نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کسانی که در ماه February 2016 نامه ی AOR را دریافت کردند

پیش فرض کسانی که در ماه February 2016 نامه ی AOR را دریافت کردند

سلام به همه ی دوستان و همسفران عزیز.

باتوجه به اینکه ویزا آفیس مربوط به ایرانی ها پاریس است لطفا دوستانی که در ماه February نامه ی AOR خودشون را دریافت کردند درصورت پاس ریکوئست شدن ویا دریافت هرگونه آپدیت جدیدی لطفا با ذکر تاریخ AOR خودشون در اینجا اعلام کنند تا ترتیب بررسی و نوبت دهی پرونده ها در ویزا آفیس پاریس را متوجه بشیم.

با آرزوی موفقیت برای همه
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

پیش فرض پاسخ : کسانی که در ماه February 2016 نامه ی AOR را دریافت کردند

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran_Canada نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان و همسفران عزیز.

باتوجه به اینکه ویزا آفیس مربوط به ایرانی ها پاریس است لطفا دوستانی که در ماه February نامه ی AOR خودشون را دریافت کردند درصورت پاس ریکوئست شدن ویا دریافت هرگونه آپدیت جدیدی لطفا با ذکر تاریخ AOR خودشون در اینجا اعلام کنند تا ترتیب بررسی و نوبت دهی پرونده ها در ویزا آفیس پاریس را متوجه بشیم.

با آرزوی موفقیت برای همه
    یکی از دوستان من که اواخر فوریه AOR شده بود و نامینیت ساسکا هم بود حدود سه هفته پیش براش نامه اومد که مبلغRPRF رو پرداخت کنه و البته یه ترجمه هم از کارت پایان خدمتش خواسته بودن که بفرسته ویزا آفیس پاریس.
    دوست دیگری هم داشتم که اوایل ژانویه AOR شده بود و ویزاشونو حدود سه هفته پیش گرفتن.....البته ایشون هم نامینیت ساسکا بودن....

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_ahoora نمایش پست ها
    یکی از دوستان من که اواخر فوریه AOR شده بود و نامینیت ساسکا هم بود حدود سه هفته پیش براش نامه اومد که مبلغRPRF رو پرداخت کنه و البته یه ترجمه هم از کارت پایان خدمتش خواسته بودن که بفرسته ویزا آفیس پاریس.
    دوست دیگری هم داشتم که اوایل ژانویه AOR شده بود و ویزاشونو حدود سه هفته پیش گرفتن.....البته ایشون هم نامینیت ساسکا بودن....
    ممنون از به اشتراک گذاری اخبار امید بخشتون.
    بنظر میرسه الان برای اکثر ایرانی ها PPR روی کسانی باشه که ماه ژانویه AOR گرفتند.هرچند که از ماه های گذشته و همینطور از ماه های جلوتر هم اخبار PPR شنیدیم
    همچنین بنظر میرسه که اولویت بررسی پرونده ها با نامزدهای استانی هست البته تایم لاین و نظر بقیه دوستان روهم باید شنید
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

دوستان عزیز
    من امروز پاس ریکوئست شدم.. تایم لاینم رو میتونید درقسمت امضائ مشاهده بفرمایید.

سلام. از بچه هایی که مارچ AOR گرفتن کسی هست که rprf یا PPR شده باشه؟
    ممنون اگه پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical eng- IUST

سلام من 18 مارچ AOR گرفتم و 19 july هم rprf رو دریافت کردم
    مبلغ رو همون شب واریز کردم ، اما هنوزم جوابی نیومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)