سلام دوستان،
من این تاپیک رو درست کردم چون به مشکل تازه ای خوردم و فکر میکنم مشکل برخی دیگه از بچه ها هم باشه. ممنون میشم تجربه و راه حل پیشنهادیتون رو در این مورد بدید.

من به تازگی با هم خونه ام مشکل پیدا کردم و اونم اینه که اون بدون اجازه من وسایل من رو برمیداره، نه برای استفاده که برای انداختن بیرون به بهانه اینکه اینها نباید توی محیط مشترک باشه یا اینکه من دوست ندارم اینها رو اینجا ببینم. شاید به نظرتون مسخره بیاد ولی این بحث سر چیزهای بی اهمیت و کوچیک مثل بودن دمپایی پشت در اتاق توی سالن هم هست. یا اینکه میز من رو شکسته و بعد هم قسم میخوره که من دست بهش نزدم . یا سر تمیز کردن خونه هم مشکل داریم. دیشب وسایل من رو برداشت برد بیرون بندازه دور و من هم در خونه رو روش بستم و یه ده، بیست دقیقه ای پشت در خونه نگهش داشتم. بعد اومده ادعا میکنه اگر زنگ بزنم پلیس میاد دستگیرت میکنه. دارم فکر میکنم خونه رو عوض کنم ولی تا اون مدت نمیدونم چیکارش کنم که دیگه کاری به من نداشته باشه. ( واقعا روی اعصابه) .حالا میخوام ببینم شما میدونید قوانین چی میگه برای این قضیه؟ من اگر زنگ بزنم پلیس فایده ای داره؟ توی پرونده من چیزی ثبت میشه و بعد برای ویزا یا گرین کارت مشکلی پیدا میکنم؟ یا اگر اون زنگ بزنه پلیس چی؟ در ضمن همخونه ای من یه پسر آمریکاییه.
ممنون از لطفتون