صفحه 84 از 91 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. شما راجبه دانشگاه های چین برای پزشکی اطلاعاتی دارید؟ به هزینه و وقتش می ارزه آدم بره چین برای پزشکی؟ کیفیت دانشگاه هاش خوبه واقعا؟
    سلام
    از لحاظ رنکینگ بالاتر از روسیه و اوکراین هستند و خود کشور چین از لحاظ امنیتی در سطح بالاتری از این دو قرار دارد،همین دیروز ناتو به مرز اوکراین و روسیه تانک فرستاد و از اون طرف روسیه سامانه موشکی اس ۵۰۰ خودش رو تو کازان و مرزش با اوکراین در نزدیکی خارکوف مستقر کرد.
    از لحاظ هزینه هم یه چیزی بین اوکراین و روسیه هست.
    بله قطعا ارزشش رو داره البته از سال چهارم باید چینی هم کنار انگلیسی بلد باشید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

سلام به همه
    ممنون بابت این تاپیک مفید
    یه سوال داشتم ممنون مبشم اگه بتونید راهنماییم کنید
    من ۲۳ سالمه و لیسانس صنایع غذایی دارم میخوام برای رشته پزشکی
    اپلای بگیرم ولی بین کشور های آلمان و ایتالیا شک دارم. میشه بگید که کدومشون برای من مناسبتره؟
    هزینه تحصیل پزشکی تو ایتالیا چقدره؟ و امتحان IMAT سطحش چجوریه؟
    و در آخر اینکه تحصیل پزشکی بخ زبان انگلیسی بهتره یا ایتالیایی؟
    با تشکر
    ویرایش توسط Apriil : February 13th, 2017 در ساعت 02:53 PM

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Apriil نمایش پست ها
    سلام به همه
    ممنون بابت این تاپیک مفید
    یه سوال داشتم ممنون مبشم اگه بتونید راهنماییم کنید
    من ۲۳ سالمه و لیسانس صنایع غذایی دارم میخوام برای رشته پزشکی
    اپلای بگیرم ولی بین کشور های آلمان و ایتالیا شک دارم. میشه بگید که کدومشون برای من مناسبتره؟
    شرایط
    این کشورها با هم متفاوت هستن. ایتالیا کنکور سراسری داره برای پزشکی و المان هم باید مدرک C1 زبان المانی و معدل لیسانستون هم بالای 18.50 باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شرایط
    این کشورها با هم متفاوت هستن. ایتالیا کنکور سراسری داره برای پزشکی و المان هم باید مدرک C1 زبان المانی و معدل لیسانستون هم بالای 18.50 باشه.
    خودم فکر میکنم ایتالیا مناسب تره ولی نمیدونم سطح IMAT چجوریه و یا اینکه ایتالیایی بخونم بهتره یا انگلیسی...

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Apriil نمایش پست ها
    خودم فکر میکنم ایتالیا مناسب تره ولی نمیدونم سطح IMAT چجوریه و یا اینکه ایتالیایی بخونم بهتره یا انگلیسی...
    ایمت
    امتحان سختیه و ظرفیت خیلی پایینه. شنیده ها خبر میده که امسال فقط میخوان 50 نفر غیر اروپایی بگیرن. ایتالیایی هم که باید با خود ایتالیایی ها رقابت کنید. ولی خوب شانس قبولی به زبان ایتالیایی بیشتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی دانشگاه داکا

از لحاظ هزینه روی دانشگاه داکا هم میتونی حساب کنی هزینه سال اول 3500 و سال 2 . 1700 دلار با خوابگاه.خوابگاهاش خوبن منم در حال حاضر دندون میخونم اینجا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی ب

سلام.من لیسانس رادیولوژی دارم و 2.5 سال سابقه کار در بیمارستان و 16 ماه کار در کلینیک دندانپزشکی.برای پذیرش گرفتن در رشته دانپزشکی از دانشگاههای المان میخوام اقدام کنم.به نظرتون بهتره با پوزیشن مستر بیام و اونجا اقدام کنم و اونجا کالج زبان برم یا کارام رو از ایران پیگیری کنم وهمینجا مدرک زبانم بگیرم؟

رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی ب

نقل قول نوشته اصلی توسط mani70 نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس رادیولوژی دارم و 2.5 سال سابقه کار در بیمارستان و 16 ماه کار در کلینیک دندانپزشکی.برای پذیرش گرفتن در رشته دانپزشکی از دانشگاههای المان میخوام اقدام کنم.به نظرتون بهتره با پوزیشن مستر بیام و اونجا اقدام کنم و اونجا کالج زبان برم یا کارام رو از ایران پیگیری کنم وهمینجا مدرک زبانم بگیرم؟
    شما
    معدل لیسانستون چنده. باید معدلتون بالای 18.5 باشه که شانس پذیرش داشته باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی

معدل لیسانسم 16.5 .برای مستر میگید یا دندانپزشکی؟با توجه به مشاوره هایی که گرفتم،بهم گفتن میانگین لیسانس و دیپلمم باید تو سیستم نمره المان خوب باشه(برای پذیرش دندانپزشکی)و میانگینن من 1.5 و سابقه کاریم هم کمک کنندس برای پذیرش.سوال من اینه که کجا مدرک زبان آلمانیم رو بگیرم که از نظر زمان و هزینه بهتر باشه،ایران یا المان؟

رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mani70 نمایش پست ها
    معدل لیسانسم 16.5 .برای مستر میگید یا دندانپزشکی؟با توجه به مشاوره هایی که گرفتم،بهم گفتن میانگین لیسانس و دیپلمم باید تو سیستم نمره المان خوب باشه(برای پذیرش دندانپزشکی)و میانگینن من 1.5 و سابقه کاریم هم کمک کنندس برای پذیرش.سوال من اینه که کجا مدرک زبان آلمانیم رو بگیرم که از نظر زمان و هزینه بهتر باشه،ایران یا المان؟
    برای
    دندانپزشکی منظورم بود. معدلتون واسه دندون کافی نیست. برای مستر مشکلی ندارید و میتونید پذیرش بگیرید. تنها چیزی که مورد ارزیابی قرار میگیره معدل شماست و سابقه کاری تاثیری زیادی نداره. مدرک زبان المانی رو هم بهتره همون ایران بگیرید.