صفحه 57 از 91 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

سلام دوستان عزیز
    برای پذیرش فول فاند تو رشته ی پزشکی از امریکا تاپ۳۰ چقد شانس دارم؟
    دانشجوی کارشناسی علوم آزمایشگاهی معدلم تا الان ۱۸/ یه ISI با IF 1.5 دارم و تا پایان دورم دو تا دیگه هم تو برنامم هس ک بدم
    واسه GRE و TOEFL هم مشکلی ندارم. ممنون میشم کمک کنین

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iAli92 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    برای پذیرش فول فاند تو رشته ی پزشکی از امریکا تاپ۳۰ چقد شانس دارم؟
    دانشجوی کارشناسی علوم آزمایشگاهی معدلم تا الان ۱۸/ یه ISI با IF 1.5 دارم و تا پایان دورم دو تا دیگه هم تو برنامم هس ک بدم
    واسه GRE و TOEFL هم مشکلی ندارم. ممنون میشم کمک کنین
    یک مقدار زحمت میکشیدید وقت میگذاشتید صفحات قبلو میخوندید جواب تمام سوالاتتون بود.
    رشته پزشکی فاند نداره!!!
    مدارج ایرانتونم برای ورود به پزشکی بدرد امریکا نمیخوره.

Junior Member

ممنونم از راهنماییت
    خوندموشون
    با این وضعیت ازت یه راهنمایی می خوام ک بهم بگی همین رشتمو میتونم فول فاند بگیرم یا نه؟ ترجیحا امریکا اگه نشد کانادا و اروپا
    ممنونم ازت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط iAli92 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییت
    خوندموشون
    با این وضعیت ازت یه راهنمایی می خوام ک بهم بگی همین رشتمو میتونم فول فاند بگیرم یا نه؟ ترجیحا امریکا اگه نشد کانادا و اروپا
    ممنونم ازت
    فول فاند به خیلی چیزا بستگی داره حتی شانس! که استاد دقیقا ایمیل تور رو باز کنه که اون موقع شانس بیاری افرادی که دیگر اپلیکنت ها هستن از تو قوی تر نباشن که رزومت قوی باشه تلاش کنی و ایمیل بزنی و ...................................
    کسی نمیتونه بگه حتما میگیری یا نه ولی در کل وضعیت شما GRE و تافل نمییشه گفت چطور میشه و منم خیلی تخصصی ندارم توی این زمینه ولی معدلتون خیلی خوبه مقالتون نیز. نمرات زبانتون خوب باشه طبیعتا شانس بالایی خواهید داشت.

Junior Member

با عرض سلام
    من کارشناسی رشته معماریم و میخوام دندانپزشکی بخونم
    خودم با اطلاعاتی که بدست آوردم و خوندن و سرچ از سایت به این نتیجه رسیدم که در کشور هند شرایط بهتره در دانشگاه دهلی بود فکر میکنم که نه کنکور داره نه چیزی
    فقط میخواستم بدونم که دوستان نظرشون چیه خواهش میکنم راهنمایی کنید با سپاس فراوان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_be نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من کارشناسی رشته معماریم و میخوام دندانپزشکی بخونم
    خودم با اطلاعاتی که بدست آوردم و خوندن و سرچ از سایت به این نتیجه رسیدم که در کشور هند شرایط بهتره در دانشگاه دهلی بود فکر میکنم که نه کنکور داره نه چیزی
    فقط میخواستم بدونم که دوستان نظرشون چیه خواهش میکنم راهنمایی کنید با سپاس فراوان
    اتفاقا در کشور هند تنها دانشگاه دهلی از معدود دانشگاههایی هست که برای دندانپزشکی کنکور داره!
    برا رشته دندانپزشکی شما نیاز به دیپلم تجربی هم دارید.
    حتما قبل از تصمیم قطعی یکسفر کوتاه توریستی به شهری که میخواید درش درس بخونید داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    اتفاقا در کشور هند تنها دانشگاه دهلی از معدود دانشگاههایی هست که برای دندانپزشکی کنکور داره!
    برا رشته دندانپزشکی شما نیاز به دیپلم تجربی هم دارید.
    حتما قبل از تصمیم قطعی یکسفر کوتاه توریستی به شهری که میخواید درش درس بخونید داشته باشید.
    ممنون بابت پاسخ
    ولی کدوم دانشگاه هند پس به نظرتون بدون کنکور و شرایط خوبی هست برای خوندن دندونپزشکی به نظر شما
    راستی من کارت پایان خدمت هم دارم از این بابت مشکلی ندارم فکر کنم به قول شما یکبار قبل از تصمیم برم از نزدیک ببینم بهتر باشه که شرایطش چطوره
    فقط من دیپلمم هنرستانه معماریه یعنی دوباره باید دیپلم تجربی بگیرم
    و در آخر بگم که من کنکور سراسری 94 هم شرکت کردم ولی مثل این که از شانس ما دانشگاه بین الملل هم مثل قبل دیگه نیست از سال 93 پذیرشش خیلی سخت شده و تا رتبه های خاصی رو میگیره درسته یا شانس قبولی هست ؟

با سپاس و درود فراوان بابت پاسخ

Banned

ممنون بابت پاسخ
    ولی کدوم دانشگاه هند پس به نظرتون بدون کنکور و شرایط خوبی هست برای خوندن دندونپزشکی به نظر شما
    راستی من کارت پایان خدمت هم دارم از این بابت مشکلی ندارم فکر کنم به قول شما یکبار قبل از تصمیم برم از نزدیک ببینم بهتر باشه که شرایطش چطوره
    فقط من دیپلمم هنرستانه معماریه یعنی دوباره باید دیپلم تجربی بگیرم
    و در آخر بگم که من کنکور سراسری 94 هم شرکت کردم ولی مثل این که از شانس ما دانشگاه بین الملل هم مثل قبل دیگه نیست از سال 93 پذیرشش خیلی سخت شده و تا رتبه های خاصی رو میگیره درسته یا شانس قبولی هست ؟

با سپاس و درود فراوان بابت پاسخ
    اره بین الملل مثل سابق نیست دیگه .
    دانشگاه مانیپال دانشگاه خیلی خوبیه ولی بازم باید ببینی میتونید پذیرش بگیرید یا نه.
    دانشگاههای بنلگور هم خوب هستند بعد از این جاهایی که گفتم.
    ظاهرا بله باید دیپلم تجربی بگیرید. اما هند دلال بازیه شاید بتونند کاری بکنند(درست و غلط بودنشو نمیدونم فقط جهت اطلاع گفتم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    اره بین الملل مثل سابق نیست دیگه .
    دانشگاه مانیپال دانشگاه خیلی خوبیه ولی بازم باید ببینی میتونید پذیرش بگیرید یا نه.
    دانشگاههای بنلگور هم خوب هستند بعد از این جاهایی که گفتم.
    ظاهرا بله باید دیپلم تجربی بگیرید. اما هند دلال بازیه شاید بتونند کاری بکنند(درست و غلط بودنشو نمیدونم فقط جهت اطلاع گفتم)
    ممنون بابت پاسخ
    دوستان دیگه اگه بتونن نظراتشون رو بگن و راهنمایی کنن خیلی سپاسگذارم
    راستی کسی نیست که تجربه رفتن و ... رو تحصیل و ... داشته باشه یا از آشنایان شون کسی رفته باشه که بتونه تجربه شو در اختیار ما قرار بده
    بی نهایت ممنون

Junior Member

ممنون بابت پاسخ
    دوستان دیگه اگه بتونن نظراتشون رو بگن و راهنمایی کنن خیلی سپاسگذارم
    راستی کسی نیست که تجربه رفتن و ... رو تحصیل و ... داشته باشه یا از آشنایان شون کسی رفته باشه که بتونه تجربه شو در اختیار ما قرار بده
    بی نهایت ممنون
    دانشگاه راجیو گاندی و کالج های اون دانشگاه مورد تاییدن،داشتن دیپلم ریاضی یا تجربی فرقی نمیکنه معدلت نباید کم باشه فقط.
    ویرایش توسط erfan1985 : February 28th, 2015 در ساعت 09:49 PM