صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 185

موضوع: بار داخل هواپیما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بار داخل هواپیما

به طور کلی میشه بگید بین پروازای مختلف مثل قطر ، ترکیه و ... کدومشون صرف نظر از اختلاف قیمت و یا راحتی مسیر و...، انعطاف بیشتری نسبت به وسایلی که میشه تو هواپیما برد دارن و به عبارتی کمتر گیر میدن؟

من خودم الان میخوام یه سنتور ببرم تو هوایپما موندم ترکیش بخرم یا قطر که با احتمال بیشتری بتونم ببرمش تو کابین

یه سوال دیگه اینکه من تو سایت قطری خوندم فقط یه قطعه میشه تو هواپیما برد یعنی مثلا فقط یه کوله یا فقط یک ساک دستی در حالی که من میخوام یه ساک دستی ( حدود همون هفت کیلو ) به همراه لبتابم که تو کوله پشتیم هست ببرم تو هواپیما کسی اخیرا رفته از قطر بگه ایا اجازه این کارو میدن یا نه؟ ا

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkt19 نمایش پست ها
    به طور کلی میشه بگید بین پروازای مختلف مثل قطر ، ترکیه و ... کدومشون صرف نظر از اختلاف قیمت و یا راحتی مسیر و...، انعطاف بیشتری نسبت به وسایلی که میشه تو هواپیما برد دارن و به عبارتی کمتر گیر میدن؟

من خودم الان میخوام یه سنتور ببرم تو هوایپما موندم ترکیش بخرم یا قطر که با احتمال بیشتری بتونم ببرمش تو کابین

یه سوال دیگه اینکه من تو سایت قطری خوندم فقط یه قطعه میشه تو هواپیما برد یعنی مثلا فقط یه کوله یا فقط یک ساک دستی در حالی که من میخوام یه ساک دستی ( حدود همون هفت کیلو ) به همراه لبتابم که تو کوله پشتیم هست ببرم تو هواپیما کسی اخیرا رفته از قطر بگه ایا اجازه این کارو میدن یا نه؟ ا
    منم دقیقا یه کوله میخوام ببرم و یه ساک دستی با قطری، نمیدوم گیر میدن یا نه!
    یه سوال دیگه هم دارم اینه که من یه چند تا ظرف سفال میخوام با خودم ببرم داخل کابین (اگه تو بار بزارم سنگین میشه) از زیر ایکس ری که رد بشه گیر نمیدن اینارو نمیتونی ببری؟ نمیگن بار داخلت زیاد میشه؟

Junior Member

دوستان من با KLM مسیر بحرین-آمستردام-تورنتو- وینیپگ دارم مبرم
    میشه جز ی carry-on یک کوله لپ تاپ هم ببرم داخل کابین؟
    در ضمن در تورنتو تحویل بار دارم. این برچسب YWG چی هست؟ کجا باید بگیم بزنن رو بار؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید

klm یک چمدان اضافی به وزن 23 به مقصد کانادا رو 75$ میگیره
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

دوستان ، به غیر از carry-on دیگه چه چیزایی میشه برد داخل کابین؟
    مرسی

Junior Member

دوستان سلام
    من آخر مرداد ماه عازم تورنتو هستم ، کل بار مجاز چند کیلو میشه و اینکه ممکنه به سبزی خشک و چیزای عطاری گیر بدن و اجازه ندن اونا رو ببرم ؟
    پروازهای داخلی 30 کیلو هست اگر من بیشتر از حد مجاز بار ببرم چقدر باید جریمه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط appy نمایش پست ها
    دوستان ، به غیر از carry-on دیگه چه چیزایی میشه برد داخل کابین؟
    مرسی
    كيف لب تاپ يا كيف زنانه

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_pixy نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من آخر مرداد ماه عازم تورنتو هستم ، کل بار مجاز چند کیلو میشه و اینکه ممکنه به سبزی خشک و چیزای عطاری گیر بدن و اجازه ندن اونا رو ببرم ؟
    پروازهای داخلی 30 کیلو هست اگر من بیشتر از حد مجاز بار ببرم چقدر باید جریمه بدم؟
    سلام
    پروازهای داخلي كجا سی كيلو هست ؟!
    بار مجاز ما نداريم بار مجاني داريم
    مقدار بار مجانی تون به بليتون بستگي داره
    روي اكثر ارلاينز به مقصد كانادا دو بسته 23 كيلويي هست توی كلاس اكونومی به غير از KLM كه يك بسته هست

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    منم دقیقا یه کوله میخوام ببرم و یه ساک دستی با قطری، نمیدوم گیر میدن یا نه!
    یه سوال دیگه هم دارم اینه که من یه چند تا ظرف سفال میخوام با خودم ببرم داخل کابین (اگه تو بار بزارم سنگین میشه) از زیر ایکس ری که رد بشه گیر نمیدن اینارو نمیتونی ببری؟ نمیگن بار داخلت زیاد میشه؟
    والا قطری همه سوراخ . سنبه ها رو می گردند. مونده بود من رو لخت کنه.تمام محتویات کوله من رو تا دونه آخرش خالی کرد. حالا شما بی خیال صنایع دستی شو.ارزش سختیش رو نداره.

Junior Member

من یه چمدون واسه داخل کابین خریدم که سایزش 55*20*20 هست. ولی الان تو سایت گلف ایر دیدم که سایز کری آن برای پروازهای اکونومی زده 45*40*30.
    حالا به نظر شما میتونم این چمدونو ببرم.ارتفاعش 10 سانتیمتر بیشتره مشکلی پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)