صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 265

موضوع: مشکل در فرودگاه امام

پیش فرض مشکل در فرودگاه امام

کمک فوری :
    تو فرودگاه امام از من دو تا ایراد گرفتن
    1- بلیط یک طرفست
    2- روی ویزای سوئد شماره پاسپورتم قید نشده.
    ازم امضا گرفتن ولی گفتن تو دوهه یا استکهلم دیپرت میشم .

سوال و کمک:
    1- ویزای پاسپورت شما چطوریه؟
    2- من چطور قانعشون کنم که چرا از Qatar air line بلیط یکطرفه گرفتم ؟

پیش فرض پاسخ : مشکل در فرودگاه امام

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما
    کمک فوری :
    تو فرودگاه امام از من دو تا ایراد گرفتن
    1- بلیط یک طرفست
    2- روی ویزای سوئد شماره پاسپورتم قید نشده.
    ازم امضا گرفتن ولی گفتن تو دوهه یا استکهلم دیپرت میشم .

سوال و کمک:
    1- ویزای پاسپورت شما چطوریه؟
    2- من چطور قانعشون کنم که چرا از Qatar air line بلیط یکطرفه گرفتم ؟
    تو ویزای من هم شماره پاسپورت قید نشده ! مگر باید قید بشه ؟!! اصلآ کسی هست که شماره پاسپورتش تو ویزاش باشه ؟!!
    Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

Junior Member

کی این گیر رو به شما داده؟ هر کس داده کاملا بی اطلاع بوده جون بلیط دوطرفه رو وقتی می خوان که ویزا به صورت ویزیتور یا محدود باشه مثل ویزاهای توریستی. ویزای ما اقامتی هستش یعنی میریم که اونجا بمونیم. بعدش هم شماره 7 رقمی که همون فایل نامبر شما در درخواست ویزا بوده روی ویزا قید شده. موقعی که وارد میشید افسر اداره مهاجرت اون شماره رو وارد کامپیوتر میکنه و از دیتا بیسی که دارن کلیه مشخصاتتون از جمله شماره پاسپورتتوت رو با پاسپورتی که دستتون هست چک کی کنه و بعد اجازه ورود میده. در ضمن اگر قراره با این ویزا توی سوئد دیپورت بشیم باید در سفارت رو تخته کرد اینجا! فکر نمی کنم قانونی تر از ما کسی وارد سوئد شده باشه چون مجوز ما از توی خود سوئد صادر شده نه از داخل سفارت. نگران نباشین. ایشالا این آقا نیمای ما هم به سلامتی خبر ورودش رو اعلام می کنه و همه از نگرانی در میان. این مسئول قطر ایویز احتمالا تاحالا ویزای دانشجویی ندیده بوده!!!
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

من دیروز از فرودگاه امام با بلیط یک طرفه و ویزای مشابه شما آمدم گوتنبرگ. اصلا این سوالات را نپرسید اما بعد از مهر خروج در پاسپورت و در قسمت چک کردن ویزا از من در مورد ویزا پرسید و اینکه آیا مدارک دانشجوییم همراهم است یا نه!!
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

بچه ها ویزای ما اقامت موقت هست یعنی در طول مدت ویزا هر چند باری که بخواهیم میتونیم بیاییم ایران و برگردیم بدون اینکه نیازی به اقدام مجدد برای اخذ ویزا باشه . از این نظر با ویزاهای توریستی تفاوت میکنه بعد هم باید بگم اگر بلیط دو طرفه لازمه پس بلیط یک طرفه رو برای چی آژانس ها میدن و اگر این قدر که شما میگید این مسئله مهم بود جتما" تو مدارکی که سفارت برای ویزا از ما می خواست بلیط هم ذکر میشد اگر دقت کرده باشید اکثر بچه ها تو فرودگاه امام مشکل داشتن اونم به خاطر اینه که ارگان های ایران عادت کردن که تو هر حوزه ای سرک بکشن و کاسه داغ تر از آش بشن

Junior Member

سلام،

air line این موارد را چک می کنه یا..؟

و مواردی مشکل ایجاد می کنه؟

نامه پذیرش دانشگاه کافیه؟

ممنون.

در مورد شماره پاسپورت منظور همون شماره ای هست که روی پاسپورت خورده و بصورت پرچ شده در تمام صفحات پاسپورت هست.ویزای من مربوط به کاناداست و هم شماره پرونده سفارت خورده و هم شماره پاسپورت.

در مورد دو طرفه یا یکطرفه بودن من از دفتر اصلی امارات پرسیدم گفتن یکطرفه بودن یا نبودن به نوع ویزا به تنهایی بستگی نداره به مدت زمان ویزا هم بستگی داره مال من دانشجویی اما چون 3 ماهه است باید دو طرفه بگیرم.

موفق باشید
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Senior Member maryamf آواتار ها

پرسنل فرودگاه امام خوب آموزش ندیدند و ضعیف هستند. مشکل همینه. بارها گفته شده که این پرسنل شایستگی لازم رو ندارن. اگه اونجا چنین مواردی پیش اومد خونسردی خودتون رو حفظ کنین و به کارتون ادامه بدید.

نه بابا! فقط بايد توجيه بشوند كه شما دانشجويي مي ريد نه تفريحي! همون طور كه بقيه گفتند نامه رسمي دانشگاه به دردتون مي خورد!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

Senior Member maryamf آواتار ها

من تا حالا ویزای دانشجویی نگرفتم ولی ویزای تفریحی برای سوئد یعنی شنگن(البته تا 3 ماه). غیر از اینه؟ پس خیلی مهمه که نامه پذیرش یا contract همراهمون باشه؟ درسته؟

صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)