صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 185

موضوع: بار داخل هواپیما

پیش فرض پاسخ : بار داخل هواپیما

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh_r نمایش پست ها
    سلام بچه ها من چندتا سوال دارم. من با ایران ایر میرم فرانکفورت و از اونجا با لوفتانزا میرم واشنگتن.

اولا من کوله پشتیم، کوله کوهنوردیه و یکم از سایز عادی کوله بزرگتره، آیا هواپیمایی گیر میده؟
    دوم اینکه من میخوام همه کتابامو بذارم تو کری آنم و ببرم تو هواپیما. آیا بازم گیر میدن؟
    یه کتاب دارم که 1.5 کیلوه به تنهایی، اگر بگیرم دستم بگم میخوام تو هواپیما بخونم گیر میدن؟
    سلام
    احتمال اينكه بهتون گير بدن زياد هست
    بار مجاز كابين شما 5 كيلو هست فقط
    http://www.iranair.com/Portal/Home/D...2-e4c3c28f4346

Junior Member

سلام. من پروازم با KLM هست تا ایتالیا، بعد از اونجا با الیتالیا میرم دترویت تو میشیگان. بعد با دلتا تا شهر خودم.. تو بلیطم نوشته دو تا بار 23 کیلویی میتونم ببرم که اینو مشکلی ندارم و چمدون هام 2 تا 23 کیلو هستن.. در مورد carry on هم تو بلیطم نوشته دو تا که وزن نداده براشون:
    CARRY-ON BAG:
    FCODTW: MAX 1PC FREE OF CHARGE PERSONAL ITEM
    AND/OR CARRY ON UP TO 45 LI 115 LCM
    DTWBGM: MAX 1PC FREE OF CHARGE PERSONAL ITEM

حالا من یه چمدون کوچیک سایز کابین دارم که 17 کیلو وزنشه!! + یه کوله لپتاپ اونم توش هزار تا چیز گذاشتم! 7-8 کیلو هم اون میشه..
    1. آیا به اینا گیر میدن بخاطر وزنشون؟
    2. carry on با توجه به اینکه تو بلیطم نوشته دو تیکه ایا علاوه بر چمدون و کوله لتاپ میتونم یه کیف دستی هم داشته باشم و اونو هم پر کنم؟!!!
    3. من قرص هامو (مسکن، آنتی بیوتیک، سرماخوردگی و ... ) ریختم داخل چمدون کوچیکه که ببرم داخل هواپیما.. گیر نمیدن به اینکه قرص دارم میبرم داخل هواپیما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط philaa نمایش پست ها
    سلام. من پروازم با KLM هست تا ایتالیا، بعد از اونجا با الیتالیا میرم دترویت تو میشیگان. بعد با دلتا تا شهر خودم.. تو بلیطم نوشته دو تا بار 23 کیلویی میتونم ببرم که اینو مشکلی ندارم و چمدون هام 2 تا 23 کیلو هستن.. در مورد carry on هم تو بلیطم نوشته دو تا که وزن نداده براشون:
    CARRY-ON BAG:
    FCODTW: MAX 1PC FREE OF CHARGE PERSONAL ITEM
    DTWBGM: MAX 1PC FREE OF CHARGE PERSONAL ITEM

حالا من یه چمدون کوچیک سایز کابین دارم که 17 کیلو وزنشه!! + یه کوله لپتاپ اونم توش هزار تا چیز گذاشتم! 7-8 کیلو هم اون میشه..
    1. آیا به اینا گیر میدن بخاطر وزنشون؟
    2. carry on با توجه به اینکه تو بلیطم نوشته دو تیکه ایا علاوه بر چمدون و کوله لتاپ میتونم یه کیف دستی هم داشته باشم و اونو هم پر کنم؟!!!
    3. من قرص هامو (مسکن، آنتی بیوتیک، سرماخوردگی و ... ) ریختم داخل چمدون کوچیکه که ببرم داخل هواپیما.. گیر نمیدن به اینکه قرص دارم میبرم داخل هواپیما؟
    سلام
    پرواز شما از ايران با هواپيمايي آليتاليا به شماره پرواز 757 هست
    كي ال ام فقط اين بليت رو به صورت قرارداد CODE SHARE كه با آليتاليا داره فروخته
    اگر بخواهيد با خودتون 25 كيلو بار به كابين ببريد
    1. بله احتمالن بهتون گير ميدن چون فقط 8 كيلو مجاز هستيد
    2. تعداد بار كابين اهميتي نداره بلكه مجموع باري كه ميبريد داخل كابين مهم هست
    3. مشكلي نداره تا آنجاكه مصرف شخصي داشته باشد

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    پرواز شما از ايران با هواپيمايي آليتاليا به شماره پرواز 757 هست
    كي ال ام فقط اين بليت رو به صورت قرارداد CODE SHARE كه با آليتاليا داره فروخته
    اگر بخواهيد با خودتون 25 كيلو بار به كابين ببريد
    1. بله احتمالن بهتون گير ميدن چون فقط 8 كيلو مجاز هستيد
    2. تعداد بار كابين اهميتي نداره بلكه مجموع باري كه ميبريد داخل كابين مهم هست
    3. مشكلي نداره تا آنجاكه مصرف شخصي داشته باشد
    سلام....
    1.
    مقدار بار مجاز داخل کابین برای هواپیمایی قطر و هواپیمایی داخلی کانادا؟
    2.
    استامینوفن کدئین مجاز است در چمدانم بذارم؟
    3.
    آیا قرص ها در چمدان باشد برن قسمت بار یا در carry on bag
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام....
    1.
    مقدار بار مجاز داخل کابین برای هواپیمایی قطر و هواپیمایی داخلی کانادا؟
    2.
    استامینوفن کدئین مجاز است در چمدانم بذارم؟
    3.
    آیا قرص ها در چمدان باشد برن قسمت بار یا در carry on bag
    1. هشت كيلو
    2. اگر مصرف شخصي باشه مشكلي نيست
    3. فرقي نداره

سلام. من هفته دیگه پروازم با هواپیمایی اتریش یا استرین هست. یه هفته هست هی وسیله میریزم توی ساک وزن میکنم میبینم زیاد تره. دیگه خدایی خسته شدم. یه ماه پیش رفتم منوچهری دو تا چمدون چرخدار خریدم حالا گذاشتم کنار ساک مکه ای گرفتم تا وزنش کمتر باشه.
    حالا سوالام
    من یه کوله لب تاب دارم. یه کری ان به وزن 13 کیلو. اصلا هم نمیتونم کمش کنم مگه اینکه کفش کوهنوردیم که برای برف اونجا گرفتم به کوله م اویزان کنم که اونم نهایت یک کیلو و نیم کم کنه ازش. زشت نیست کفش اویزون کنم به کوله لب تابم؟؟(1). بعد چون خانم هستم نمیتونم یه کیف دستی بگیرم و یکسری وسایل بریزم توش.(2)؟؟
    چمدون بار اگه 25 کیلو باشه اضافه بار میخوره(3). اگه به 24 برسونمش چی(4)؟؟
    ممنون

سلام دوستان.... من پروازم از آمستردام به تهران با قطر ایرویز هست... توی سایت قطر نوشته که یه بار کابین 7 کیلویی!!! من لپتاپم سنگینه! فک کنم با شارژرش همین بشه.......... من بار کابینم دارم......به نظرتون گیرمیدن اگه یه کوله با لپتاپ داشته باشم و چمدون کابین
    ؟ میشه کوله پشتی خالی با بار کابین ببرم check in شم..بعد برم بیرون گیت لپتاپو بردارم؟ وقتی از گیت خارج میشی برمیگردی... وزن میکنن بار کابین رو دوباره؟!

چقدر قطر ایرویز سخت گیره؟
    توی سایتش اینو گفته!
    Hand baggage allowance
    First Class Two pieces, not to exceed 15 kg and 50x37x25 cm
    Business Class Two pieces, not to exceed 15 kg and 50x37x25 cm
    Economy Class One piece, not to exceed 7 kg and 50x37x25 cm

• In addition to your hand baggage allowance, you can also carry personal items such as one ladies handbag or one small briefcase, one coat, cape or blanket, one umbrella, one pair of crutches or walking stick, one small camera or binoculars, limited reading material, an infant’s carrying basket, and duty-free items purchased on the day of your flight.
    • Laptops and laptop bags have to fit within your hand baggage allowance.
    ویرایش توسط Simone : October 5th, 2015 در ساعت 06:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    سلام. من هفته دیگه پروازم با هواپیمایی اتریش یا استرین هست. یه هفته هست هی وسیله میریزم توی ساک وزن میکنم میبینم زیاد تره. دیگه خدایی خسته شدم. یه ماه پیش رفتم منوچهری دو تا چمدون چرخدار خریدم حالا گذاشتم کنار ساک مکه ای گرفتم تا وزنش کمتر باشه.
    حالا سوالام
    من یه کوله لب تاب دارم. یه کری ان به وزن 13 کیلو. اصلا هم نمیتونم کمش کنم مگه اینکه کفش کوهنوردیم که برای برف اونجا گرفتم به کوله م اویزان کنم که اونم نهایت یک کیلو و نیم کم کنه ازش. زشت نیست کفش اویزون کنم به کوله لب تابم؟؟(1). بعد چون خانم هستم نمیتونم یه کیف دستی بگیرم و یکسری وسایل بریزم توش.(2)؟؟
    چمدون بار اگه 25 کیلو باشه اضافه بار میخوره(3). اگه به 24 برسونمش چی(4)؟؟
    ممنون
    من فک کنم 24 اضافه بار نخوره............ من با بریتیش ایرویز رفتم 24 کیلو اضافه نخورد.....اتریشم فک کنم سختگیریش در اون حد باشه

سلام دوستان.... من پروازم از آمستردام به تهران با قطر ایرویز هست... توی سایت قطر نوشته که یه بار کابین 7 کیلویی!!! من لپتاپم سنگینه! فک کنم با شارژرش همین بشه.......... من بار کابینم دارم......به نظرتون گیرمیدن اگه یه کوله با لپتاپ داشته باشم و چمدون کابین
    ؟ میشه کوله پشتی خالی با بار کابین ببرم check in شم..بعد برم بیرون گیت لپتاپو بردارم؟ وقتی از گیت خارج میشی برمیگردی... وزن میکنن بار کابین رو دوباره؟!

چقدر قطر ایرویز سخت گیره؟
    توی سایتش اینو گفته!
    Hand baggage allowance
    First Class Two pieces, not to exceed 15 kg and 50x37x25 cm
    Business Class Two pieces, not to exceed 15 kg and 50x37x25 cm
    Economy Class One piece, not to exceed 7 kg and 50x37x25 cm

• In addition to your hand baggage allowance, you can also carry personal items such as one ladies handbag or one small briefcase, one coat, cape or blanket, one umbrella, one pair of crutches or walking stick, one small camera or binoculars, limited reading material, an infant’s carrying basket, and duty-free items purchased on the day of your flight.
    • Laptops and laptop bags have to fit within your hand baggage allowance

Junior Member

سلام ببخشید میشه هم ساز (تنبک) و هم کوله پشتی رو داخل هواپیما برد؟
    ایرلاین های مد نظرم یکی ماهان و ایرلاین های aeroflot و air france به امریکا میباشد.

محدودیتی برای بردن پاوربانک به داخل کابین هواپیما برای شارژکردن تجهیزات طی پرواز هست؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)