صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 78910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 185

موضوع: بار داخل هواپیما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بار داخل هواپیما

سلام

ببخشید ۶ تا سوال داشتم در مورد پروازایی که به امریکا انجام مشه ( با ترکیش یا لوفتانزا یا قطر ایرلاین مثلا)

۱) ساز ، تار، کسی تا حالا ایا برده ؟ میشه بگید چطوری؟
    ۲) سایز تار بزرگ تر از حد عادی carry-on هست ، میشه بردش داخل هواپیما؟
    ۳) اگر بخوایم ساز داخل بار بدیم ، جدا از ۲ تا چمدون ایا قبول میکنن؟ و چقدر اضافه بار به ازای هر کیلو میگیرن؟
    ۴) به صرفه تره اضافه بار بدم بنظرتون یا ببرمش داخل و بعدا دردسرای پیاده شدن تو مکان های توقف داشته باشم یا نه اصلا بگم بعدا بیمه اش کنن و با پست بفرستند؟
    ۵) ممنوعیتی در نوع دارو هایی که میشه برد و تعدادش وجود داره؟
    ۶) از کجا میشه لیست وسایل غیرمجار چه در carry-on داخل هواپیما چه چمدون داخل بار پیدا کرد؟

پیشاپیش ممنون از حوصله و وقتتون

Junior Member

سلام

من تصمیم دارم برای یه نفر یه لپ تاپ هدیه ببرم ایران و به همین خاطر نمی خوام (تا جایی که میشه) از جعبه آکبندش درش بیارم. توی فروم های خارجی در مورد این قضیه سرچ کردم تا جواب این سوال رو پیدا کنم:

اصلا میشه لپ تاپ رو با packaging ش برد تو هواپیما؟؟؟
    یه سری گفته ان میشه چون دستگاه اسکن می تونه اگه بزاریش تو چمدون هم تشخیصش بده ولی نذار که می دزدن! ببر با خودت به عنوان carry on توی کابین
    یه سری میگن فرودگاه گیر میده و میگه باید لپ تاپ رو درش بیاری رو مستقلا توی یه سبد TSA بزاری برای اسکن

بالاخره میشه یا نمیشه؟! (مبدا سفر کاناداست)

و سوال دوم اینکه (فارق از جواب سوال اول)، آیا carry on همیشه یه تیکه بار هست یا میشه کنارش یه backpack یا همون کوله خودمون رو هم داشت؟؟؟
    یه چیزایی خوندم مثلا اینکه back pack یه جور personal item هست و در کنارش میشه یه carry on هم داشت. این درسته؟؟؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام دوستان عزیز
    من صفحات اخیر فروم و خوندم ولی جوابی برای این سوال پیدا نکردم.
    ما دو نفریم، برای پرواز تهران-ونکور. هنوز بلیط نگرفتیم

باری که میخوایم تحویل بدیم، فکر نمیکنم از 2تا 20 کیلو بیشتر بشه
    ولی باری که میخوایم ببریم توی هواپیما اینه: 1- 3تار با کیف مخصوصش 2- لبتاب با کیف 3- یه کوله متوسط ( وزن مجموعشون 14 کیلو نمیشه)

با این وسایل آیا محدودیتی در انتخاب ایرلاین وجود داره؟ فکر میکنم اگر ساز یا لب تابو بدم قسمت بار آسیب ببینن. اندازه و شکل خاص ساز برای بردنش همراه خودم داخل هواپیما مشکلی ایجاد نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من صفحات اخیر فروم و خوندم ولی جوابی برای این سوال پیدا نکردم.
    ما دو نفریم، برای پرواز تهران-ونکور. هنوز بلیط نگرفتیم

باری که میخوایم تحویل بدیم، فکر نمیکنم از 2تا 20 کیلو بیشتر بشه
    ولی باری که میخوایم ببریم توی هواپیما اینه: 1- 3تار با کیف مخصوصش 2- لبتاب با کیف 3- یه کوله متوسط ( وزن مجموعشون 14 کیلو نمیشه)

با این وسایل آیا محدودیتی در انتخاب ایرلاین وجود داره؟ فکر میکنم اگر ساز یا لب تابو بدم قسمت بار آسیب ببینن. اندازه و شکل خاص ساز برای بردنش همراه خودم داخل هواپیما مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    سلام
    برای مسیر تهران به ونکوور با یک توقف ما سه تا ارلاین در کل بیشتر نداریم که مقرارت بار مجانیشون روی کلاس اکونومی به صورت زیر هست
    1. لوفت هانزا بار چک این اش دو بسته 23 کیلو بار داخل کابین 8 کیلو
    2. کی ال ام بار چک اینش دو بسته 23 کیلو بار داخل کابین 11 کیلو
    3. بریتیش بار چک اینش یک بسته 23 کیلو بار داخل کابین 23 کیلو

میزان بار مجانی داخل کابین تعدادش مهم نیست بلکه مجموع باری که دارید میبرید داخل کابین مهم هست

سلام دوستان
    من یک سوالی دارم.
    من میخام با بریتیش بیام
    ایران.من قبلا با ایجیین اومدم. میخاستم ببینم ک
    آیا کوله پشتی من ک توش لپ و تاب و خودکار و پاسپورت میزارم، جزو 8 کیلو بار محسوب میشه؟
    بعد یه سوال دیگه، در مورد وزن بار هرجایی دوستان اعداد مختلف نوشتن، من فلایتیو رو چک کردم میزنه بار مجاز 30 کیلو، 30 کیلو درسته؟
    سوال اخرمم اینکه، من یه 30 کیلو دیگه بخام بیارم بار، باید 30*8 یورو بدم؟ 240 یورو بابت یه چمدان اضافه؟
    خواهشن سریع جواب بدید.

Junior Member

سلام

آیا می توان دوربین عکاسی را هم با خود با داخل کابین برد؟ آیا وزن آن با همان وزن 8 کیلوی مجاز داخل کابین است یا جدا از آن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rose14 نمایش پست ها
    سلام

آیا می توان دوربین عکاسی را هم با خود با داخل کابین برد؟ آیا وزن آن با همان وزن 8 کیلوی مجاز داخل کابین است یا جدا از آن است؟
    بله میتونید
    بله جزو اون 8 کیلو محسوب میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

دوستان من نهایت بار مجازم 30 کیلوست با یک کوله دوربین عکاسی، شهریور میرم اما جایی که میرم نیاز به لباس زمستونی دارم، کاپشن و لباس های گرم همه حجیمه!!!!!
    کسی پیشنهادی داره؟
    من شهریور میرم

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان

من میخوام بلیط به مقصد سئول از تهران رزرو کنم. ولی هر کاری میکنم مشخصات بار رو نمیتونم چک کنم. آیا میشه آنلاین چک کرد یا توی بلیط میشه دید؟
    ایرلاین من اینه china Southern Airlines
    دو تا توقف دارم جفتشون توی چینه... آیا نیاز به ویزای ترانزیت یا هر اجازه ورود دیگری دارم؟

ممنون
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام بلیط به مقصد سئول از تهران رزرو کنم. ولی هر کاری میکنم مشخصات بار رو نمیتونم چک کنم. آیا میشه آنلاین چک کرد یا توی بلیط میشه دید؟
    ایرلاین من اینه china Southern Airlines
    دو تا توقف دارم جفتشون توی چینه... آیا نیاز به ویزای ترانزیت یا هر اجازه ورود دیگری دارم؟

ممنون
    بار رو نمیدونم ولی ویزا مثل اینکه لازم داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)