صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام رشته ی زبان انگلیسی هستم لیسانس وفوق آزاد شیراز معدلم به ترتیب 17.5 و18.5 هست می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدر هست 10 کتاب چاپ شده و 10 مقاله که 2 ال 3 تاش ای اس ای هست و 10 کنفرانس که 2 تاش خارجی هست نمره ایلتس 8 و توصیه نامه از استاد تمام معروف در رشته ی خودم ایا شرایطی وجود داره که اونجا بعد از تحصیل خود دانشگاه جذب بشی یا نه؟
    پوزیشن استادی در دانشگاههای قطر و کلا کشورهای حاشیه خلیج بسیار رقابتی هست و عموما فارغ التحصیلای دانشگاههای ممتاز امریکا و کانادا (و اساتید اون دانشگاهها) رو با حقوق زیاد جذب میکنن. داشتن پاسپورت اون کشورها هم خیلی براشون مهمه. بعید میدونم به فارغ التحصیلای ایرانی خودشون این پوزیشن هارو بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mskashed نمایش پست ها
    سیار سپاس خیلی مفید بود و پوزش که این همه پرسش می پرسم
    در صورت گرفتن وام، آیا وام فقط هزینه های دانشگاه رو شامل میشه؟ یا هزینه های خوابگاه و زندگی دانشجویی هم میشه با وام تامین کرد؟

دوست من تا اونجا که تو سایت دانشگاه نوشته شده این وام هزینه تحصیل . کتاب های دانشگاهی شما رو میتونه تقبل کنه هزینه خوابگاه و هزینه زندگی با خودتون هست که با کار دانشجوی تقریبا نیم بیشتر کاور میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    می خواستم بدونم امکان جذب از طرف دانشگاه های قطر واسه شاگردای خودشون هست یا نه؟شاگردهای خارجی از دانشگاهای خودشون واسه استاد دانشگاه چون شنیدم حقوقشم خیلی خوبه
    دوست من شما در قطر خیلی بتونی ادامه بدی در بعضی رشته ها در مقطع فوق هستش باید برای ادامه باید از قطر خارج بشی که به نظر من اگر دکتری خودتون از دانشگاه های امریکایی که تا لیسانس یا فوق در شعبه قطرش خونده باشی احتمال خیلی زیاد قبولت میکنن به عنوان استادیار

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 15 و 1 مقاله ISI
    می خواستو بدونم واسه فاند فوق لیسانس در همون رشته خودم در قطر شانسی دارم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    آیا مدرک زبان هم می خواد؟

دوست من شانست خوبه چون مقاله داری باید نمره زبان هم داشته باشی اگر بورس نگیری میتونی از وام استفاده کنی که کل هزینه تحصیل بهت میده ولی اگر جی ار ای خوب هم بدی حتما جز بورس دانشگاه خواهید بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تحصیل در قطر

با عرض سالام
    در صورت امکان لطف کنید و شماره تماس مشاور یا موسسه ای که به دانشگاههای قطر دانشجو می فرسته را برای من بصورت پیام خصوصی ارسال کنید
    ویرایش توسط nima_AA : June 11th, 2012 در ساعت 08:15 PM

Senior Member

سلاممنم درخواستی مشابه م-ع دارم.اگر موسسه معتبری در این رابطه میشناسید به من هم معرفی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا دانشگاه پزشکی آمریکایی قطر مورد تأیید وزارت علوم هست؟

دوست عزیز تنها دانشگاه ملی قطر مورد تائید وزارت علوم هستش تا مقطع لیسانس هیچ کدوم از دانشگاه های آمریکایی قطر مورد تائید وزارت علوم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا دانشگاه پزشکی آمریکایی قطر مورد تأیید وزارت علوم هست؟

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم معدلم 13.77 به نظر شما شانس گرفتن پذیرش دارم.. ایران موسسه هست که برای قطر دانشجو اعزام کنه؟ممنون خسته نباشید.

Junior Member

سلام دوستان من خیلی علاقه به تحصیل در قطر دارم و رشته مورد علاقم مهندسی نفت هست اما برام جالب بود که دانشگاه ملی قطر این رشته را نداره کسی میدونه در اینده میذارن یا نه چون کشوری که منبع نفت هست دانشگاه ملیش حتما باید این رشته را داشته باشه
    ویه سوال دیگه این که کسی از هزینه های دانشگاه ملی قطر چیزی میدونه اخه من تو سایتش چیزی ندیدم
    باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)