صفحه 76 از 91 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

كسي هست جواب سوال منو بده

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط residnt نمایش پست ها
    اميدوارم جواب سوالمو كه دوستان دادن درست فهميده باشم
    و براي اطمينان بيشتر برداشت خودم ميگم
    اكر من ليسانسمو با معدل ١٩ در رشته هوشبري كه مرتبط با پزشكي بكيرم واسه پذيرش معدل ديپلم من تاثير نخواهد گذاشت و فقط اون معدل ليسانس هست كه شانس منو افزايش ميده؟
    بله درسته معدل لیسانس هست که مد نظر قرار داده میشه.

Junior Member

باسلام من کارشناسی پرستاری از دانشگاه آزاد گرفتم و الان نیز استخدام تامین اجتماعی می باشم من در سال 83 دیپلم گرفتم و الان دوست دارم دوباره کنکور برای دندان یا دارو و یا نهایتا پزشکی بدم و فقط چند سوال ذهنم رو مشغول کرده اول اینکه به نظر شما من قبول میشم یا نه و معدل دیپلم چقدر موثره در کنکور؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط pkf نمایش پست ها
    باسلام من کارشناسی پرستاری از دانشگاه آزاد گرفتم و الان نیز استخدام تامین اجتماعی می باشم من در سال 83 دیپلم گرفتم و الان دوست دارم دوباره کنکور برای دندان یا دارو
    و یا نهایتا پزشکی بدم و فقط چند سوال ذهنم رو مشغول کرده اول اینکه به نظر شما من قبول میشم یا نه و معدل دیپلم چقدر موثره در کنکور؟
    سلام تاثیر معدل فقط مختص دیپلمه های ۸۴ به بعد هست ، در مورد کنکور هم رقابت فوق العاده بالا هست و باید حداقل ۲سال به نظرم بخونید تا هم سطح دانش اموزان کنکوری بشید چون اولا خیلی از درس دور بودید ثانیا خیییلی کتاب ها عوض شده

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pkf نمایش پست ها
    باسلام من کارشناسی پرستاری از دانشگاه آزاد گرفتم و الان نیز استخدام تامین اجتماعی می باشم من در سال 83 دیپلم گرفتم و الان دوست دارم دوباره کنکور برای دندان یا دارو و یا نهایتا پزشکی بدم و فقط چند سوال ذهنم رو مشغول کرده اول اینکه به نظر شما من قبول میشم یا نه و معدل دیپلم چقدر موثره در کنکور؟
    معلم بگیر.. تنهایی فایده نداره
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

درود
    کسی که لیسانس کامپیوتر داره دیپلمش هم نظری نیست میتونه ارشد بره داروسازی بخونه؟ شیمی چطور
    ی سوال دیگه اگه فردی گرین کارت امریکا داشته باشه با لیسانس کامپیوتر میتونه بره داروسازی بخونه مدرکش معادلسازی میشه یا باید دوباره از اول بره دانشگاه امتحان ورود به
    دانشکده پزشکی بده مدرک لیسانس ایران بدرد نمیخوره؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط miladwwe نمایش پست ها
    درود
    کسی که لیسانس کامپیوتر داره دیپلمش هم نظری نیست میتونه ارشد بره داروسازی بخونه؟ شیمی چطور
    ی سوال دیگه اگه فردی گرین کارت امریکا داشته باشه با لیسانس کامپیوتر میتونه بره داروسازی بخونه مدرکش معادلسازی میشه یا باید دوباره از اول بره دانشگاه امتحان ورود به
    دانشکده پزشکی بده مدرک لیسانس ایران بدرد نمیخوره؟
    ممنون
    دوست عزیز لیسانس کامپیوتر چه ارتباطی با داروسازی داره. شما باید از اول وارد رشته داروسازی بشید. تو آمریکا هم یه سری امتحان ورودی داره و هزینه تحصیل هم به شدت بالا هست. اینکه بخواین با لیسانس کامپیوتر واحدهاتون رو تطبیق بدن خیر چنین چیزی نیست. شما باید حتما یا امتحان ورودی این رشته رو شرکت کنین یا وارد کالج پزشکی بشین و بعد وارد دانشگاه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز لیسانس کامپیوتر چه ارتباطی با داروسازی داره. شما باید از اول وارد رشته داروسازی بشید. تو آمریکا هم یه سری امتحان ورودی داره و هزینه تحصیل هم به شدت بالا هست. اینکه بخواین با لیسانس کامپیوتر واحدهاتون رو تطبیق بدن خیر چنین چیزی نیست. شما باید حتما یا امتحان ورودی این رشته رو شرکت کنین یا وارد کالج پزشکی بشین و بعد وارد دانشگاه.
    میدونم جناب دکتر
    امتحان ورودی برا ورود به دانشگاه پزشکی امریکا باید الزاما رفت دوسال رفت دانشگاه یا میشه بدون رفتن به دانشگاه هم امتحان ورودی داد
    چون تا جایی که میدونم هر 4ماه ی بار این امتحانو برگزار میکنند از درس هاس زیست و شیمی وریاضی و.. هم سوال میشه

نحوه ورود به رشته های پزشکی، دندانپزشکی؛ و داروسازی در کانادا و آمریکا متفاوت از کشورهایی مانند ایران است. برای تحصیل در این رشته ها ، متقاضیان بایستی ابتدا به مدت دو، سه یا چهار سال سال که بستگی به دانشگاه محل تحصیل دارد، در یک رشته مقطع کارشناسی در کانادا و یا آمریکا تحصیل نمایند. دانشجویان علاقمند به ورود به دانشکده های پزشکی معمولا برای دوره تحصیل کارشناسی خود، رشته های عمومی مانند علوم تجربی (Science)، حرکت شناسی (Kinesiology) و رونشناسی (Psychology) را انتخاب می نمایند.
    منظورم اینه میشه این دو سه یا چهار سال رو نرفت دانشگاه بجاش امتحان ورودی و وقت رو هم هدر نده ادم بجاش چندماه همین منابع رو خوب بخونه میسر هستش
    ویرایش توسط miladwwe : February 21st, 2016 در ساعت 06:22 PM

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط miladwwe نمایش پست ها
    میدونم جناب دکتر
    امتحان ورودی برا ورود به دانشگاه پزشکی امریکا باید الزاما رفت دوسال رفت دانشگاه یا میشه بدون رفتن به دانشگاه هم امتحان ورودی داد
    چون تا جایی که میدونم هر 4ماه ی بار این امتحانو برگزار میکنند از درس هاس زیست و شیمی وریاضی و.. هم سوال میشه

منظورم اینه میشه این دو سه یا چهار سال رو نرفت دانشگاه بجاش امتحان ورودی و وقت رو هم هدر نده ادم بجاش چندماه همین منابع رو خوب بخونه میسر هستش
    نه شما حتما باید یه لیسانس علوم پایه از یکی از کشورهای آمریکای شمالی داشته باشید بعد ازمون MCAT رو شرکت کنین.توصیه خودم اینه که شانستون رو برای کشورهای دیگه امتحان کنید سریعتر نتیجه مییگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT-GRE_Quant mentor

من از صبح دارم اینجا رو می‌خونم تازه دارم به آخرش میرسم.
    اقای مسوول من این حرفام می‌خوام تا حد ممکن خلاصه بگم اما لازمه چون موضوعش فرق می‌کنه تو چند تا کامنت باشه پس لطفا یکی نشن.
    پیشنهاد: شدیدا پیشنهاد می‌کنند این ۲تا موضوع از هم جدا بشه. واقعا نسلم اسیر شده هی میخونی تموم نمیشه٬‌اما اگه جدا بود اوضاع بهتر بود
    ۱ اقا من تغییر رشته بدم یا نه؟!
    ۲ من قطعا می‌خوام تغییر رشته بدم٬ حالا چه کنم؟

(این پیغام میشه بعد از یه مدت پاک شه)
    ویرایش توسط darklord : March 14th, 2016 در ساعت 07:51 PM دلیل: به درخواست کاربر