صفحه 58 از 91 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_sh15 نمایش پست ها
    دانشگاه راجیو گاندی و کالج های اون دانشگاه مورد تاییدن،داشتن دیپلم ریاضی یا تجربی فرقی نمیکنه معدلت نباید کم باشه فقط،کافیه به یکی از موسسات اعزام دانشجو زنگ بزنی کامل توضیح میدن بهتون مثل موسسه تعالی دانش
    من دیپلمم هنرستانه لیسانس معماریم

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_be نمایش پست ها
    من دیپلمم هنرستانه لیسانس معماریم
    باید دیپلم تجربی بگیرید . اونا هم قبول کنند وزارت بهداشت غیر از دیپلم ریاضی و تجربی قبول نمیکنه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    باید دیپلم تجربی بگیرید . اونا هم قبول کنند وزارت بهداشت غیر از دیپلم ریاضی و تجربی قبول نمیکنه!
    پیش دانشگاهی هم باید بگیرم؟؟

Banned

پیش دانشگاهی هم باید بگیرم؟؟
    خیر نیازی نیست. همون دیپلم تجربی داشته باشید کفایت میکنه. ضمنا در بازگشت هزینه ای حدودا 100 میلیونی رو برای دوره تکمیلی باید به دانشگاههای داخلی بدید طبق نرخ الان تازه پذیرش هم نمیکنن و کلی ناز میکنن.

Junior Member

خیر نیازی نیست. همون دیپلم تجربی داشته باشید کفایت میکنه. ضمنا در بازگشت هزینه ای حدودا 100 میلیونی رو برای دوره تکمیلی باید به دانشگاههای داخلی بدید طبق نرخ الان تازه پذیرش هم نمیکنن و کلی ناز میکنن.
    به نظرتون درس خوندن طبق برنامه طی یکسال منجر به قبولی تو دندانپزشکی نمیشه که آدم مجبور نباشه اینهمه خرج الکی نکنه و ازار و اذیت بعدش و هزینه های بالا...
    نظر دوستان چیه
    یا راهکار بهتری دارند

Banned

به نظرتون درس خوندن طبق برنامه طی یکسال منجر به قبولی تو دندانپزشکی نمیشه که آدم مجبور نباشه اینهمه خرج الکی نکنه و ازار و اذیت بعدش و هزینه های بالا...
    نظر دوستان چیه
    یا راهکار بهتری دارند
    دوست عزیز بنده چطوری برای فرد دیگری که نمیدونم وضعیت درسیش/توانش/ارادش/حوصلش/پایه درسیش/ توانایی ذهنی و استعدادش/ و...... چیه ! نسخه بپیچم بگم میشه یا نمیشه؟
    امیدوارم ناراخت نشید اما این سوالات فقط وقتی میان توی ذهن که فرد میخواد به یک نحوی از زیر یک کار سخت شونه خالی کنه. شبیه داوطلبان کنکور که کلی هزینه میکنن میرن مشاوره که یکی بشینه براشون حرفهای قشنگ بزنه آخرشم نتیجه نمیگیرند. در حالی که رقباشون خیلی وقت پیش نشستن سر درسشون و دارن کتابا رو میخونن.

Junior Member

دوست عزیز بنده چطوری برای فرد دیگری که نمیدونم وضعیت درسیش/توانش/ارادش/حوصلش/پایه درسیش/ توانایی ذهنی و استعدادش/ و...... چیه ! نسخه بپیچم بگم میشه یا نمیشه؟
    امیدوارم ناراخت نشید اما این سوالات فقط وقتی میان توی ذهن که فرد میخواد به یک نحوی از زیر یک کار سخت شونه خالی کنه. شبیه داوطلبان کنکور که کلی هزینه میکنن میرن مشاوره که یکی بشینه براشون حرفهای قشنگ بزنه آخرشم نتیجه نمیگیرند. در حالی که رقباشون خیلی وقت پیش نشستن سر درسشون و دارن کتابا رو میخونن.
    بله اینم راهنمایی و حرفیه ولی خوب بالاخره قبول شدن تو دندانپزشکی هم زمان میخواد برنامه میخواد تلاش میخواد که همه ی اینها هم مستلزم هدف و ... که شخص می خواد به اون هدفش برسه که به نظر من هیچ چیزی غیرممکن نیست
    منم باتمام احترام میخواستم بگم که باشما زیاد در این مورد موافق نیستم که می فرماییدما این سوالات فقط وقتی میان توی ذهن که فرد میخواد به یک نحوی از زیر یک کار سخت شونه خالی کنه. مگه اونایی که قبول میشن چه شرایطی دارن که ما نداریم
    البته نظر بنده اینه شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن

Banned

بله اینم راهنمایی و حرفیه ولی خوب بالاخره قبول شدن تو دندانپزشکی هم زمان میخواد برنامه میخواد تلاش میخواد که همه ی اینها هم مستلزم هدف و ... که شخص می خواد به اون هدفش برسه که به نظر من هیچ چیزی غیرممکن نیست
    منم باتمام احترام میخواستم بگم که باشما زیاد در این مورد موافق نیستم که می فرماییدما این سوالات فقط وقتی میان توی ذهن که فرد میخواد به یک نحوی از زیر یک کار سخت شونه خالی کنه. مگه اونایی که قبول میشن چه شرایطی دارن که ما نداریم
    البته نظر بنده اینه شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن
    کلا برعکس گرفتید چی گفتم!
    گفتم نشد یا شدش به خود فر بستگی داره.
    نگفتم کسی قبول میشه نسبت به اون که نمیشه وضعیت خاصی داره!
    منظورم اینه اگر میخواید قبول بشید بشینید بخونید اگر میخواید پول خرج کنید اونم یه راهه. هردوتا به نتیجه میرسه اگر تلاش کنید.
    + دندانپزشکی یک رشته کاملا معمولی مثل سایر رشته هاست. چیز خاصی هم نیست.
    .................................................. ...
    اصلا منظورم شما نیستید کلی میگم چون توی جامعه هم دارم میبینم
    ضمن اینکه با 99.99% صحبت های آقای رحیم پور ازغذی مخالم! داشتم چایی میخوردم اتفاقی دیدم شور حسینی گرفته داره حرف میزنه گوش دادم به نظرم درست ترین جملات عمرشو گفت.
    به این جملات دقت کنید
    هیچ جامعه ای و هیچ کشوری مردمش مثل ایران عقده دکتر شدن ندارند
    هیچ جامعه ای و هیچ کشوری اینقدر به زور بچه هایشان را سمت مهندسی و دکتری نمیفرستند.
    ......................
    خودم :
    هیچ جامعه ای مثل ما اینقدر بی برنامه نیست که در هر مقطع کلت هجوم ببرن واسه یه رشته و بعد اون رشته در کسری از ثانیه نابود بشه بعد از وارد بازار کار شدن طالبان!!! کارش و بعد یه رشته دیگه بیفته تو بروس بعد باز همین بلا سر اون بیاد
    خدا آخر عاقبت ملت جو گیری مثل ما را بخیر کند!

درود
    برای رشته ی پزشکی فاند میدن؟ میشه گرفت؟
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم
    مقاله هم دارم،تافلم دارم میگیرم،یعنی دارم ولی میخوام با نمره ی بالای صد بگیرم،تو ایران عزیز خودمون کسایی که کارشناسی ارشد دارنو نمیزارن واسه پزشکی اکنکور بدن یا ثبت نام کنند مگه اینکه برن پردیس.
    راستی اینم بگم که فوق لیسانسمو از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفتم
    دیپلم فنی حرفه ای دارم
    25 سالمه
    معدل دیپلم و فوق لیسانس و لیسانسم همشون 15 هست.همیشه یه جور بودیم دیگه.
    بازم سپاس.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokhparsi نمایش پست ها
    درود
    برای رشته ی پزشکی فاند میدن؟ میشه گرفت؟
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم
    مقاله هم دارم،تافلم دارم میگیرم،یعنی دارم ولی میخوام با نمره ی بالای صد بگیرم،تو ایران عزیز خودمون کسایی که کارشناسی ارشد دارنو نمیزارن واسه پزشکی اکنکور بدن یا ثبت نام کنند مگه اینکه برن پردیس.
    راستی اینم بگم که فوق لیسانسمو از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفتم
    دیپلم فنی حرفه ای دارم
    25 سالمه
    معدل دیپلم و فوق لیسانس و لیسانسم همشون 15 هست.همیشه یه جور بودیم دیگه.
    بازم سپاس.
    با دیپلم فنی اصلا مدرک شما ارزشیابی نمیشه دوست عزیز!
    افغانستان و هاروارد تفاوتی نمیکنه
    موفق باشید