صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 185

موضوع: بار داخل هواپیما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بار داخل هواپیما

من یه کوله 15 کیلویی با یه پلاستیک حدودا7 کیلویی رو بردم داخل! خداروشکر وزن نکردند.
    15 کیلو هم اضافه بار داشتم که بعد از کلی صحبت 5 کیلو جریمه دادم به ازای هر کیلو هم 18700 جریمه می کیرند.

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : وسایل مجاز برای بردن خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط ARZ نمایش پست ها
    آیا مایعات هم می تونیم توی بار ببریم حالا چه داخل چه توی قسمت بار؟ مثل آب، شربت،...
    NO, AFTER LONDON TERRORIST PLOT, THEY DON'T LET YOU TO BRING ANY KIND OF LIQUIDS INTO A PLANE
    THE ONLY EXCEPTION IS THE LIQUIDS (PERFUME,DRINKS,...)YOU BUY AT THE FREE SHOP AREA

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

من یک کوله ی بزرگ دارم که چرخ هم داره با متر که اندازه میزنم دقیقا لب مرزه ابعادش ولی خودم هیکلش رو که میبینم وحشت میکنم..... هی خودم رو دلداری میدم که اندازه هاش استاندارده ولی باز بدجوری توی چشمه ... و چیزایی که توش میخوام بذارم چیزایی نیست که بدم بذارنش توی بار... میخوام لپ تاپ و مدارک و اسناد و یک مقدار طلا و وسائل مهم رو توش بگذارم با خودم ببرم.... یعنی حتما باید پیش خودم باشه. راستش از اون کوچیکتر هم وسايلم جا نمیشه.... خلاصه بدجایی گیر افتادم!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

والا تا اونجایی که من دیدم این چمدونا معمولا کابین سایز هم دارن و دقیقا اندازه ی اون قسمت بالا سرتونه و خوب اگر اون رو بخواهید ببرید مشکلی نداره چون استاندارده و تو خود فرودگاه هم من دیدم بارهایی که می خواهید ببرید رو بعد دستگاه ایکس ریشون یه جعبه ی طلقی درست کردن که اگر بارتون از اون رد نشه یعنی اون بالا جا نمی شه می فرستن واسه بار

Junior Member

نه،هیچکس چمدان دستی‌ شمارو وزن نمی‌کنه و مهم نیست که چقدر میبرید،ولی‌ کابین بالای سر هر مسافر خیلی‌ بزرگ نیست و اگر چمدونتون اونجا جا نشه،از شما میگیرن و به قسمت بار می‌برن،ولی‌ دیگه وزن نمیکنن و خیلی‌ راحت مثل بقیهٔ چمدان‌هایتان تحویل میگیرید.

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooora نمایش پست ها
    نه،هیچکس چمدان دستی‌ شمارو وزن نمی‌کنه و مهم نیست که چقدر میبرید،ولی‌ کابین بالای سر هر مسافر خیلی‌ بزرگ نیست و اگر چمدونتون اونجا جا نشه،از شما میگیرن و به قسمت بار می‌برن،ولی‌ دیگه وزن نمیکنن و خیلی‌ راحت مثل بقیهٔ چمدان‌هایتان تحویل میگیرید.
    این واسه ایران ایر هستش؟
    پرواز كن آنگونه كه مي‌خواهي
    و گرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي‌خواهند

Member mnotron آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

بچه ها از تجربه خفن خودم بگم.
    من با ایران ایر، با پرواز 30 کیلویی، 76 کیلو بار با خودم بردم، بدون اینکه یه قرون اضافه بار بدم!

31 کیلو دادم قسمت بار.
    25 کیلو چمدون سایز کابینم بود.
    15 کیلو کوله پشتیم بود
    3 کیلو هم کیف مدارک
    2 کیلو هم کیف کمری!

چمدون سایز کابینو دم هماپیما گرفت، دید سنگینه فرستاد قسمت بار و رسید داد بهم، جریمه هم نگرفت و راحت از قسمت بار تحویل گرفتم

حالا سوالم اینه با پگاسوس هم کسی تجربه داده که در مورد چمدون سایز کابین قضیه اش چیه؟
    پرواز كن آنگونه كه مي‌خواهي
    و گرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي‌خواهند

میخواستم از دوستان بپرسم تعداد وسایلی که داخل هواپیما میبریم مهمه یا فقط وزن مهمه؟ اگه یه نوت بوک یه ویولن و یه کیف دستی داشته باشیم مشکلی هست؟
    مایعات که دوستان میگن منظور دقیقا چیه؟ من از لنز استفاده میکنم و باید مایع لنزمو همرام داشته باشم. به اضافه لوسیون آرایشی و بهداشتی. آیا برای بردنشون باید نگران باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    میخواستم از دوستان بپرسم تعداد وسایلی که داخل هواپیما میبریم مهمه یا فقط وزن مهمه؟ اگه یه نوت بوک یه ویولن و یه کیف دستی داشته باشیم مشکلی هست؟
    مایعات که دوستان میگن منظور دقیقا چیه؟ من از لنز استفاده میکنم و باید مایع لنزمو همرام داشته باشم. به اضافه لوسیون آرایشی و بهداشتی. آیا برای بردنشون باید نگران باشم؟
    هم تعداد مهمه هم ورزن ولی روی تعداد سخت گیری نمیشه. با وسایل شما مشکلی نیست. مایعاتی هم که شما دارید موردی ندارند هر چیزی که به نظرشون خطرناک باشه رو هم در پلاستیک های مخصوص پلم می کنند و بهتون میدن که بعد از پیاده شدن می تونید بازشون کنید.

من یه سری رنگ ویترای دارم که میخوام با خودم ببرم (بطریهای پلاستیکی خیلی کوچولو). ولی کلا رنگ جزو مواد اشتعال زا به شمار میره. نمیتونم ببرم، درسته؟
    Vanity is my favorite sanity.
    "Devil's Advocate"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)