صفحه 25 از 26 نخستنخست ... 151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : فوری: تحصیل در قطر

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    منم اولین بار همین رو گفتم و باورم نمیشد. بگذریم می خواد
    لیسانس نمی دونم
    بابا دمشون گرم انصافا.
    کلا بخوایین حساب کنین میشه به همه هزینه ها رسید .هزینه دانشگاه و زندگی

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

دوستان قصد دارم برای دکترای مارکتینگ اقدام کنم.
    پیشنهادتون چه دانشگاهی است؟
    فاند که از واجبات برای این رشته...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

راستی قطر پزشکی داره؟؟ هزینه اش چجوریه؟ می ارزه رفتن؟؟؟

Junior Member

سلام . دوستان کسی رو میشناسن که تو قطر در حال تحصیل مکانیک باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان یه سوال من شنیدم تویه کشورهای عربی خیلی بچه های دکتری ایرانیو تحویل میگیرن خیلی هم بهشون خوب پول میدن برای گذروندن یه دوره مثلا یه ساله واقعیت داره یا نه؟
    ممنون

با سلام
    دوستان من ارشد عنران محیط زیست از دانشگاه علم و صنعت دارم ویک مقاله ISI.
    من خانم هستم و متاهل. کسی درمورد محدودیت جنسیتی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در قطر اطلاعی داره؟ درمورد ادامه تحصیل در رشته محیط زیست چطور؟
    ممنون

Junior Member

سلام. هیچ محدودیت جنسی در دانشگاه های قطر وجود نداره. پزشکی در دانشگاه ویل کرنل که ورودی نسبتا سختی داره ارائه میشه و جدیدا در جامعه قطر هم داره اضافه میشه .اینجا دکتر ایرانی با پاس ایرانی اصلا نداریم و اگر هم اون دکتر ایرانی باشه صد درصد پاس خارجی داره. این هم اضافه کنم که هیچ دانشگاهی در قطر به جز جامعه قطر اون هم در بعضی از رشته ها دکتری نداره پس تنها انتخاب برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری جامعه قطره.دانشگاه های امریکایی هم فقط تا لییسانس دارن اما در دانشگاه تکزاس رشته ی شیمی فوق هم داره. اتفاقا یکی از بچه های ایرانی همین امسال از رشته ی مکانیک دانشگاه تکزاس داره فارغ التحصیل میشه اما نمی دونم که راضی هستن که اسمشون رو بگم یا نه

Junior Member

دوستان من تکرار می کنم چون خیلی از شماها اشتباها فکر می کنید دانشگاه های امریکایی مقطع دکتری دارن:هیچ کدوم از دانشگاه های امریکایی قطر حتی مقطع فوق لیسانس هم ندارن و فقط مهندسی شیمی فوق داره. برای لیسانس حتما باید نمره ی اس ای تی بالایی داشته باشیدو ایلتس شش به بالا اما معمولا ایلتسای هفت به بالا رو پذیرش می کنن و برای ارشد حتما باید جی ار ای بدید . دانشگاه قطر هم برای لیسانس معدل دیپلم بالای نوزده و ایلتس پنج به بالا می خواد و بعضی از رشته هاش به زبان عربی ارائه میشه پس قبل از هرچیزی به خود سایت دانشگاه ها مراجعه کنید.اونها کامل تر از حرف های ماها هست و به طور جامع در مورد همه چیز صحبت کرده.در ضمن دانشگاه های امریکایی به هیچ وجه اسکالرشیپ نمیدن و فقط فایننشیال اید میدن کن در واقع قرض هست.یعنی شما در طی تحصیل یک مقدار از پول رو نمی دید اما بعد از فارق التحصیلی باید همه ی پول رو کاملا بپردازید.من این اطلاعات رو در مورد افرادی که از خود قطر اقدام می کنن می دونم و اگر قوانین در مورد دانشجوهایی که ار خارج از قطر پذیرش می گیرن متفاوت باشه اطلاعی ندارم. برادر خودم در دانشگاه تکزاس رشتهی نفت می خونه بنابراین از اطلاعاتی که دارم میدم صددرصد مطمئنم

Junior Member

سلام دوستان دانشگاه های قطر رشته کامپیوتر دارند شهریه چطور هست بعدش میشه با ویزای تحصیلی کار کرد دوستان جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام

نه... تافل و آیلتس نمیخواد... اونجا به محض ورودتون به دانشگاه ازتون تست تعیین سطح زبان میگیرند.... اما داشته باشید خب مسلما به نفعتونه... از بازار کار عمران اطلاع ندارم...من یک نفر رو میشناسم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس دانشجو میبره... تضمین نمیکنم

اگر میخواهید پی ام بزنید تا بهتون معرفی کنم

سلام میشه شماره ایشون رو به من بگید
    saeed.jtle@mail.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)