صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

Junior Member holy_brain676 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engeenering - Islamic azad university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

کدوم یکی از این دانشگاه های آمریکایی هست که نیاز به مدرک زبان نداره و میشه شما بری اونجا (بدون مدرک زبان) و یک ترم زبان بخونی و پس از آن به تحصیل در رشته مورد نظر ادامه بدی؟

ممنون میشم کمی به من کنید

Junior Member holy_brain676 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engeenering - Islamic azad university

دوستان یک مطلب بسیار جالب !!! من به آقای ایمان نجفی ایمیل زدم و چندتا سوال پرسیدم.

ایشون این جواب رو دادن:

Dear Saeed,
    Unfortunately Texas A&M University either in Qatar or in college station doesn’t accept any graduate students from Iran due to new sanctions.

Thanks,
    Iman

Junior Member

سلام ، می خواستم بدونم اگه شخصی که برای ویزای دانشجویی اقدام می کند متاهل باشد ایا به همسر او ویزای همراه می دهند یا نه ؟؟؟ همسر او نیز اجازه کار دارد یا نه ؟

Junior Member

دوستان پذیرش دانشجویان "ایرانی" در رشته های مربوط به انرژی در دانشگاه های امریکایی قطر ممنوع شده! من به دانشگاه A&M چاپار (میل) زدم این جوری پاسخ دادن
    I wish I had better news for you. Unfortunately I would say there is about a 95% chance that you would not be able to come to Doha because of State of Qatar immigration rest:rictions. I've had all my Iranian admitted students have their visa denied. It would be much safer to apply elsewhere.

[QUOTE=mskashed;911736]دوستان پذیرش دانشجویان "ایرانی" در رشته های مربوط به انرژی در دانشگاه های امریکایی قطر ممنوع شده! من به دانشگاه A&M چاپار (میل) زدم این جوری پاسخ دادن
    I wish I had better news for you. Unfortunately I would say there is about a 95% chance that you would not be able to come to Doha because of State of Qatar immigration rest:rictions. I've had all my Iranian admitted students have their visa denied. It would be much safer to apply elsewhere.[/QUO

دوست عزیز واقعا ناراحت کننده بود بهتر یک سر هم به دانشگاه دولتی فطر بزنید رشته باشه که بتونی پذیرش بگیرید و بهتون پذیرش بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط holy_brain676 نمایش پست ها
    کدوم یکی از این دانشگاه های آمریکایی هست که نیاز به مدرک زبان نداره و میشه شما بری اونجا (بدون مدرک زبان) و یک ترم زبان بخونی و پس از آن به تحصیل در رشته مورد نظر ادامه بدی؟

ممنون میشم کمی به من کنید
    دوست من هیچ دانشگاهی بدون مدرک زبان پذیرش نمیده شما حتما باید مدرک زبان داشته باشی تا بتونی پذیرش بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط holy_brain676 نمایش پست ها
    دوستان یک مطلب بسیار جالب !!! من به آقای ایمان نجفی ایمیل زدم و چندتا سوال پرسیدم.

ایشون این جواب رو دادن:

Dear Saeed,
    Unfortunately Texas A&M University either in Qatar or in college station doesn’t accept any graduate students from Iran due to new sanctions.

Thanks,
    Iman

دوستان تا حالا هم خیلی دانشجو نداشتیم که بخوان برای این دانشگاهای امریکایی تو قطر اپلای کنه ولی منطقی فکر کنیم الان خیلی دانشجو هست از ایران که در شعبه اصلی در امریکا پذیرش دارن پس به نظر من اگر ما تمام مدارک مورد نظر درست تکمیل بدیم دلیلی برای رد کردن ما ندارن. تازه امریکا نزدیک به 30 سال سفارتشو تو ایران بسته ولی نزدیک به دومیلیون نفر الان از ایران تو امریکا زندگی میکنه .قطر که تازه کشور که با ایران رابطه داره و ایرانی های زیادی توش زندگی میکنن.

سلام
    من کارشناسی مهندسی نرم افزار دارم.
    و فوق لیسانس هوش مصنوعی شهید چمران با معدل هجده.
    الان بیست و چهار سالمه و خدمتم معاف هستم.
    یک مقاله ISI و دو ژورنال خارجی دارم
    تافل دارم و عرب زبانخوزستان هم هستم و با زبان عربی آشنایی نسبتا مناسب
    واسه ادامه تحصیل ( ا بورس ) و مهم تر شغل پژوهشی و دانشگاهی تو قطر میشه امید داشت؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: تحصیل در قطر

سلام. من میخوام برای ترم بهار دانشگاه قطر در مقطع لیسانس ثبت نام کنم.مدارکم رو که ترجمه کردم مهر وزارت امور خارجه باید داشته باشه یا دادگستری یا هیچ کدوم؟
    تو سایت دانشگاه نوشته برای ثبت نام اینها لازمه:
    submit the following:

1. Admissions Application and Signature Page
    2. Final, official and certified high school transcript
    3. Health Certificate
    4. Photocopy of the applicant's Qatar ID card (Non-Qatari applicants must also provide a copy of their passport)
    5. Two passport sized photographs
    6. Application Fees: QR 200 گواهی سلامت رو چطوری باید بهشون ارائه بدم؟ اون مورد اول چیی؟ ممنون میشم کسی جوابم بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

نقل قول نوشته اصلی توسط Programmer نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مهندسی نرم افزار دارم.
    و فوق لیسانس هوش مصنوعی شهید چمران با معدل هجده.
    الان بیست و چهار سالمه و خدمتم معاف هستم.
    یک مقاله ISI و دو ژورنال خارجی دارم
    تافل دارم و عرب زبانخوزستان هم هستم و با زبان عربی آشنایی نسبتا مناسب
    واسه ادامه تحصیل ( ا بورس ) و مهم تر شغل پژوهشی و دانشگاهی تو قطر میشه امید داشت؟؟؟؟؟

سلام..بیبین تو پستهای قبل سایت مرکزی که میتونی وان رشته ها تو سرچ کنی هست.... چون اگه انگلیسیت زیاد خوب نیست سایت زبان عربی هم داره...
    اما
    عزیز من شما میخوای واسه دکترا بری قطر؟؟؟؟؟؟!! اینهمه جای بهتر اروپا خیلی بهتره.....خیلی یا امریکا....کانادا...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)