صفحه 85 از 91 نخستنخست ... 357576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mani70 نمایش پست ها
    معدل لیسانسم 16.5 .برای مستر میگید یا دندانپزشکی؟با توجه به مشاوره هایی که گرفتم،بهم گفتن میانگین لیسانس و دیپلمم باید تو سیستم نمره المان خوب باشه(برای پذیرش دندانپزشکی)و میانگینن من 1.5 و سابقه کاریم هم کمک کنندس برای پذیرش.سوال من اینه که کجا مدرک زبان آلمانیم رو بگیرم که از نظر زمان و هزینه بهتر باشه،ایران یا المان؟
    ان موسسات به فکر 1200 یورویی هستند که بناست به انها بدهید. معدل برای رشته های مذکور باید حدود 19 باشد که شانس داشته باشید. ایران باید بگیری و البته که توصیه شده متواتر! همین موسسه برادر گوته بسیار هم انسنهای مکتبی و درستی هستند.
    توفیق شما را از خداوند منان آرزومندم
    24 مارچ 2014

سلام دوستان

سال اخر کارشناسی کامپیوتر هستم دانشگاه دولتی شیراز معدل 18.30 .
    1-راهی برای پذیرش پزشکی هست ؟
    2- چه کشور هایی میشه و شرایطش چی هست ؟
    3-از طریق کالج میشه وارد شد ؟ شرط سنی داه؟
    4- برای کشور المان راهی هست ؟

خواهشا راهنمایی کنید
    سپاس.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    ان موسسات به فکر 1200 یورویی هستند که بناست به انها بدهید. معدل برای رشته های مذکور باید حدود 19 باشد که شانس داشته باشید. ایران باید بگیری و البته که توصیه شده متواتر! همین موسسه برادر گوته بسیار هم انسنهای مکتبی و درستی هستند.
    توفیق شما را از خداوند منان آرزومندم
    24 مارچ 2014
    سلام

به نظر من با موسسات که به نحوی با اروپا (برای اپلای در اروپا) یا خود کشور مقصد ارتباط دارند تماس داشته باشید.

بحث اساسی همواره در گرفتن فاند خلاصه می شود که به نظر من این از دست هر موسسه ای خارج است.شرایطی که در اروپا به لحاظ بحث های مهاجرتی و یا اشتغال نیروی کار در اروپا است ایجایب میکند که دانشجویان مقیم کشور مقصد یا سایر کشورهای اروپایی در اولویت اول باشند.بنابراین اگر رزومه قوی ندارید فریب موسسات رو برای گرفتن فاند نخورید!!

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی ب

سلام.من چند روزه دارم مطالب فروم رو میخونم.واسه پذیرش رشته پزشکی کدوم کشورها کمترین هزینه رو دارن؟
    مثلا من میخوندم هند.میرفتم تو تاپیک هند میگفتن نه نه نه ! اینجا اصلا خوب نیست برین روسیه.میرفتم تاپیک روسیه.میومدن نظر میدادن که روسیه وحشتناکه!برو فیلیپین
    یا میگفتن بلاروس یا اکراین
    من واقعا گیج شدم

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت(یه رشته بین رشته ای هست از وزارت بهداشت که هم دروس مربوط به علوم پزشکی رو می خونن مثل زبان پزشکی بیماری شناسی و ... و هم برخی دروس کامپیوتر مثل برنامه نویسی و شبکه و...) و هیات علمی هستم. معدلم همیشه بالای 18 بوده و مقاله ISI هم دارم. علاقه خیلی زیادی به رشته پزشکی دارم ولی با توجه به اینکه 28 سالمه فکر می کنم به صرفه نیست که این زمان رو بذارم و خوندن عمومی و تخصص به سن من نمی خوره، بنابراین تصمیم دارم برای رشته دندانپزشکی اقدام کنم(تصمیمم قطعی هست).
    سوالی که دارم اینه که من توی وبسایت ها خوندم که اگر برای آلمان مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یک رشته از وزرات بهداشت رو داشته باشی نیاز به گذراندن کالج و امتحان ورودی نیست. می خواستم ببینم این همه رشته های علوم پزشکی رو شامل می شه یا نه(با توجه به اینکه در رشته من درس شیمی وجود نداره و یه بخش فنی هم داره)؟ محدودیت سنی داره یا نه؟ اگر به زبان انگلیسی بخوایم بخونیم ایا هزینه داره یا نه(می دونم المان اکثر دانشگاههاش رایگانه ولی در یکی از سایت ها دیدم هزینه نوشته بود برای زبان انگلیسی)؟ اگر زبان المانی بخوایم بخونیم و فرض بر اینکه برای رشته من کالج نخواد، آیا مدرک B2 کفایت می کنه یا خیر.
    لطفا اگر کسی می دونه خصوصا جواب سوال اول رو بهم بگه، چون وقت زیادی ندارم و باید کشور موردنظرم رو انتخاب کنم و اولویتم المان هست.
    ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط LaDy_NaNi نمایش پست ها
    سلام.من چند روزه دارم مطالب فروم رو میخونم.واسه پذیرش رشته پزشکی کدوم کشورها کمترین هزینه رو دارن؟
    مثلا من میخوندم هند.میرفتم تو تاپیک هند میگفتن نه نه نه ! اینجا اصلا خوب نیست برین روسیه.میرفتم تاپیک روسیه.میومدن نظر میدادن که روسیه وحشتناکه!برو فیلیپین
    یا میگفتن بلاروس یا اکراین
    من واقعا گیج شدم
    بستگی به نیازت و هدفت داره. شما یک وقت تاکید داری روی انگلیسی خوندن خب بهتره کشوری که انگلیسیه انتخاب کنی نه فقط زبان دانشگاه زبان جامعه هم مثلا همین هند و فیلیپین. ولی کثیفیشونم باید تحمل کنی فیلیپین بهتره البته از لحاظ بهداشت. تاا حدودی!
    یک وقت اون شرایطو نمیتونی تحمل کنی خب میای روس زبانها رو میری تمزن کشوراشون. مردمشونم همچنین ولی خب زبان روسیه . و چ کارت خیلی سختتر میشه. شرایط روسیه هم بغرنج شده الان دانشگاهی که برای پزشکی و دندان تاییده مدرک نمیگیره کلا دیگه! پر شد سیتهاش ! توجه کن از الان پر شد! ممکنه اضافه کنند حالا ظرفیت رو/
    بلاروس هم باز شرایط خودشو داره تعداد ایرانیها بسیار بالاست! و مشکلات تایید و . من به شخصه تایید ایران برام بی ارزشه و ممکنه چنج کنم جای انگلیسی زبان بهتر ممکن هم هست بمونم همینجا. بسته به شرایطم داره. باید ببینم میتونم اونجاهاس انگلیسی کثیفو تحمل کنم یا نه.
    ولی آنچه که خوبان دارند جاهایی مثل آمریکا و انگلیس همشو یکجا دارند که خب امریکا الان ویزا بن هست و انگلیس هم مشکلات دیگر . هم انگلیسی هستن هم محیط تمیزه هم علم خوبه. خلاصه ببین کدام شرایط برات اولویت داره کدام نداره طبق اون تصمیم بگیر.

Junior Member

سلام
    من حقیقتش سعی کردم تمام موضوعات مطرح شده رو بخونم که سوال تکراری نپرسم.
    من سال دو بیوشیمی دانشگاه آزاد ام ، آلمانی هم در حد خوبی بلدم، میخواستم بپرسم بعد از کارشناسی میتونم برای داروسازی یکی از دانشگاه های اتریش اپلای کنم؟ چه شرایطی داره؟ یعنی معدل چقدر مهمه؟ آزمون ورودی هم دارن؟
    ممنون میشم اطلاعاتتون رو درمیان بزارید.
    (بیوشیمی به دام پزشکی هم امکان داره؟؟)

Junior Member

سلام. من یکسال اتاق عمل سراسری کرج خوندم و معدل دیپلمم ۱۸.۸۳ و پیش دانشگاهی ۱۶.۴۳. میتونم واسه پزشکی یا دارو تو آلمان(ترجیحا هایدلبرگ) پذیرش بگیرم؟ اگه میتونم آیا با توجه به اینکه دو ترم خوندم باید کالجو بگذرونم؟ لطفا راهنماییم کنید که که چجوری میتونم با این شرایط پذیرش این دو تا رشته رو بگیرم. شانسم چجوری میره بالا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Punishman نمایش پست ها
    سلام. من یکسال اتاق عمل سراسری کرج خوندم و معدل دیپلمم ۱۸.۸۳ و پیش دانشگاهی ۱۶.۴۳. میتونم واسه پزشکی یا دارو تو آلمان(ترجیحا هایدلبرگ) پذیرش بگیرم؟ اگه میتونم آیا با توجه به اینکه دو ترم خوندم باید کالجو بگذرونم؟ لطفا راهنماییم کنید که که چجوری میتونم با این شرایط پذیرش این دو تا رشته رو بگیرم. شانسم چجوری میره بالا
    سلام
    اول از همه باید مدرک زبان آلمانی بی 2 حداقل داشته باشی...چون رشته های وزارت بهداشت عمدتا تعهد و طرح دارن خیلی سخت وزارت بهداشت مدرکت رو آزاد میکنه،و می مونه نظام وظیفه که برای زیر مدرک لیسانس وزارت بهداشت اجازه خروج نمیده.

Junior Member

سلام ببخشید این موضوع رفتن ازلیسانس به دندانپزشکی درایران هم انجام میشه یاخیر ؟میشه لطفا اگه اطلاعی دراین مورد دارین بامن درمیون بزارین وقتم خیل کمه ممنون