صفحه 83 از 91 نخستنخست ... 3373747576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

Banned

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryyyn نمایش پست ها
    چه تاپیک خوبی. آدم کلی چیز یاد میگیره
    دوستان من 28 سالمه و فوق لیسانس مهندسی پلیمرم. اما متاسفانه با بازار کار افتضاح ایران، هیچوقت برام موقعیت شغلی در زمینه رشته ام پیدا نشد. حالا خیلی پشیمونم از وقتی که برای درس خوندنم گذاشتم. میخام از صفر شروع کنم دندونپزشکی بخونم ( البته با صحبت هایی که اینجا خوندم میگن داروسازی و فیزیوتراپی هم خوبن ) البته مدتیه در زمینه طراحی وب هم وارد شدم و دارم کمی کار میکنم. و به همین خاطر کامپیوتر و IT هم دوست دارم. تحقیقاتی که کردم باید بیخیال دندانپزشکی خوندن در خارج ازایران بشم. گزینه هایی که دارم :
    1- دندانپزشکی آزاد در ایران بخونم
    2- دکتری رشته خودم مهندسی پلیمر در خارج از ایران ( تحصیل رایگان و گرفتن حقوق ) اما به شدت نگران بعدشم که آینده شغلی اصلا تضمین نیست. مثل الان که تا فوق خوندم و هیچی به هیچی
    3- ادامه تحصیل در کامپیوتر و IT در خارج از ایران البته از نوع تحصیل رایگان
    .... برام مسئله شغلی و درآمد در آینده خیلی مهمه
    خیلی ممنون میشم نظرتونو بگید . خیلی به نظراتتون احتیاج دارم
    سلام
    بهترین گزینه همون تحصیل رشته های علوم پزشکی هست.
    پزشکی،دندون،دارو،فیزیوترا پی اینا فقط

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

دوستان سلام.
    من برام پزشکی، داروسازی یا دندانپزشکی فرقی نداره. فقط می خوام یکی از این 3 تا باشه و این امکان باشه که بعد 2 سال برگردم انتقالی بگیرم به ایران. بهترین گزینه به نظر شما کدام کشوره؟ توجه کنید که قصد من اینه انتقالی بگیرم و برگردم ایران ادامه بدم. ممنون می شم راهنمایم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من برام پزشکی، داروسازی یا دندانپزشکی فرقی نداره. فقط می خوام یکی از این 3 تا باشه و این امکان باشه که بعد 2 سال برگردم انتقالی بگیرم به ایران. بهترین گزینه به نظر شما کدام کشوره؟ توجه کنید که قصد من اینه انتقالی بگیرم و برگردم ایران ادامه بدم. ممنون می شم راهنمایم کنید.
    سلام
    کشورهای ذیل به تفکیک براساس هزینه و کیفیت تدریس.
    پزشکی:نانجینگ چین،کارازین خارکوف اوکراین(توصیه می شود)،رودن روسیه.کازان روسیه
    دندانپزشکی:نانجینگ چین،رودن روسیه،کازان روسیه(توصیه می شود).
    داروسازی:پونا هند(توصیه می شود)،قبرس،کازان روسیه،رودن روسیه،دهلی هند،حیدراباد هند،چارلز جمهوری چک(توصیه می شود).پچ مجارستان
    که از این بین پزشکی خارکوف اوکراین دو سال اول ۴۵۰۰ و سال سوم لغایت ششم ۳۰۰۰ دلار، ارزانترین گزینه هست همچنین رتبه کارازین اوکراین ۳۸۲ QS است.البته سرمای منفی ۲۰ درجه فراموش نشود

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    کشورهای ذیل به تفکیک براساس هزینه و کیفیت تدریس.
    پزشکی:نانجینگ چین،کارازین خارکوف اوکراین(توصیه می شود)،رودن روسیه.کازان روسیه
    دندانپزشکی:نانجینگ چین،رودن روسیه،کازان روسیه(توصیه می شود).
    داروسازی:پونا هند(توصیه می شود)،قبرس،کازان روسیه،رودن روسیه،دهلی هند،حیدراباد هند،چارلز جمهوری چک(توصیه می شود).پچ مجارستان
    که از این بین پزشکی خارکوف اوکراین دو سال اول ۴۵۰۰ و سال سوم لغایت ششم ۳۰۰۰ دلار، ارزانترین گزینه هست همچنین رتبه کارازین اوکراین ۳۸۲ QS است.البته سرمای منفی ۲۰ درجه فراموش نشود������
    خیلی ممنون بابت پاسخ کامل. برای این دانشگاه ها که گفتید تا کی فرصت هست برای پذیرش؟ الان امکانش هست؟

خیلی ممنون بابت پاسخ کامل. برای این دانشگاه ها که گفتید تا کی فرصت هست برای پذیرش؟ الان امکانش هست؟
    سلام
    معمولا تا سیت ها پربشه به مرداد میکشه،اره میتونید از الان اقدام کنید.

سلام
    معمولا تا سیت ها پربشه به مرداد میکشه،اره میتونید از الان اقدام کنید.
    سلام.
    من همونطور که گفتم می خوام 2 سال برم و بعد انتقالی بگیرم تو ایران ادامه بدم. برام مهمه که بعد از برگشتن و اتمام تحصیلات با دردسر کمتر درامد و کار داشته باشم چون متاهل هستم.
    به نظر شما کدام رشته و کدام دانشگاه رو انتخاب کنم با توجه به آینده کاری در ایران که برای انتقالی گرفتن هم مشکلی نداشته باشم؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

سلام.
    من همونطور که گفتم می خوام 2 سال برم و بعد انتقالی بگیرم تو ایران ادامه بدم. برام مهمه که بعد از برگشتن و اتمام تحصیلات با دردسر کمتر درامد و کار داشته باشم چون متاهل هستم.
    به نظر شما کدام رشته و کدام دانشگاه رو انتخاب کنم با توجه به آینده کاری در ایران که برای انتقالی گرفتن هم مشکلی نداشته باشم؟
    انتقالی گرفتن چیز صد در صدی نیست که بگید میرم و حتما هم انتقالی میگیرم، هر سری از حدود صد و خورده ای پرونده وزارت بهداشت فقط بیست تا سی تاشو قبول میکنه بعدش تازه باید برن دنبال پذیرش گرفتن از دانشگاه ها که اونا هم همینجوری نمیگن بیاید بشینید سر کلاس اکثر خوب هاشون مصاحبه دارن. مثلا اصفهان امسال کلا دوتا رو گرفته بودن
    بنابراین به هیچ عنوان به امید اینکه انتقالی بگیرید نیاید، برنامه تون رو برای موندن تنظیم کنید که اگر نشد برگردید به مشکل برنخورید خدایی نکرده، خصوصا شما که متاهل هستید

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    انتقالی گرفتن چیز صد در صدی نیست که بگید میرم و حتما هم انتقالی میگیرم، هر سری از حدود صد و خورده ای پرونده وزارت بهداشت فقط بیست تا سی تاشو قبول میکنه بعدش تازه باید برن دنبال پذیرش گرفتن از دانشگاه ها که اونا هم همینجوری نمیگن بیاید بشینید سر کلاس اکثر خوب هاشون مصاحبه دارن. مثلا اصفهان امسال کلا دوتا رو گرفته بودن
    بنابراین به هیچ عنوان به امید اینکه انتقالی بگیرید نیاید، برنامه تون رو برای موندن تنظیم کنید که اگر نشد برگردید به مشکل برنخورید خدایی نکرده، خصوصا شما که متاهل هستید
    حق با شماست. خیلی ممنون بابت راهنمایی. 3 تا سوال:
    1 - من از بین دانشگاه هایی که معرفی کردن و اونهایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند اگه پذیرش بگیرم بعدا برای تایید مدرکم اگه بخوام برگردم مشکلی نخواهم داشت؟
    2- من شنیدم کسی که داروسازی هم داشته باشه به این راحتی ها مجوز داروخانه بهش نمی دن، چقدر درسته این قضیه؟
    3- از نظر بازار کار کدام از این 3 رشته رو ترجیح می دید شما؟

حق با شماست. خیلی ممنون بابت راهنمایی. 3 تا سوال:
    1 - من از بین دانشگاه هایی که معرفی کردن و اونهایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند اگه پذیرش بگیرم بعدا برای تایید مدرکم اگه بخوام برگردم مشکلی نخواهم داشت؟
    2- من شنیدم کسی که داروسازی هم داشته باشه به این راحتی ها مجوز داروخانه بهش نمی دن، چقدر درسته این قضیه؟
    3- از نظر بازار کار کدام از این 3 رشته رو ترجیح می دید شما؟
    1 خیر مشکلی ندارید.
    2 بلی امتیازی میباشد و معمولا ۱۸ سالی طول میکشد ولی با داشتن سهمیه جانبازی یا ایثارگری پدر چندسالی زودتر میشود.
    3 برای ایران دندانپزشکی و پزشکی ولی برای مهاجرت به اروپا و کانادا داروسازی جایگاه بسیار ویژه تری دارد.

1 خیر مشکلی ندارید.
    2 بلی امتیازی میباشد و معمولا ۱۸ سالی طول میکشد ولی با داشتن سهمیه جانبازی یا ایثارگری پدر چندسالی زودتر میشود.
    3 برای ایران دندانپزشکی و پزشکی ولی برای مهاجرت به اروپا و کانادا داروسازی جایگاه بسیار ویژه تری دارد.
    خیلی ممنون. شما راجبه دانشگاه های چین برای پزشکی اطلاعاتی دارید؟ به هزینه و وقتش می ارزه آدم بره چین برای پزشکی؟ کیفیت دانشگاه هاش خوبه واقعا؟