صفحه 51 از 91 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

دقیقا برای کجا؟ کدام کشور؟ چون نوع دوره ها زمان شروع ترمها بعضا متفاوت هست و ...

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    دقیقا برای کجا؟ کدام کشور؟ چون نوع دوره ها زمان شروع ترمها بعضا متفاوت هست و ...
    والا فرق نمیکنه هر کشور اروپایی تازه عضو شنگن شده(که کورس انگلیسی داشته) منو برای جواب دادن بیچاره کرده!یعنی مکاتبه فایده نداره و تماس بگیرم؟!امریکا بوده یک روزه هم جواب گرفتم ولی اروپا خیلی طول میدن!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    والا فرق نمیکنه هر کشور اروپایی تازه عضو شنگن شده(که کورس انگلیسی داشته) منو برای جواب دادن بیچاره کرده!یعنی مکاتبه فایده نداره و تماس بگیرم؟!امریکا بوده یک روزه هم جواب گرفتم ولی اروپا خیلی طول میدن!
    تماس بگیر با تماس بهتر حواب میگیری البته بازم میگم دقیقا نمیدونم کجا منظورته.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز من دیگه خودم در زمینه سرچ کشورهای اروپایی تقریبا خبره شدم تو دوسال انقدر سرچ کردم د و ایمیل زدم که فکر کنم ظرفیت inbox ایمیلم جوابم کرده. در هرصورت هرسوالی داری من در خدمتم.
    ممنون :دی
    آره منم این 6ماه انقد سرچ کردم دیگه به گزینه های نهاییم رسیدم اگه لطف نکنن و مورد عنایت قرار ندارن تایید مدارکشون رو!منتها میخواستم تجربه شمارو هم داشته باشم!به طور معمول مثلا یه دانشگاهی تو پراگ یا ورشو چقدر باید منتظر بمونم تو حالت نرمال؟!راستش هم به مسئول ادمیشن کورس انگلیسی میل زدم هم به آموزش دانشگاه ولی هنوز بعد یک هفته جوابی نگرفتم!
    و یک سوال مهم دیگه که آزارم میده میخواستم بدونم منابع آزمون های ورودیشون رو از کجا باید گیر بیارم؟!هیچ مطلبی تو سایت دانشگاهشون در این مورد نتونستم پیدا کنم راستش!

دوست عزیز من دیگه خودم در زمینه سرچ کشورهای اروپایی تقریبا خبره شدم تو دوسال انقدر سرچ کردم د و ایمیل زدم که فکر کنم ظرفیت inbox ایمیلم جوابم کرده. در هرصورت هرسوالی داری من در خدمتم.
    راستی اصلا خاطرم نبود شما مجارستان بودین!یه سوالی دارم که جوابتون خیلی میتونه بم کمک کنه!ببینید با توجه به اینکه ایران کاملا دل بخواهی عمل میکنه و حتی با تطبیق 100% سرفصل ها بین دوتا دانشگاه اونم در یه کشور مثلا یکیشون رو تایید میکنه یه مطلبی که تو اکثر سایت های دانشگاهی اروپایی بخصوص همین ممالک مثل چک و لهستان و یوگسلاوی سابق بویژه دیدم این بود که ترنسفر دانشجو دارن!یعنی میشه از دانشگاهی که تایید نیست پذیرش گرفت و بعد به دانشگاه مورد تایید رفت؟!یا کلا به دردسرش نمی ارزه بنظرتون؟!(البته در یه کشور مد نظرم هست نه از یک کشور به کشور دیگه)

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

راستی اصلا خاطرم نبود شما مجارستان بودین!یه سوالی دارم که جوابتون خیلی میتونه بم کمک کنه!ببینید با توجه به اینکه ایران کاملا دل بخواهی عمل میکنه و حتی با تطبیق 100% سرفصل ها بین دوتا دانشگاه اونم در یه کشور مثلا یکیشون رو تایید میکنه یه مطلبی که تو اکثر سایت های دانشگاهی اروپایی بخصوص همین ممالک مثل چک و لهستان و یوگسلاوی سابق بویژه دیدم این بود که ترنسفر دانشجو دارن!یعنی میشه از دانشگاهی که تایید نیست پذیرش گرفت و بعد به دانشگاه مورد تایید رفت؟!یا کلا به دردسرش نمی ارزه بنظرتون؟!(البته در یه کشور مد نظرم هست نه از یک کشور به کشور دیگه)
    بله درسته امکانش هست ولی خوب مثلا چه گزینه ای مد نظرتون هست. خوب چرا از اول واسه همون دانشگاه مورد تایید اقدام نمیکنید؟ به عنوان مثال کلی دانشگاه ارزون قیمت تو رومانی هست شما میتونید حداقل دو سال رو اونجا بخونید بعد انتقالی بگیرید مثلا به آلمان. این میتونه تنها گزینه معقول باشه.

رشته و دانشگاه
    medicine

ممنون :دی
    آره منم این 6ماه انقد سرچ کردم دیگه به گزینه های نهاییم رسیدم اگه لطف نکنن و مورد عنایت قرار ندارن تایید مدارکشون رو!منتها میخواستم تجربه شمارو هم داشته باشم!به طور معمول مثلا یه دانشگاهی تو پراگ یا ورشو چقدر باید منتظر بمونم تو حالت نرمال؟!راستش هم به مسئول ادمیشن کورس انگلیسی میل زدم هم به آموزش دانشگاه ولی هنوز بعد یک هفته جوابی نگرفتم!
    و یک سوال مهم دیگه که آزارم میده میخواستم بدونم منابع آزمون های ورودیشون رو از کجا باید گیر بیارم؟!هیچ مطلبی تو سایت دانشگاهشون در این مورد نتونستم پیدا کنم راستش!
    خیلی از این دست دانشگاهها تو ایران ایجنت رسمی دارن یه سرچ کن داخل سایت خود دانشگاهها رو تو قسمت ادمیشن ببین ایجنت معرفی کرده یا نه. مجارستان که اینطوری بود یه ایجنت بود که پولش رو از دانشگاه میگرفت یعنی واسه همه بچه ها کارهای پذیرش و اقامت رو مجانی انجام میداد جالب اینجا بود که مسئول امتحان ورودی دانشگاه از مجارستان میومد تو خونه این آقا امتحان ورودی رو برگزار میکرد من هم از همین طریق رفتم خوب شما چرا میخوای بری لهستان؟ اگه میخوای این دانشگاهها رو انتخاب کنی به نظر من مجارستان و اسلواکی بهترن.

خیلی از این دست دانشگاهها تو ایران ایجنت رسمی دارن یه سرچ کن داخل سایت خود دانشگاهها رو تو قسمت ادمیشن ببین ایجنت معرفی کرده یا نه. مجارستان که اینطوری بود یه ایجنت بود که پولش رو از دانشگاه میگرفت یعنی واسه همه بچه ها کارهای پذیرش و اقامت رو مجانی انجام میداد جالب اینجا بود که مسئول امتحان ورودی دانشگاه از مجارستان میومد تو خونه این آقا امتحان ورودی رو برگزار میکرد من هم از همین طریق رفتم خوب شما چرا میخوای بری لهستان؟ اگه میخوای این دانشگاهها رو انتخاب کنی به نظر من مجارستان و اسلواکی بهترن.
    اگه 4 نفر مثل شما بودن بخدا کورسی های بیشتری گیر ایرانی ها میومد!نمیدونم چه حکایتیه دوست صمیمیت میره آلمان حاضر نیست حتی بگه آزمون ورودی داده یا نه!خب مگه ما این همه جواب سوالات دوستان رو میدیم چیزی ازمون کم شد؟!
    نه دوست گلم گزینه اصلی من لهستان نیست راستش گزینه اولم دانشگاه بلگراد هست که متاسفانه به هیییییییییییچ عنوان دانشگاه های کشور صربستان پاسخگو نیستن!یه چیزی هم که دیدم واقعا از شدت تعجب گیج شده بودم حالا بلگراد که پایتخت هست هیچی ولی مثلا دانشگاه نووی ساد رو ببینید تمام ورودی ها از آمریکا,کانادا,آلمان,اتریش,ا یتالیا و ....... و چقدر رقابت شدید بوده تو کسب نمره آزمون ورودی حتی یه دانشجوی کره ای هم دیدم که ریجکت شده بود!حالا جالبه ما این دانشگاه رو تایید نمیکنیم!اصلا معلوم نیست اگه نووی ساد تایید نیست پس چرا بلگراد با همون کروکلوم ها تاییده؟!جالبه کاناداییه اومده میخونه مشکلی هم نداره!آلمانیه و ........ همینطور!اونوقت ما با این همه رکورد جوایز نوبل که تو سطح دانشگاه هامون داریم........ لا اله الله!تنها دلیلی که تایید نیستن شهریه عالی و سطح بالا و کورس انگلیسیشون هست که تحصیل تو بین الملل و ....... رو بی معنی میکنه!

دوستان کسی از پذیرش پزشکی در لیسبون خبر داره؟!من هر چی گشتم کورس انگلیسی ندیدم ولی بعضی دوستان انگار میگن هست ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن!

رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان کسی از پذیرش پزشکی در لیسبون خبر داره؟!من هر چی گشتم کورس انگلیسی ندیدم ولی بعضی دوستان انگار میگن هست ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن!
    نه دوست عزیز پرتغال کورس انگلیسی نداره و همه کورسها به زبان پرتغالی هست. کشورهایی که کورس انگلیسی دارند اکثرا کشورهای شرق اروپا بعلاوه یک کورس انگلیسی در هلند با هزینه خیلی زیاد که فقط دو سال اول به انگلیسی هست و از سال دوم به بعد به زبان هلندی برگزرا میشه.