صفحه 41 از 91 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ایشون حتما باید امتحان DSH2 بدن و در این امتحان موفق بشن. در ضمن اگه ایشون معدل بالای 18 داشته باشند شانس خوبی دارن برای پذیرش.
    شنیدم که میگن باید کارنامه قبولی دندان پزشکی در ایرانو هم داشته باشیم. ایا این درسته؟ یا اینکه فقط مشغول خوندن زبان المانی باشه؟ اگه به مدت 1 سال زبان المانی بخونه میتونه موفق بشه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط domrol نمایش پست ها
    ب
    من فوق لیسانس مکانیک از شریف دارم اما ...
    با سلام دوست عزیز.
    نخست به نظرتوون احترام میذارم اما واقعا حیف نیست با فوق مکانیک دانشگاه شریف بخواید برید سراغ رشته های پزشکی؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    شنیدم که میگن باید کارنامه قبولی دندان پزشکی در ایرانو هم داشته باشیم. ایا این درسته؟ یا اینکه فقط مشغول خوندن زبان المانی باشه؟ اگه به مدت 1 سال زبان المانی بخونه میتونه موفق بشه؟
    ممنون
    دوست عزیز هیچ تضمینی وجود نداره. گفتم حتما ایشون باید مدرک DSH2 رو بگیرن. بعد از اون اگه معدلشون بالاست شانس خوبی دارن که پذیرفته بشن. ظرفیت ها خیل پایین و رقابت بسیار زیاد هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام دوستان
    من 27 سالمه و 3 سال پیش از دانشگاه آزاد رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و امسال از دانشگاه پلی تکنیک میلان تو رشته مدیریت ریسک رشته خودم پذیرش با بورس گرفتم و تا 25 روز دیگه میریم ایتالیا. اما الان چند وقته که خوندن دندون پزشکی رفته تو مخم... می شه منو راهنمایی کنین ؟! چون رشته خوب و پول در آریه می تونم تا 200 میلیونم هزینه کنم واسش. میدونم که تو ایتالیا میشه با بورس خوند اما مثه اینکه امتحان ورودی داره. و اصلا نمی دونم این کار ارزشش رو داره یا خیر!
    لطفا راهنماییم کنید

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 27 سالمه و 3 سال پیش از دانشگاه آزاد رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدم و امسال از دانشگاه پلی تکنیک میلان تو رشته مدیریت ریسک رشته خودم پذیرش با بورس گرفتم و تا 25 روز دیگه میریم ایتالیا. اما الان چند وقته که خوندن دندون پزشکی رفته تو مخم... می شه منو راهنمایی کنین ؟! چون رشته خوب و پول در آریه می تونم تا 200 میلیونم هزینه کنم واسش. میدونم که تو ایتالیا میشه با بورس خوند اما مثه اینکه امتحان ورودی داره. و اصلا نمی دونم این کار ارزشش رو داره یا خیر!
    لطفا راهنماییم کنید
    من فکر میکنم که شما با توجه به تصوری که از این رشته دارید اگه در زمینه تحصیلی خودتون ادامه بدید موفق تر خواهید بود. متاسفانه خیلی از دوستان فکر میکنن که تحصیل در رشته های پزشکی مثل این میمونه که شما یه پولی رو تو حساب سپرده بزارید بعد از یه مدت کلی پول گیرتون میاد. عزیزان من واقعا پیشنهاد میکنم اگه علاقه خاصی به رشته های پزشکی ندارید و صرفا بر اساس شنیده ها که دندانپزشکها و پزشکها پولشون داره از پار بالا میره میخواید این رشته رو بخونید به نظر واقعا هزینه و وقتتون رو هدر ندید.

دوستان سلام من قبلا از شما مشورت گرفتم . من هم مثل دوستم مکانیک ، لیسانس دارم. متاسفانه بعد از سه سال از فارغ التحصیلی امسال برای فوق شرکت کردم ولی با رتبه 800 نتونستم قبول بشم . الان هم بشدت سر دو راهی گیر کردم. من مشکل سربازی ندارم ولی توانایی پرداخت هزینه پزشکی ندارم. نمیگم به پزشکی علاقه زیادی دارم ولی مکانیک هم همینطوری رفتم. الان تصمیم دارم برم از چند دکتر سوال بپرسم که واقعا چطوریاست؟ ولی با توجه به شرایط الانم و سن 27 موندم چیکار کنم؟ پزشکی رو خیلی دوست ندارم و میدونم سخته ( هر رشته ای سختی خودش رو داره) ولی بعد از 10 سال کارت راه میفته. مهندسی اینطوری نیست البته توی ایران. من دوست ندارم صرفا برم توی ایران خودرو. ولی پزشکی رو دوست دارم چون با تلاش کردن میتونی هم به پول برسی هم دعای خیر مردم پشت سرت باشه. که این دومی از هر چیزی بهتره. من مغز و اعصاب رو دوست دارم و به خاطر رشته مکانیک که خوندم خیلی دوست دارم بتونم برای بیماریهای مغزی کاری بکنم. الان خیلی گیجم . مخصوصا که بیکارم و این هم از فوق . دوستان گلم لطف کنید یه راهی یه جایی معرفی کنید که من چیکار کنم؟ دیگه نمیخوام از این شاخه به اون شاخه بپرم. برای من شرکت در کنکور تجربی بهتره یا خروج از ایران ( کدام کشور؟ ) ؟ و این طرحی که دانشگاه تهران داشت که از رشته های دیگه در صورت قبولی در سال سه پزشکی حضور پیدا میکردند هنوز هست یا نه؟ با تشکر.

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

سلام من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم اگر بخام دندانپزشکی بخونم اونجا این چهار سال بحساب میاد یا باید از صفر شروع کنم؟؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط saidm نمایش پست ها
    سلام من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم اگر بخام دندانپزشکی بخونم اونجا این چهار سال بحساب میاد یا باید از صفر شروع کنم؟؟
    معمولا واحدها تطابق داده نمیشن و باید از صفر شروع کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

با سلام
    اینجا کسی دانشجوی رشته ی داروسازی در یکی از دانشگاه های آنکارا هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    دوستان سلام من قبلا از شما مشورت گرفتم . من هم مثل دوستم مکانیک ، لیسانس دارم. متاسفانه بعد از سه سال از فارغ التحصیلی امسال برای فوق شرکت کردم ولی با رتبه 800 نتونستم قبول بشم . الان هم بشدت سر دو راهی گیر کردم. من مشکل سربازی ندارم ولی توانایی پرداخت هزینه پزشکی ندارم. نمیگم به پزشکی علاقه زیادی دارم ولی مکانیک هم همینطوری رفتم. الان تصمیم دارم برم از چند دکتر سوال بپرسم که واقعا چطوریاست؟ ولی با توجه به شرایط الانم و سن 27 موندم چیکار کنم؟ پزشکی رو خیلی دوست ندارم و میدونم سخته ( هر رشته ای سختی خودش رو داره) ولی بعد از 10 سال کارت راه میفته. مهندسی اینطوری نیست البته توی ایران. من دوست ندارم صرفا برم توی ایران خودرو. ولی پزشکی رو دوست دارم چون با تلاش کردن میتونی هم به پول برسی هم دعای خیر مردم پشت سرت باشه. که این دومی از هر چیزی بهتره. من مغز و اعصاب رو دوست دارم و به خاطر رشته مکانیک که خوندم خیلی دوست دارم بتونم برای بیماریهای مغزی کاری بکنم. الان خیلی گیجم . مخصوصا که بیکارم و این هم از فوق . دوستان گلم لطف کنید یه راهی یه جایی معرفی کنید که من چیکار کنم؟ دیگه نمیخوام از این شاخه به اون شاخه بپرم. برای من شرکت در کنکور تجربی بهتره یا خروج از ایران ( کدام کشور؟ ) ؟ و این طرحی که دانشگاه تهران داشت که از رشته های دیگه در صورت قبولی در سال سه پزشکی حضور پیدا میکردند هنوز هست یا نه؟ با تشکر.
    اگر واقعا فکر می کنید که راه بهتر برای زندگیتون پزشک بودنه دوباره کنکور بدید، اگر سراسری هم نشد هزینه های دانشگاه آزاد جوری نیست که نشه پرداخت کرد حتی می تونید تقسیط کنید برای امسال شهریش حدودا ترمی سه تومن برای قبل از علوم پایه هست تا سال بعد یه کم جا به جا میشه، برای دارندگان کارشناسی تو دانشگاه سراسری هم باید حدودا همین قدر هزینه کرد بر طبق قانون پارسال شاید امسال قانون باز عوض شد، اگر پزشکی رو دوست ندارید می تونید به رشته هایی مثل دندان پزشکی یا داروسازی هم فکر کنید، خوب فکر کنید آیا واقعا دوستشون دارید یا نه بعد شروع کنید برای امتحان، دانشگاه تهران تا جایی که یادمه شرط سنی داشت نمی دونم به سن شما می رسید یا نه.
    خودم مشکل شما رو داشتم و دوباره شروع کردم به درس خوندن تو رشته جدید.