صفحه 86 از 91 نخستنخست ... 3676777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی ب

با سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم من میخوام رشته پزشکی تو دانشگاه های هاروارد ، استنفورد و... که دانشگاه های تاپ هستن بخونم این دانشگاها به نفرات برتر کنکور رتبه میفرستن اگه میفرستن اطلاع دارید که به چند نفر برتر میفرستن ؟ باتشکر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی ب

نقل قول نوشته اصلی توسط alsmhb80 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم من میخوام رشته پزشکی تو دانشگاه های هاروارد ، استنفورد و... که دانشگاه های تاپ هستن بخونم این دانشگاها به نفرات برتر کنکور رتبه میفرستن اگه میفرستن اطلاع دارید که به چند نفر برتر میفرستن ؟ باتشکر
    دوست عزیز اولا کنکور ایران هیچ ارزشی برای دانشگاههای امریکا نداره و هیچ دانشگاهی در امریکا برای کسی همینجوری پذیرش نمیفرسته، ثانیا پذیرش پزشکی در امریکا بعد از لیسانس است نه دیپلم.

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شرایط
    این کشورها با هم متفاوت هستن. ایتالیا کنکور سراسری داره برای پزشکی و المان هم باید مدرک C1 زبان المانی و معدل لیسانستون هم بالای 18.50 باشه.
    معدل لیانس بالای این مقدار باشه ولی معدل دیپلم وپیش دانشگاهی بسیار پایین باشه مشکلی به وجود نمیاد ایا؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

سلام دوستان
    یه سوال داشتم هر کی میتونه کمک کنه:
    من فوق لیسانس شیمی از دانشگاه تهران و 3 مقاله ISI و 5 سال سابقه کار در شرکت داروسازی دارم، با این شرایط میتونم برای رشته داروسازی در کانادا، استرالیا و یا امریکا اپلای کنم یا نه؟؟؟

Junior Member shirdelfaeze آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم ازمایشگاهی علوم پزشکی مشهد

سلام به همه
    من کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم و شدییییییییدا به پزشکی علاقه دارم.
    این فکر به سرم زده که بعد از پایان دوره لیسانسم از طریق آزمون و مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی تهران به پزشکی تغیر رشته بدم. فقط سوالایی که دارم:
    1.اگه احتمالا توی آزمون قبول بشم باید حتما برم دانشگاه تهران؟ چون من متاهل هستم و شاید نتونم برای زندگی به تهران برم...
    2.اگه احیانا توی این آزمون قبول بشم با توجه به این که من علوم آزمایشگاهی خوندم چند سال (چند واحد ) تا پایان دکترای عمومی دارم؟
    3.وسوال آخرم اینکه: اگه پزشکی رو قبول بشم و تموم کنم برای طرح با توجه به اینکه متاهل هستم مجبورم برم شهر های دور افتاده و محروم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shirdelfaeze نمایش پست ها
    سلام به همه
    من کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم و شدییییییییدا به پزشکی علاقه دارم.
    این فکر به سرم زده که بعد از پایان دوره لیسانسم از طریق آزمون و مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی تهران به پزشکی تغیر رشته بدم. فقط سوالایی که دارم:
    1.اگه احتمالا توی آزمون قبول بشم باید حتما برم دانشگاه تهران؟ چون من متاهل هستم و شاید نتونم برای زندگی به تهران برم...
    2.اگه احیانا توی این آزمون قبول بشم با توجه به این که من علوم آزمایشگاهی خوندم چند سال (چند واحد ) تا پایان دکترای عمومی دارم؟
    3.وسوال آخرم اینکه: اگه پزشکی رو قبول بشم و تموم کنم برای طرح با توجه به اینکه متاهل هستم مجبورم برم شهر های دور افتاده و محروم؟
    سوالات اول و دوم با مکاتبه یا تماس با دانشگاه می تونی بپرسی. مسیر شما خیلی در ایران عمومیت نداره و ظاهرا تعداد کمی دانشجو از این راه می گیرن. سوال 3 هم خیلی زوده بهش فکر کنی. ولی کلا اول سهمیه شهدا و جانبازان و ایثارگران هست بعد متاهل یا مجرد که متاهل بچه دار ارجح هست به بدون بچه. سپس دختر مجرد آخر دست پسر مجرد. البته پارتی هم حسابش جداست. اخر سر هم نمره بورد تخصص یانمره انترنی . به این معنی شما می تونی کودن باشی ولی تهران طرح بگذرونی یا باسواد باشی در مناطق محروم بیافتی. ضمنا طرح پزشک عمومی رو خیلی از افراد گروه اول دوستان سهمیه ای معاف هستند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

با مدرک لیسانس روانشناسی میشه پذیرش لیسانس به پزشکی امریکا یا کانادا گرفت؟؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    با مدرک لیسانس روانشناسی میشه پذیرش لیسانس به پزشکی امریکا یا کانادا گرفت؟؟؟
    شما باید لیسانس علوم پایه از دانشگاههای امریکای شمالی(کانادا یا امریکا) داشته باشید و همینطور باید ازمون MCAT رو پیشت سر بگذارید. توان مالی بالا مهمترین فاکتور برای احصیل پزشکی در این کشورهاست به طوری که حتی خود امریکایی ها و کانادایی ها هم خیلیهاشون توان مالی لازم برای تحصیل در رشته پزشکی تو کشور خودشون رو ندارن و ترجیح میدن کشورهای اروپایی یا حتی حوزه کاراییب رو انتخاب کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما باید لیسانس علوم پایه از دانشگاههای امریکای شمالی(کانادا یا امریکا) داشته باشید و همینطور باید ازمون MCAT رو پیشت سر بگذارید. توان مالی بالا مهمترین فاکتور برای احصیل پزشکی در این کشورهاست به طوری که حتی خود امریکایی ها و کانادایی ها هم خیلیهاشون توان مالی لازم برای تحصیل در رشته پزشکی تو کشور خودشون رو ندارن و ترجیح میدن کشورهای اروپایی یا حتی حوزه کاراییب رو انتخاب کنن.
    لیسانس ایرانو قبول ندارن؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    لیسانس ایرانو قبول ندارن؟
    خیر حتما باید از امریکا یا کانادا باشه.