صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 185

موضوع: بار داخل هواپیما

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بار داخل هواپیما

سلام من يه سوال داشتم
    من پروازم تهران دوبي استراليا نيوزيلنده با امارات، آيا بايد اين وسط بار تحويل بگيريم يا اينكه تهران تحويل ميديم نيوزيلند تحويل ميگيريم؟
    مزسي

Member Heisenberg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Enginnering,SRU

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام من يه سوال داشتم
    من پروازم تهران دوبي استراليا نيوزيلنده با امارات، آيا بايد اين وسط بار تحويل بگيريم يا اينكه تهران تحويل ميديم نيوزيلند تحويل ميگيريم؟
    مزسي
    سلام دوست عزیز
    شما بار رو تهران تحویل میدی نیوزلند تحویل میگیری

"!THE WORLD IS MORE NONLINEAR THAN WE THINK"

N. N. Taleb

سلام
    کسی با ماهان رفته آلمان؟ میخوام بدونم میشه هم یه ساک دستی برد و هم یه کوله پشتی؟گیر نمیدن؟

Junior Member

با سلام
    تا جایی که من فهمیدم قیمت چمدان حدود 300-400 تومان است و هزینه فریت 100 کیلو بار برای هر کیلو حدود 8000 تومان است. پس اگر من به جای آنکه 300000تومان چمدان بخرم، 23 کیلو بار درون آن را فریت کنم بیشتر می ارزد. می شود نظرتان را بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aras12000 نمایش پست ها
    با سلام
    تا جایی که من فهمیدم قیمت چمدان حدود 300-400 تومان است و هزینه فریت 100 کیلو بار برای هر کیلو حدود 8000 تومان است. پس اگر من به جای آنکه 300000تومان چمدان بخرم، 23 کیلو بار درون آن را فریت کنم بیشتر می ارزد. می شود نظرتان را بفرمایید.
    اگر زیر 100 کیلو باشه احتمالا هزینش کیلویی 8000 تومن نیست! در ضمن چمدونو لازم داری حتی اگه بارتو فریت کنی از فرودگاه تا خوابگاه با چی میخوای وسایلتو ببری؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    اگر زیر 100 کیلو باشه احتمالا هزینش کیلویی 8000 تومن نیست! در ضمن چمدونو لازم داری حتی اگه بارتو فریت کنی از فرودگاه تا خوابگاه با چی میخوای وسایلتو ببری؟؟؟؟
    من دانشجو نیستم و خوابگاه هم نمی روم. یک خانواده سه نفره هستیم که طبیعتا 6 تا چمدان نمی توانیم توی خانه کانادامون جا بدهیم. بارم هم 100 کیلو می شود(زیر 100 کیلو نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط aras12000 نمایش پست ها
    من دانشجو نیستم و خوابگاه هم نمی روم. یک خانواده سه نفره هستیم که طبیعتا 6 تا چمدان نمی توانیم توی خانه کانادامون جا بدهیم. بارم هم 100 کیلو می شود(زیر 100 کیلو نیست)
    بارتون رو لازم نيست حتمن توی ساك 300 هزار توماني بگذاريد ميتونيد توی كارتن هم بگذاريد

سلام

من اگه یک سرویس طلا ( گردنبند . دستبند. گوشواره. انگشتر)تو کوله پشتیم بذارم و ببرم داخل هواپیما مشکلی پیش نمیاد؟ امکان داره جایی گیر بدن؟ پروازم آلیتالیا هست. تهران. رم . تورنتو. اگه تو همین کوله پشتی غذا و میوه بذارم چی؟ گیر میدن؟ آخه فاصله بین 2 تا پروازم زیاده< حدودا 9 ساعت.

ممنون بابت راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

من اگه یک سرویس طلا ( گردنبند . دستبند. گوشواره. انگشتر)تو کوله پشتیم بذارم و ببرم داخل هواپیما مشکلی پیش نمیاد؟ امکان داره جایی گیر بدن؟ پروازم آلیتالیا هست. تهران. رم . تورنتو. اگه تو همین کوله پشتی غذا و میوه بذارم چی؟ گیر میدن؟ آخه فاصله بین 2 تا پروازم زیاده< حدودا 9 ساعت.

ممنون بابت راهنمایی
    بله مقدار طلاي زياد به صورتی كه از مصرف شخصی خارج شده باشد رو ممكنه گير دهند
    مايعات بيشتر از 100 سي سي رو نمي تونيد داشته باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum university of technology

سلام
    من پرواز klm برای مسیر تهران-کویت-آمستردام-کلگری دارم،
    آیا میتونم علاوه بر کیف لپ تاپ، کوله پشتی هم با خودم ببرم؟ کوله رو وزن میکنن؟
    یه سوال دیگه توی کوله پشتی میتونم اشیا فلزی مثل قاشق چنگال بذام؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)