صفحه 3 از 91 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته پزشکی در کانادا با مدرک لیسانس مهندسی برق

فکر کنم برداشت شما از حرفهای من درست عکس اون چیزی است که من منظورم بود!!!من کسی و به حماقت متهم نکردم، قصدم این بود که بگم هر دو اینها (شجاعت و حماقت) به برخورد آدم ا با موضوع بستگی داره و ....

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل پزشکان در آمریکا

Hi,
    I don' t have a persian font!
    Let me tell you something! Studying a major in US even in the high levels of education is not much easy , so imagine starting a new major such as medicine! It is completely frustrating !! you get here , with all damn kinds of problems and then find yourself in the first college ! if you are lucky, you can start in the year 2 or so, and then let me know what are you thinking of medicine!!? you will be more than 30 when you will be graduated , i don 't think so , even more than 30. and then what? If you are crazy of medicine do it in Iran, so that you can get support of your family . Nobody care of you in the boring years of medicine in here.... I did n't want to make you disappointed but giving you a real perspective... Tell me if you were that crazy of doing such a risk to help you
    !!
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

سلام به همه دوستان.برا خواندن پزشکی و دندان پزشکی وداروسازی وdirect phdبرای رشته هاimmunology molecular microbiology.,,,,شما میتونید با مدرک لیسانس اقدام کنید اما admission requierments زیر رو میخواد
    1:معدل حداقل بالای 15
    2:score امتحان MCAT این امتحان از 15 هست و معمولا 12 نمره خوبی هست از این سایت میشه register کرد
    http://www.aamc.org/students/mcat/registration.htm
    3:toefl
    4:CV
    5:Recommendation
    اگر کسی سووالی در مورد امتحان MCAT داشت میتونم کمک کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط immuno
    سلام به همه دوستان.برا خواندن پزشکی و دندان پزشکی وداروسازی وdirect phdبرای رشته هاimmunology molecular microbiology.,,,,شما میتونید با مدرک لیسانس اقدام کنید اما admission requierments زیر رو میخواد
    2:score امتحان MCAT این امتحان از 15 هست و معمولا 12 نمره خوبی هست از این سایت میشه register کرد
    سلام من ليسانس فيزيوتراپي دارم و قصد دارم sport medicine تو يكي از دانشگاهاي آمريكا بخونم. ولي ظاهرا فقط براي پزشكها اين امكان وجود دارد كه براي تخصص اين رشته رو بخونن.
    چند تا سوال دارم :
    اولا اين كه بدون گذراندن premedicine ميشه تو امتحان mcat شركت كرد. دوما منابع در دسترس براي آن چيه. در ضمن ايا امكان گرفتن fund براي پزشكي هم هست يا نه.
    ممنون ميشم جواب سولام را بدين

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

سلام دوستان

من لیسانس شیمی دارم و همیشه علاقه داشتم که به پزشکی Change کنم.
    اصلا هم برام مهم نیست که بخوام از صفر شروع کنم. فقط پذیرش میخوام
    به نظر شما بهترین راه برای گرفتن پذیرش با این شرایط چیه؟ (البته جایی که زیاد به معدل گیر ندن)
    بیشتر اروپا مدنظرمه. تحصیل پزشکی در انگلستان، فرانسه و کلا کشورهای تراز اول اروپا از لحاظ هزینه و نحوه پذیرش و... چجوریاس؟

پیشنهاد می کنم که با Backgrounnd شیمی، برای Biomedical engineering اپلای کنید (این فیلد یک فیلد میان رشته ای و ترکیبی از زیست شناسی، داروسازی و تمام رشته های مهندسی و گرایشهای مختلف پزشکی است).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    پیشنهاد می کنم که با Backgrounnd شیمی، برای Biomedical engineering اپلای کنید (این فیلد یک فیلد میان رشته ای و ترکیبی از زیست شناسی، داروسازی و تمام رشته های مهندسی و گرایشهای مختلف پزشکی است).
    Yaserb is correct; also there are fields like medicinal chemistry that you can try
    after many wanderings, many years...<br />,Of absence, these steep woods and lofty cliffs<br />And this green pastoral landscape, were to me<br />!More dear, both for themselves and thy sake

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

من فقط به پزشکی فکر میکنم و دوست ندارم دوباره اشتباهم رو تکرار کنم.
    4 سال عمرمو پای شیمی هدر دادم درصورتی که هیچ علاقه ای بهش نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط immuno
    دوست عزیر میشه درباره MCAT یه کم توضیح بدین که چیه و چقدر طول میکشه آدم واسش آماده شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام دوستان.تمنا مي كنم كمك كنيد.
    من فوق ليسانس كشاورزي-علوم دام گرايش تغذيه خوندم با معدل 5/18 و نمره پايانامه 20 و 2 كتاب و 1 ترجمه كتاب + 3 مقاله ISI .پايانامه و مقالات ام در مورد چربي درون بطني بوده و كاهش چاقي.با اين تفاسير مي تونم براي رشته Diet and Niutrition يا همون تغذيه انساني apply كنم و دارم مي كنم.
    حالا چندتا سوال
    1- از اونجايي كه من دارم دپارتمان ام رو عوض مي كنم يعني از Animal science مي رم Medicen ايا بعدا به من مجوز تاسيس مطب ميدن يا نه.من در پذيرشم مطمن هستم كه پذيرش مي گيرم.
    2- پدرم اسرار داره پزشكي بخونم.ايا امكان داره من در PHD يكي از تحصص هاي پزشكي رو بخونم؟
    البته من به كاراي بيوتكنولوژي مثل PCR- , Real time pcr و Rt pcr تسلط دارم.
    اولا حالا اگر بخوام مداركم رو براي پزشكي بفرستم چقدر عقب مي يوفتم كه مدركي رو بگيرم كه اجازه مطب در رشته پزشكي رو به من بدن.ايا درسهام تطبيق مي خوره؟
    چون براي ترم بعد دارم براي رشته تغذيه Apply مي كنم خواهش مي كنم كمكم كنيد تا دوباره انتخاب نادرست در انتخاب رشته نكنم.
    اگر درمورد رشته تغذيه و درامد و شرايط كاريش هم اطلاع داريد ممنون ميشم كمكم كنيد.
    خواهش مي كنم كمك كنيد :'(
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار