صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: مشکل داشتن با همخونه ای و قوانین آمریکا در این مورد

پیش فرض پاسخ : مشکل داشتن با همخونه ای و قوانین آمریکا در این مورد

م دو مدل همخونه اي اي امريكايي داشتم
    يكي خيلي سرد بود و سرش تو كار خودش بود و اصلا حرف اينام نميزد و اون خيلي خوب بود و ادم راحته واسه خودش
    اما دومي گرم بود و مذهبي البته اذيت كن نبود ولي دو سه سري چيزايي كه تو يخچال ميذاشتم رو ميرفت ميخورد و تا نزديكاي تموم شدنش ميخورد بعد بهش گفتم يه بار گفت نه من نخوردم و خلاصه اونم تموم شد و من از اونجا رفتم. به نظر منم سعي كنيد كنار بياييد و خيلي يدندگي نكنيد و اينكه ادم پرفكت هيچ جاي دنيا وجود نداره و مورد بعد اينكه خودتونم الان ميگيد مطمئن نيستين اون اومده! و بهتره همون كاري كه پيشنهاد دادم رو بكنيد.

Junior Member

ممنون از راهنماییهاتون.
    من تصمیم گرفتم از اینجا برم منتها چند تا مورد هست.
    یک اینکه من تازه یک ماهه اومدم اینجا
    دو اینکه من اجاره ماه بعد +اجاره ماه آخر + دپازیت رو دادم به صاحبخونه
    من قراره با صاحبخونه حرف بزنم و میخوام یه طوری متقاعدش کنم که حداقل دو سوم پول منو بده تابرم یه خونه دیگه پیدا کنم. در ضمن فکر میکنم اگر کسی که پیدا میکنم به جای خودم بفهمه من برای مشکل همخونه دارم میرم طبیعتا خونه رو نمیگیره و من هم ظاهرا مجبورم کسی رو به جای خودم بزارم و برم.
    حالا به نظر شما به صاحبخونه چی بگم که حاضر بشه دست کم دو سوم پول منو بده تا من از اینجا برم و بعد یک نفر رو پیدا کنم به جای خودم.
    ممنوم

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgan نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییهاتون.
    من قراره با صاحبخونه حرف بزنم و میخوام یه طوری متقاعدش کنم که حداقل دو سوم پول منو بده تابرم یه خونه دیگه پیدا کنم. در ضمن فکر میکنم اگر کسی که پیدا میکنم به جای خودم بفهمه من برای مشکل همخونه دارم میرم طبیعتا خونه رو نمیگیره و من هم ظاهرا مجبورم کسی رو به جای خودم بزارم و برم.
    حالا به نظر شما به صاحبخونه چی بگم که حاضر بشه دست کم دو سوم پول منو بده تا من از اینجا برم و بعد یک نفر رو پیدا کنم به جای خودم.
    ممنوم
    دوست گرامی
    صاحبخونه شما طبق چیزی عمل مکینه که در قرارداد شما اومده. پس فقط قراردادتون رو با دقت بخونید که بدونید چه شرایطی رو دارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgan نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییهاتون.
    ممنوم
    اگهی بزنید craigslist واسه میدا کردن نفر. فقط یا باید کمی در کرایه تخفیف بدید یا دپوزیت رو مثلا بدید. به احتمال زیاد تا شروع ترم جدید نفر پیدا میشه. بنویسید با یه هموطن جا پیدا کردم یا با دوست صمیمیم میخوام بمونم.خیلی عجیبه از ادم 30 ساله این کارها!
    شاید اون همخونه ای تون میخواد جای شما یکی دیگه رو بیاره این کارارو میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    فکر نکنم. کارهای این دوستمون (کثیف نگه داشتن خونه، قفل کردن در روی هم‌اتاقی و تهمت دزدی زدن) بیشتر روی اعصابه تا اون.
    پیشنهاد من اینه که هر چه سریعتر یه جای مستقل بگیرید دوست عزیز. زندانی کردن ادم ها جرم بزرگیه، خوشحال باشید که به پلیس زنگ نزده.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    اگهی بزنید craigslist واسه میدا کردن نفر. فقط یا باید کمی در کرایه تخفیف بدید یا دپوزیت رو مثلا بدید. به احتمال زیاد تا شروع ترم جدید نفر پیدا میشه. بنویسید با یه هموطن جا پیدا کردم یا با دوست صمیمیم میخوام بمونم.خیلی عجیبه از ادم 30 ساله این کارها!
    توی Craigslist آگهی زدم . نه بابا، اونم خودش آگهی زده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad نمایش پست ها
    فکر نکنم. کارهای این دوستمون (کثیف نگه داشتن خونه، قفل کردن در روی هم‌اتاقی و تهمت دزدی زدن) بیشتر روی اعصابه تا اون.
    پیشنهاد من اینه که هر چه سریعتر یه جای مستقل بگیرید دوست عزیز. زندانی کردن ادم ها جرم بزرگیه، خوشحال باشید که به پلیس زنگ نزده.
    گل پسر چرا حرف در میاری؟
    من کی گفتم خونه رو کثیف نگه داشتم یا تهمت دزدی بهش زده ام؟ عرض کردم انتظار داشت خونه ای که از قبل از اینکه من برم کثیف مونده بود رو من برم براش تمیز کنم و من نکردم تا خودش تمیز کرد. شما اگه تازه بری توی یک خونه ای که کثیفه و هم خونه ایت بگه تو باید تمیز کنی، تمیز میکنی؟
    من یادم نمیاد تهمت دزدی زده باشم، گفتم شک دارم میاد توی اتاقم و البته اطمینان ندارم و نمیتونم در موردش حرفی بزنم و نمیزنم.
    اون رو زندانی هم نکردم بلکه وقتی وسایل من رو برد از خونه بندازه بیرون در خونه رو بستم که نیاد توی خونه چیز دیگه ای رو هم ببره بندازه بیرون. (بیرون خونه مونده بود نه توی خونه زندانی شده بود) و البته خوشحالم که به پلیس زنگ نزده چون نمیدونستم این کار جرمه و البته اگر میدونستم خودم به پلیس زنگ میزدم که اون وسایل من رو انداخته بیرون)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)