صفحه 87 از 91 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 903

موضوع: پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیر حتما باید از امریکا یا کانادا باشه.
    ببخشید زیاد سوال میپرسم اگه مدرک مسترمون از امریکا باشه یا اکانادا نمیشه باز اقدام کرد ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ،دندان پزشکی با داشتن لیسانس در سایر رشته ها

سلام یک سوال مطرحه برای من
    داشتن مقاله توی کنفرانس های داخلی و خارجی و مقام اوردن توی مسابقات داخلی مثلا المپباد دانشجویی ایران و مواردی از این دست، جبران معدل میکنن؟
    و یا نمره تست daf بالا و ...
    این سوالا واقعا مطرحه برای من...
    راهی برای پیدا کردن اساتیدی از دانشگاه المان هست که شانس پذیرش برای پزشکی رو بیشتر کنه؟
    من واقعا باید سرمایه گذاری کنم و وقت بذارم
    الان المانی در حد b2 هستم...
    ۲۳ سال دارم و سال اول مامایی بوشهر با معدل ۱۷...
    سردرگمی بده ممنون میشم راه حلی جلوی پام بذارین...
    الویتم المانه و میخوام المان باشه اما اتریش رو هم میتونم جز اپشن هام قرار بدم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo17 نمایش پست ها
    داشتن مقاله توی کنفرانس های داخلی و خارجی و مقام اوردن توی مسابقات داخلی مثلا المپباد دانشجویی ایران و مواردی از این دست، جبران معدل میکنن؟
    راهی برای پیدا کردن اساتیدی از دانشگاه المان هست که شانس پذیرش برای پزشکی رو بیشتر کنه؟
    ممنون
    سلام
    راستش رو بخواهید با هجومی که پناهنده ها به اروپا و علی الخصوص آلمان کردند و عمدتا هم خواهان تحصیل علوم پزشکی هستند و دولت فدرال آلمان هم ازشون حمایت میکنه و اینکه شما یه خورده سنتون میتونه دردسرساز باشه.
    در هرحال افرادی هم بوده اند که با شرایط شما از رشته های مانند رادیولوژی تونستن در آلمان تغییر رشته بدهند، شما هم میتونید به کمک موسسات اعزام دانشجو شانستون را امتحان کنید!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

ممنون
    سلام وقت بخیر. داشتن مقالات هیچ تاثیری در پذیرش رشته پزشکی نداره. اصلا هم ربطی به پیدا کردن استاد نداره. مگه شما میخواید از مقطع دکترا پذیرش بگیرید؟ شرایط مشخص است. یا باید برای کالج اقدام کنید که در اینصورت باید حداکثر سنتون 21 سال باشه که بتونید ویزا بگیرید. یا باید حداقل یکسال در دانشگاه تحصیل کرده باشید و معدلتون در پایان این یکسال حداقل 18.50 به بالا باشه. داشتن مدرک زبان المانی هم الزامی هست. موسسات هم هیچ کاری نمیتونن براتون بکنن چون اساسا کاری هم بل نیستن بکنن جز پول گرفتن. با توجه به شرایطی که شما د حال حاضر دارید شانس بسیار کمی برای پذیرش پزشکی در آلمان دارید.

Junior Member

ی اشتباه کوچک من انجام دادم... ترم پنج مامایی هستم، دو ترم اولب که گذروندم معدل بالای ۱۸/۵۰ داشت...
    یعنی به نظر شما واقعا شانسی وجود نداره برای من؟

خب بنظر شما اگر من لیسانسم رو بگیرم و بعد از لیسانس اقدام کنم با معدلی که میدونم بالای ۱۷ میشه چطور؟
    خب جدای این موارد و با تواناایی پرداخت تقریبا ۲۰ هزار یورو سالانه کجا اقدام کنم بهتر هست توی اتحادیه اروپا و جایی که ارزش عمر و پولمو داشته باشه.
    اینی که میگن فقط مهم اینه وارد المان شی راسته؟ مثلا پذیرش ارشد یه رشته ای و بعد اونحا اقدام به پزشکی؟
    هیچ کورسویی! راه امیدی! چیزی؟
    ویرایش توسط maxi1 : December 1st, 2017 در ساعت 01:04 AM

رشته و دانشگاه
    medicine

خب بنظر شما اگر من لیسانسم رو بگیرم و بعد از لیسانس اقدام کنم با معدلی که میدونم بالای ۱۷ میشه چطور؟
    خب جدای این موارد و با تواناایی پرداخت تقریبا ۲۰ هزار یورو سالانه کجا اقدام کنم بهتر هست توی اتحادیه اروپا و جایی که ارزش عمر و پولمو داشته باشه.
    اینی که میگن فقط مهم اینه وارد المان شی راسته؟ مثلا پذیرش ارشد یه رشته ای و بعد اونحا اقدام به پزشکی؟
    هیچ کورسویی! راه امیدی! چیزی؟
    شما اگه معدل کلتون در پایان دوره بالای 18.50 باشه شانس دارید. اگه میتونید انقدر پول پرداخت کنید من مجارستان رو توصیه میکنم. راحت میتونید وارد دانشگاه پزشکی بشید و کیفیت دانشگاههای پزشکیش هم واقعا خوبه.

Junior Member

یعنی مدل لیسانسم اره؟ غیر ممکن نیس اما واقعا کار راحتی رو هم پیش رو ندارم... خب یعنی در نهایت اقدام با لیسانس حتما بستگی به معدل داره؟
    کارهایی که من کردم واسه ساختن یه رزومه ارزشی ندارن؟
    من انهمه وقت گذاشتم برای المانی...
    بنظرتون یه موتیو نمیتونه سفارت رو قانع کنه برای پذیرش دادن برای کالج؟
    اون ترفند یه رشته دیگه پذیرش بگیر و بعد تغییر رشته شدنیه اصن؟
    بزرگترین مشکل من الان سنه که واقعا گیرم انداخته تا لیسانیمو بگیرم میشه ۲۴- ۲۵ سالم اما من تو این سالها بیکار که نبودم...
    خود شما قبلا پزشکی ایتالیا میخوندین درسته؟
    مجارستان دانشگاهشو میدونم خوبه اما بحث سر برگشتن نیس... من دارم میرم که برنگردم... چند سال از زندگیم توی کشوری مث مجارستان...
    این موسساتم که حرف میزنی باهاشون امیدای زیبا زیاد میدن اما میدونم نمیشه به اونا چندان تکیه کرد...
    المان انقد دوره یعنی؟ هیچ راهی نداره من برای اون اقدام بتونم مطمئن شم؟ یه همه تمرکزم رو بذارم روی اون؟

رشته و دانشگاه
    medicine

یعنی مدل لیسانسم اره؟ غیر ممکن نیس اما واقعا کار راحتی رو هم پیش رو ندارم... خب یعنی در نهایت اقدام با لیسانس حتما بستگی به معدل داره؟
    کارهایی که من کردم واسه ساختن یه رزومه ارزشی ندارن؟
    من انهمه وقت گذاشتم برای المانی...
    بنظرتون یه موتیو نمیتونه سفارت رو قانع کنه برای پذیرش دادن برای کالج؟
    اون ترفند یه رشته دیگه پذیرش بگیر و بعد تغییر رشته شدنیه اصن؟
    بزرگترین مشکل من الان سنه که واقعا گیرم انداخته تا لیسانیمو بگیرم میشه ۲۴- ۲۵ سالم اما من تو این سالها بیکار که نبودم...
    خود شما قبلا پزشکی ایتالیا میخوندین درسته؟
    مجارستان دانشگاهشو میدونم خوبه اما بحث سر برگشتن نیس... من دارم میرم که برنگردم... چند سال از زندگیم توی کشوری مث مجارستان...
    این موسساتم که حرف میزنی باهاشون امیدای زیبا زیاد میدن اما میدونم نمیشه به اونا چندان تکیه کرد...
    المان انقد دوره یعنی؟ هیچ راهی نداره من برای اون اقدام بتونم مطمئن شم؟ یه همه تمرکزم رو بذارم روی اون؟
    خوب شما میتونید برای لیسانس اقدام کنید و برید المان اگه معدل دورتون توی المان زیر 1.3 بشه که معادل 19 ایران هست شانس دارید ولی خوب اصلا قطعی نیست چون ظرفیت پزشکی در دانشگاههای المان برای غیر اروپایی ها واقعا کمه. الان هم فشار زیادی روی سیستم دانشگاهی المان از طرف مهاجران هست و الویت هم متاسفانه با اوناست که این شرایط رو سخت کرده.اینکه شما کلی هزینه کنید یه زبان رو یاد بگیرید بعد برید المان و یه چند ترم اونجامثلا لیسانس بخونید بعد اقدام کنید برای پزشکی اگه خدای نکرده نشه خیلی سرخورده میشید و هم چند سال وقت و هم هزینتون رو از دست دادید. پیشنهاد من اینه که حالا که مشکل مالی ندارید وارد کشورهایی مثل مجارستان بشید برای عمومی برای تخصص حالا بسته به شرایط موجود و مراحلی که بلاخره وجود داره برای تخصص به یه کشور دیگه برید.

Junior Member

حرفتون واقعا درسته...
    و جوابی براش ندارم. کنار مجارستان، نظرتون درباره ایتالیا چیه؟
    من نمیخوام پناهنده بشم به کشوری چون بنا بر شواهد وصعیت اسفناکه... از طرفی بیشتر از پذیرش اون مدرک از سمت ایران برای من پذیرش از سراسر دنیا مدنظره...
    چون ذکر کردم خدمتتون قصد برگشت ندارم. این testas هست میگن معدل رو تحت اثر قرار میده...نظرتون درباره اون چیه؟ اطلاعی دارید؟
    این جریان پناهنده ها گریبانگیر ماهام شده...
    نمیخوام به آسیا، ترکیه یا روسیه فکر کنم
    یه سوال بنظرتون با مکاتبه با خود دانشگاه این پذیرش مستقیم اثری داره بعد ها تو روند پذیرش و ویزا و سفارت و ...؟
    اخه رشته من مثلا مرتبط با پزشکیه... من پیش از این رشته سال ۹۲ وارد بهداشت عمومی شدم و یکسال خوندم و البته انصراف دادم... و تغییر رشته به مامایی... این مرتبط بودن بهمراه پیشینه معدل خوب دیپ و پیش حدود ۱/۳ و دوسال اول یونی ۱/۵ کاری از پیش میره بنظرتون؟ با اینکه من ترم پنجم...

رشته و دانشگاه
    medicine

حرفتون واقعا درسته...
    و جوابی براش ندارم. کنار مجارستان، نظرتون درباره ایتالیا چیه؟
    من نمیخوام پناهنده بشم به کشوری چون بنا بر شواهد وصعیت اسفناکه... از طرفی بیشتر از پذیرش اون مدرک از سمت ایران برای من پذیرش از سراسر دنیا مدنظره...
    چون ذکر کردم خدمتتون قصد برگشت ندارم. این testas هست میگن معدل رو تحت اثر قرار میده...نظرتون درباره اون چیه؟ اطلاعی دارید؟
    این جریان پناهنده ها گریبانگیر ماهام شده...
    نمیخوام به آسیا، ترکیه یا روسیه فکر کنم
    یه سوال بنظرتون با مکاتبه با خود دانشگاه این پذیرش مستقیم اثری داره بعد ها تو روند پذیرش و ویزا و سفارت و ...؟
    اخه رشته من مثلا مرتبط با پزشکیه... من پیش از این رشته سال ۹۲ وارد بهداشت عمومی شدم و یکسال خوندم و البته انصراف دادم... و تغییر رشته به مامایی... این مرتبط بودن بهمراه پیشینه معدل خوب دیپ و پیش حدود ۱/۳ و دوسال اول یونی ۱/۵ کاری از پیش میره بنظرتون؟ با اینکه من ترم پنجم...
    بله این ازمون از طرف دانشگاه فرانکفورت برگزار میشه برای ترمیم معدل میتونه اون هم یه گزینه باشه. ایتالیا کنکور ورودی داره باید کنکور پزشکی رو پاس کنید. مرتبط بودن رشته تا حدودی موثره ولی از همه مهمتر همنطور که خدمتتون عرض کردم معدل شماست.