد گرفتن پذیرش در ترم پاییز شما باید یک فرم دیگه تو موسسه فاند قطر پر کنی تا وام به مدت یک سال برای شما فعال بشه و درصورت کسب نمرات خوب این وام برای سال بعد هم تمدیدی میشه .کار دانشجوی هم لینکش قبلا گذاشتن نگاه کنید به پست های قبل حتما پیدا میکنید که من فکر میکنم شاید یک مقداربرای هزینه زندگی نیازمند حمایت خانواده باشید .
    شما میتونید از خوابگاه دانشگاه هم استفاده کنید که هزینش برای یک سال پنج میلیون هستش
    امیدوارم اطلاعاتم جوابگو سئوالاتتون باشه دوست من
    سیار سپاس خیلی مفید بود و پوزش که این همه پرسش می پرسم
    در صورت گرفتن وام، آیا وام فقط هزینه های دانشگاه رو شامل میشه؟ یا هزینه های خوابگاه و زندگی دانشجویی هم میشه با وام تامین کرد؟

می خواستم بدونم امکان جذب از طرف دانشگاه های قطر واسه شاگردای خودشون هست یا نه؟شاگردهای خارجی از دانشگاهای خودشون واسه استاد دانشگاه چون شنیدم حقوقشم خیلی خوبه

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 15 و 1 مقاله ISI
    می خواستو بدونم واسه فاند فوق لیسانس در همون رشته خودم در قطر شانسی دارم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    آیا مدرک زبان هم می خواد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 15 و 1 مقاله ISI
    می خواستو بدونم واسه فاند فوق لیسانس در همون رشته خودم در قطر شانسی دارم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    آیا مدرک زبان هم می خواد؟
    تگزاس ای اند ام قطر استانداردهای پذیرشش شبیه شعبه ی اصلیش در امریکا هست. با این شرایط شانس زیادی ندارید.
    علاوه بر نمره ی زبان، نمره ی بالای جی ار ای (1200 در ازمون قدیمی، و 310 در ازمون ریوایزد) هم میخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)