صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 257 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

با سلام
    میشه لطف کنید شماره ی تماس یا راه ارتباط برای گرفتن اطلاعات چگونگی اپلای به دانشگاه های قطر رو پیدا کنیم.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر و مسائل مرتبط

با عرض سلام. کسی راجب به تحصیل دندانپزشکی و فوق تغذیه در کشور قطر اطلاعی دارد؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قطر

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    سالم
    ببخشید من فوق لیسانس کامپیوتر هستم و میشه برای phd اقدام کرد وبورس یا با وام رفت.ممنون میشم راهنمایی کنید .یا شماره های بدید که کسی این پذیرش رو انجام میده
    http://www.qu.edu.qa/students/admiss...ms/phd-eng.php

Junior Member

سلام ارزش شو داره این همه هزینه کنیم بیاییم قطر درس بخونیم ایا اینده شغلی تظمینی داریم بنده به زبان انگلیسی و عربی اشنایی کامل دارم شانس پیدا کردن شغل پارت تایم چند درصد هست ایا دانشگاه ها شهریه رو قصد بندی میکنن با 13 هزار دلار تا چند وقت میشه اون جا زندگی کرد واسه قوق لسانسس همین دانشگاه جامع قطر خوبه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    سلام ارزش شو داره این همه هزینه کنیم بیاییم قطر درس بخونیم ایا اینده شغلی تظمینی داریم بنده به زبان انگلیسی و عربی اشنایی کامل دارم شانس پیدا کردن شغل پارت تایم چند درصد هست ایا دانشگاه ها شهریه رو قصد بندی میکنن با 13 هزار دلار تا چند وقت میشه اون جا زندگی کرد واسه قوق لسانسس همین دانشگاه جامع قطر خوبه ؟
    دوست عزیز، با اینکه از پست شما 3ماه گذاشته اما میگم که شاید افراد دیگه بخونند تاپیک رو...

اول این رو بگم که ویزای قطر رو خیلی سخت تر از کشورهای دیگه ی منطقه میتونید بگیرید...
    من چند وقت پیش دانشگاه قطر بودم از نظر محیط دانشگاه خیلی دانشگاه خوبیه... هم خیلی اکتیو هست از نظر کنفرانس های بین المللی، پروژه های صنعتی و ... و هم اینکه مثل جاهای دیگه ی قطر تر و تمیز و شیک هست.
    اساتیدی که داره اکثرا از دانشگاه های مطرح جهان جذب شدند...
    از نظر ساپورت مالی، شما اگه بتونید اونجا پوزیشنی بگیرید که بهتون ماهیانه حقوق داده بشه میشه گفت خوبه. ولی بستگی به مقدار حقوقی که بهتون میدن
    خرج زندگی در قطر به شدت بالاست، از دوبی خیلی گرون تر هست، خصوصا مسکن. شما «حداقل» ماهی 2هزار دلار رو برای خرج خونه و خورد و خوراکت باید کنار بذاری...
    رنکینگ دانشگاه قطر هم خوب هست و هر سال داره بهتر میشه... در سال جاری 393 هست و جزو دانشگاه های خوب خاورمیانه است
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

دوستانی که می خواستن به من پیام بدن ولی به خاطر پر بودن صندوق پیام من نتونستن میتونن به من ایمیل بدن که من شرمنده نشم. من واقعا به این سایت زیاد سر نمیزنم و اصلا برای پیدا کردن پسورد و یوزرم کلی وقت گذاشتم تا یادم بیاد. اگر تونستم جواب میدم و اگر هم که نمیدونستم که شرمنده.
    دیگه این که راجع به قسط بندی شهریه ها پرسیدید که باید بگم بله دانشگاه های امریکایی همه این کارو انجام میدن. به این صورت که شما بعد اپلای کردن برای financial aid با توجه به در امد وخرجو مخارجی که دارید یه مقداری مثلا پنجاه درصد به شما aid میدن که بعدا باید حتما پرداخت بشه. بقیه ی اون پنجاه درصدو هم میتونید به صورت قسط بندی شده بدید. این پولایی که جمع شده بعدا که وارد کار شدید خودشون از حساب بانکیتون ماهانه برمیدارن. اگر هم که فوق قبول شدید این پروسه می اوفته برای بعد فوقتون. دانشگاه قطر که خیلی ارزونتر از دانشگاهای دیگه هم هست بعضی موقع ها اگه واقعا درستون خوب باشه بورس میکننتون. البته اینو در نظر بگیرید که دانشگاه قطر دانشگاه تاپی حتی تو قطر هم حساب نمیشه! یه مقدار بی در و پیکره و ... الانا داره بهتر میشه ولی دانشگاه قطر کلا به حسب نمیاد.
    یه نکته : بعد از فاق التحصیلی از دانشگاهای امریکایی اینجا به هیچ عنوان توی مدرکتون هیچ نشانی از قطر نخواهد بود! مثل اینکه شما از شعبه ی اصلی فارق التحصیل شدید
    اجاره ی یک خونه به شدت کوچیک یه چیزی در حدود سه میلیون تومن در میاد ویه خونه ی عادی و متوسط شیش میلیون پس فکر نکنید که ورود به قطر مساوی با پول پارو کردنه چون مخارج بالاست .
    ویرایش توسط roya_nn62 : August 22nd, 2017 در ساعت 08:59 PM دلیل: ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام به دوستان عزیز
    آیا امکانش هست توی قطر برای کسی که به زبان عربی مسلطه ارشد رو به زبان عربی بخونه
    توی این حالت آیا نیازی به مدرک زبان انگلیسی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)