نقل قول نوشته اصلی توسط xezelwer نمایش پست ها
به نظر من این هوا گرفتنا الکیه مکه اختلاف سطح علمی دانشگاههای ایران با هم چقدره,بالا بریم ,زمین بیایم ما جهان سومی هستیم واین کلاس گذاشتن سر دانشگاه برای هم ,گول زدن محض خودمونه!!
باید یه کم واقع بین باشیم و در سطح جهانی مقایسه کنیم!
در مورد پزشکی دانشگاه آزاد به نظر من در شرایط فعلی هیچ فرقی با هم ندارن,چون تو استخدامی تا اونجایی که من دیدم فرقی بین دانشگاه سراسری ,آزاد یا حتی پیام نور نذاشتن,من خودم فارغ التحصیل دانشگاه سراسریم و چون دنبال کار هم هستم اینو به وضوح میبینم.
در مورد اعتبار دانشگاههای خارج شما میتونی یه سری به سایت وزارت علوم بزنی ولیست اون دانشگاههایی که مورد تائید وزارت علومند با توجه به کشور مورد نظر پیدا کنی!!!!!!!
اینم لینک لیست دانشگاههای مورد تایید وزرات علوم:
http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D.../AllItems.aspx
با عرض سلام
من مطالب این پست را یه مرور کردم معرفی خودم این که دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه تهرانم
خدمت این دوست گرامی عرض کنم که اول رتبه تهران 2000 نیست اگر منظورت پایگاه webometricsباشه
که این رتبه رو داده از اسمش پیداست که رتبه واسه چیه اونم منظور رتبه بندی بر اساس سایت دانشگاهاست
تو رتبه بندی مهندسی QS در TopUniversities در رتبه 170 بود پارسال اگر هم بهتر نیست دلیلش نگرفتن دانشجو اینترنشنال که یکی از فاکتور حجم تقاضای اینترنشنال واسه دانشگاه
نمی خوام تعصب داشته باشم فقط می خوام واقعیتی که من دیدم یه سری ندیدم بگم
اون اینه که از دانشکده ما کلان خیل عظیمشون 70% به بالا با فاند کامل میرن
و همین کافی که بدونین از دانشکده ما پارسال یکی رفت واسه PhD به دانشگاه M.I.T و یکی هم به دانشگاه
CMU که تو کامپیوتر اول و می تونی تو وب UCLA و Stanford و Waterloo و Berkeley و ... به دنبال University Of Tehran بگردی که رزومه اون هایی که UT بودن ببینی .
انقد زدن تو سر ایران گفتن دسته دوم که خودتون ام الان خودتون دسته سوم حساب می کنین.