صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

سلام .مثله اینکه با وام هزینه های دانشگاه تامین می شود، آیا می توان با کار در حین تحصیل هزینه های اقامت و خوراک را نیز تامین کرد؟ و کلا کار دانشجویی وجود دارد و چط.ر می توان کار دانشجویی پیدا کرد. لطفا من را راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

لطفا شماره تماس موسسات اعزام به قطر رو برام PM کنید

سلام بجه ها
    داستان زندگی من کمی مفصله - راستش من بعد از کلی بدبختی که برای ویزای امریکا کشیدم و بعد از کلبی بلا تکلیفی ویزای امریکام ریجکت شد و بخاط همین امریکا فرصت دکترا در دانشگاه قطر رو از دست دادم منظورم قطر یونیورسیتی هست- حالا استاد بهش دوباهر ایمیل زدم میگه برام الان درخواست ویزا داده که بعنوان ویزیتور یک 5 ماهیی برم پیشش و فاندم رو هم میده تا ببینیم بعد چی میشه- البته مسلمه که دانشگاه های قطر خوب نیستن- اما من دیگه بی خیال تحصیل شدم و فقط میخام برم دنبال پول- همین قطر اگه پارسال رفته بودم دکترا ماهی 9000 ریال قطر بهم میداد باضافه مالیات معاف و پزشکی هم معال و خوابگاه هم میداد- حالا هم اگه بعنوان ویزوتور برم احتمال خیلی زیاد دکترا میخونم- می خواستم از کسانی که الان قطر تحصیل یا زندگی یا کار می کنند و می تونند به من راهنمایی بدن بپرسم که ایا قطر جایی خوبی هست برای پول درآوردن ؟ اوضاع ویزای قطر چطوری ؟ البته ویزای من از طرف استادم مستقیما از خود قطر درخواست شده؟ کلا اگه کسی می تونه کمک کنه پیام خصوصی بده ممنون

Junior Member

سلام . برای پول دراوردند که خیلی جای خوبیه.
    من یه سوال دارم. شما چطوری با اساتید دانشگاهها آشنا میشین و باشون مکاتبه میکنید؟

یعنی کسی نبود که تو این دانشگاه داره درس میخونه؟ عچبا. در مورد مکاتیه با استادا برید تو سایت دانشگاه و ایمیلشون رو پیدا کنید باهاشون مکاتبه کنید- این راحت ترین کار ممکن هست

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    یعنی کسی نبود که تو این دانشگاه داره درس میخونه؟ عچبا. در مورد مکاتیه با استادا برید تو سایت دانشگاه و ایمیلشون رو پیدا کنید باهاشون مکاتبه کنید- این راحت ترین کار ممکن هست

دوست من اگر مشگل ویزا نخوری برو چون واقعا قطر رو به پیشرفت هست پول زیادی داره در واقع ثروتمند ترین کشور .و خیلی راحتم میتونی کار پیدا کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط maghsoud110 نمایش پست ها
    دوست من اگر مشگل ویزا نخوری برو چون واقعا قطر رو به پیشرفت هست پول زیادی داره در واقع ثروتمند ترین کشور .و خیلی راحتم میتونی کار پیدا کنی
    سلام ممنون از جوابت - خوب مشل منم همین ویز است - میخام ببینم وضعیت ویزا الان چطوریه- استادم بهم گفته که برای من درخواست ویزا داده؟ ممنه ویزا ندن؟

سلام ممنون از جوابت - خوب مشل منم همین ویز است - میخام ببینم وضعیت ویزا الان چطوریه- استادم بهم گفته که برای من درخواست ویزا داده؟ ممنه ویزا ندن؟
    نمیخوام نگرانت کنم ولی دوست من زنگ زده سفارت گفتن فعلا به ایرانی ها فقط ویزای دیپلماتیک میدن من امیدوارم ویزاتو بتونی بگیری لطفا نتیجه اینکه ویزا گرفتی یا نه برامون بزار متشکرم

سلام دوستان
    از دوستانی که در مورد ادامه تحصیل تو قطر اطلاع دارند می خواستم بدونم که آیا دانشگاه های اونجا ارشد IT دارند ؟
    چه گرایشهایی؟

Junior Member

سلام دوست عزیز شرایط من هم دقیقا مس شماست و 2 بار از سفارت امریکا ریجکت شدم و الان از قطر پذیرش گرفتم و لی تمام نگرانیم از ویزاس
    اگه به شما ویزا دادن حتما ما رو در جریان بذارین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)