صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 185

موضوع: بار داخل هواپیما

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بار داخل هواپیما

http://www.qatarairways.com/global/e...age-items.page

قطری میگه برای سازهایی که داخل کابین هستن باید بلیت بخرید اگه روی صندلی میگذارید...
    کسی ساز برده با خودش تا حالا؟
    ما میخواهیم سه تار ببریم که به نظرم همون بالای سر جا میشه نیاز به صندلی اضافه نیست....
    کسی تجربه داره؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

دوستان یه مشکلی به وجود اومده ! پدرم و 2تا از دوستاش برای یه سفر کاری با پرواز ترکیش رفتن ونیز ! اما بارشون گم شده ! الان یه کمکی بهم بدین پرواز ترکیش خسارت رو پرداخت می کنه یا اینکه ساک هاشون رو پیدا کنه برگردونه بهشون ؟ احتمالش هست که توی فرودگاه ترکیه ساک ها گم شده باشه یا اینکه مشکل از طرف فرودگاه امام می تونه باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
    دوستان یه مشکلی به وجود اومده ! پدرم و 2تا از دوستاش برای یه سفر کاری با پرواز ترکیش رفتن ونیز ! اما بارشون گم شده ! الان یه کمکی بهم بدین پرواز ترکیش خسارت رو پرداخت می کنه یا اینکه ساک هاشون رو پیدا کنه برگردونه بهشون ؟ احتمالش هست که توی فرودگاه ترکیه ساک ها گم شده باشه یا اینکه مشکل از طرف فرودگاه امام می تونه باشه ؟
    سلام
    بارشون كاملن گم نشده براشون پيدا ميكنند و به آدرس كه اعلام ميكنند تحويل ميدن

سلام. دوستان میخواستم ببینم اطلاع دارین که داخل carry on میتونیم مواد غذایی مثل آجیل ومقداری حبوبات و ادویه ببریم؟ چون من چمدون 30 کیلوگرمیم دیگه جا نداره. یا اینکه پیشنهاد میدید این مواد رو داخل کابین نبرم.؟

Junior Member

خسته نباشید
    من و همسر و فرزند 21 ماهه ام با پرواز آسترین به وین میریم.هر یک دو تا 23 کیلو و فرزندم یه 10 کیلو. دوچند سوال:
    1.اگه چمدونامون یکی دو کیلو سنگین تر باشه به مشکل می خوریم؟در این پرواز از میزان جریمه ی احتمالی و سختگیری در اینمورد اطلاع دارید؟
    2.ساکی که من و همسرم داخل کابین می بریم میتونه 7-8 کیلو باشه.کیف دوشی(دستی) خانوم تا چند کیلو میتونم توش چیز بذارم؟و کیف دستی مردونه تا دو سه کیلو؟
    3.بردن خشکبار و کتاب داخل ساک کابین مشکلی داره؟میوه چطور؟
    4.آیا ساک بچه که مثلا توش پوشک و لباس بچه باشه سوای ساک خودمون مجازه و تا 4 کیلو مشکلی داره؟چون بچم زیر دو ساله و فقط واسه پول بلیطش بیمه ی 150000 گرفتن
    5.یه متکا و بالش کوچولو واسه بچم میتونم تو هواپیما ببرم؟
    6.در مورد مایعات:هر یک تا یک لیتر میتونیم تو چمدون بذاریم؟و اینکه باید به چه فرم و اندازه هایی باشن؟عسل و شامپو و خمیر دندون مشکلی داره؟
    7.میدونم که داروها باید همراه نسخه ی پزشک باشه.بچه ام هفته ای یک قطره ویتامین آ&د و یه قطره ی آهن مصرف میکنه و حساب کردم واسه 6 ماه از هر کدوم 25 تا(مجموع 50تا) و هر15 میلی لیتر.آیا مشکلی ایجاد میشه؟واینکه پمادهایی که واسه بعد تعویض پوشک بچه ست وحدودا 125میلی گرمه/6تا با نسخه ی پزشک میشه برد؟آخه فقط با این نوع پماد بدنش سازگاره.
    8.یک چمدون اضافه ی 23 کیلو اگه امکان بردنش باشه جریمش چقدره؟
    با سپاس از وقتی که میذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط bahereh نمایش پست ها
    خسته نباشید
    من و همسر و فرزند 21 ماهه ام با پرواز آسترین به وین میریم.هر یک دو تا 23 کیلو و فرزندم یه 10 کیلو. دوچند سوال:
    1.اگه چمدونامون یکی دو کیلو سنگین تر باشه به مشکل می خوریم؟در این پرواز از میزان جریمه ی احتمالی و سختگیری در اینمورد اطلاع دارید؟
    2.ساکی که من و همسرم داخل کابین می بریم میتونه 7-8 کیلو باشه.کیف دوشی(دستی) خانوم تا چند کیلو میتونم توش چیز بذارم؟و کیف دستی مردونه تا دو سه کیلو؟
    3.بردن خشکبار و کتاب داخل ساک کابین مشکلی داره؟میوه چطور؟
    4.آیا ساک بچه که مثلا توش پوشک و لباس بچه باشه سوای ساک خودمون مجازه و تا 4 کیلو مشکلی داره؟چون بچم زیر دو ساله و فقط واسه پول بلیطش بیمه ی 150000 گرفتن
    5.یه متکا و بالش کوچولو واسه بچم میتونم تو هواپیما ببرم؟
    6.در مورد مایعات:هر یک تا یک لیتر میتونیم تو چمدون بذاریم؟و اینکه باید به چه فرم و اندازه هایی باشن؟عسل و شامپو و خمیر دندون مشکلی داره؟
    7.میدونم که داروها باید همراه نسخه ی پزشک باشه.بچه ام هفته ای یک قطره ویتامین آ&د و یه قطره ی آهن مصرف میکنه و حساب کردم واسه 6 ماه از هر کدوم 25 تا(مجموع 50تا) و هر15 میلی لیتر.آیا مشکلی ایجاد میشه؟واینکه پمادهایی که واسه بعد تعویض پوشک بچه ست وحدودا 125میلی گرمه/6تا با نسخه ی پزشک میشه برد؟آخه فقط با این نوع پماد بدنش سازگاره.
    8.یک چمدون اضافه ی 23 کیلو اگه امکان بردنش باشه جریمش چقدره؟
    با سپاس از وقتی که میذارید
    تقریبا جواب کلیه سولات شما رو شرکت هواپیمایی که می رید خیلی راحت بهتون می ده و بهتره از کارگزار همون شرکت بپرسید
    اما اونش که کلی هست رو من و مدونم رو می گم
    1- این مربوط میشه اون کسی که بارها رو کنترل می کنه
    تو فرودگاه بستگی به اون داره که چجور باشه من خودم دیدم به کسی که گفته وزنه بارچمدونت دو کیلو اضافس برو کم کن
    2-شما دو ساک 8 کیلویی سایز کابین می تونید با خودتون ببرید داخل هواپیما اگ بچتون صندلی و بلیط داره احتمالا اون هم یک ساک داره وگرنه که نه
    3- خشکبار و کتاب مشکلی نداره میوه و رو نمی دونم یعنی تا حالا ندیدم ضمن اینکه پروار شما اینقدر طولانی نیست که به میوه پوست کندن و این کارا برسید
    تا هواپیما بلند شه میرن واسه پذیرایی و خوردنتون تمام شه دیگه باید هواپیما بشینه
    4-این جواب همون سوال دو هست
    5-قاعده مشکلی نداره
    6-توی چمدون بار می تونید ولی توی کابین به هیچ وجه مایعات اجازه ندارید حتی ادکلن بزرگ ممنون هست ، شاید در حد یه شیشه شیر بچه
    7- دقت کنید شما به یه کشور اروپایی می رید نه افغانستان اونجا همه چیز از بهترینش هست
    اما برای اطمینان خاطر بزارید تو چمدون بار و بدون مشکل می برید احتمال کنترل هم کم هست ولی نسخه ببرید برای اطمینان خاطر خودتون بهتره
    8 - این رو دیگه باید به همون شرکت زنگ بزنید بپرسید

سلام دوستان
    من با پرواز امارات دارم میریم ملبورن
    گفتن هر 1 کیلو اضافه بار 55 دلار به همراه 5% مالیات
    دیگه خودتون حساب کنید چقدر میشه

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    http://www.qatarairways.com/global/e...age-items.page

قطری میگه برای سازهایی که داخل کابین هستن باید بلیت بخرید اگه روی صندلی میگذارید...
    کسی ساز برده با خودش تا حالا؟
    ما میخواهیم سه تار ببریم که به نظرم همون بالای سر جا میشه نیاز به صندلی اضافه نیست....
    کسی تجربه داره؟
    دوست عزیز، من هفته پیش با قطر سه تارم رو بردم آلمان. میتونین تجربه ام رو اینجا ببینین.
    موفق باشید.

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره به چه قرص هایی تو هواپیما ایراد می گیرن؟؟

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم که اطلاع دارید آیا آلیتالیا سایز Carry-on رو هم چک میکنه؟ تو سایت خود آلیتالیا نوشته ابعادش نباید از 55*35*25 بیشتر باشه؟ ولی برای من 7 8 سانت توی Height و width بیشتر است، میخواستم بدونم به نظرتون گیر میدن؟ یا این سایزها یه چیز صوری است؟
    ممنون میشم هر چه سریعتر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)